Top hledané
Výsledky (0)
Další fashion week za námi, jak to dopadlo?

Je po londýnském fashion weeku. Co nás zaujalo? A kdo naopak šlápl úplně vedle?

Dominika Žejdl
24. února 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Luxusní kolekce, která nás dostala

Londýnský fashion week je u konce. My si ale to nejlepší i nejhorší z něj ještě naposledy připomeneme. Tato letošní zimní oslava módy totiž přinesla mnohé: nostalgický návrat do minulého století, eleganci, ale také flitry, pořádnou hravost a občas i pěkné šílenosti. Pojďme se na to společně podívat!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

David Koma a pro nás láska na první pohled. Tohle se vážně povedlo!

Otevřít v galerii (3)
David Koma
David KomaZdroj: Profimedia

Glamour kolekce inspirovaná německo-americkou herečkou Marlene Dietrich. A že se povedla! Inspirace prvky 20. století, které návrhář upravil do současného pojetí módy, aby odpovídaly moderní době. Úprava klasického smokingu na krátké sako s kalhotami, je prostě něco, co dnes nechybí v šatníku snad nikoho. Všechny modely byly naprosto sexy, některé šly opravdu hodně s kůží na trh, ale to vůbec nevadí. Kombinace bílé, černé a červené, to je něco, co chceme nosit.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9


16arlington s kolekcí pro cool dívky a ženy s láskou k opravdovému glamour stylu 

Otevřít v galerii (3)
David Koma
David KomaZdroj: Profimedia

Luxusní šaty, střihy, zdobení, flitry, kamínky, peří... zkrátka vše, co ke glamour stylu patří. Kolekce plná rafinovaného oblečení přináší takové modely, které každou ženu učiní nezapomenutelnou. Nás nejvíce zaujaly černé šaty doplněné tylovou sukýnkou připevněnou k pásku a krátké šaty s flitry, volánem a pořádným výstřihem. Už se v nich vidíme na nějakém večírku, co říkáte? 

 

Conner Ives ztělesňuje eleganci a hravou módu

Otevřít v galerii (3)
Conner Ives
Conner IvesZdroj: Profimedia

Londýnský návrhář narozený v New Yorku vyrobil božské oblečení dostatečně hot i pro Rihannu a Dua Lípu. Nyní se snaží vyvážit ekologické hodnoty s budováním značky a posuďte sami, jak se to na kolekci "podepsalo". Hravá kolekce, která nás nadchla, vypadá opravdu povedeně. Nám se nejvíce líbí upnuté barevné minišaty s ornamenty a krásné dlouhé hladké šaty v bílé barvě ideální třeba pro nevěstu.

 

 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Dilara Findikoglu kombinuje punk se stylem orientálních tanečnic

Otevřít v galerii (3)
Dilara Findikoglu
Dilara FindikogluZdroj: Profimedia

Tohle je tedy něco. Líbilo se nám řetízkové zdobení na modelech, ale v závěru je to prostě moc velký punk. Latexové punčochové kalhoty stažené sponkami a kovovým zapínáním jsou až brutálním prvkem. Stejně tak modelky, které odhalily korzety a spodní prádlo zdobené křišťály, byly velmi odvážné. 

Jako z cirkusu? Matty Bovan se vrací a není to stylový návrat

Otevřít v galerii (3)
Matty Bovan
Matty Bovan Zdroj: Profimedia

Tak za nás se kolekce Mattyho Bovana vážné nepovedla. Nedokážeme si představit jediný kousek, který by byl nositelný v reálném životě. Každý z modelů je vhodný tak možná do cirkusu, ale ne do ulic, dokonce ani na červený koberec nebo party. 

Simone Rocha a domeček panenek

Otevřít v galerii (3)
Simone Rocha
Simone RochaZdroj: Profimedia

Kolekce, které jsou většinou samy o sobě hodně výrazné, ale nositelné, se letos proměnily ve většinu nenositelných přehnaných modelů. Průsvitné body zdobené křehkými krajkovými detaily a stuhami, které fungovaly vedle modernizovaných pánských obleků sladěných s koženými sukněmi a korálkovým zdobením ramen. Hodně se objevoval květinový vzor a šílené šaty, které si na nikom nedokážeme představit. 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze