Top hledané
Výsledky (0)
Už je nám jasné, proč krásná návrhářka Victoria Beckham mluvila den před začátkem své show o ženskosti. A to je přesně to, co bylo se vidět na jejích modelech. Oblečení mluví za ženu, která ho nosí. Taková přesně je!

Pastelové barvy, sexy červená a půvabné volánky: sladká kolekce Victorie Backham SS18

Dominika Žejdl
30. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Victoria vsadila i na odvážnější barvy.

Transparentní materiál a decentní barvy jsou klíčové znaky nové luxusní kolekce Victoria Beckham SS 2018. Nejen, že jsou modely zajímavé, ale přitom velmi jednoduché. Victoria vsadila na transparentní látky, které vypadají velmi originálně a dodávají outfitu šmrnc. Dobrý tah Beckham udělala i s barvami, kde kraluje žlutá, růžová, fialková, mátově zelená, ale také broskvová. Nechybí zde však ani ty nejzákladnější barvy, jako je černá bílá a béžová. Victoria samozřejmě nevynechala ani moderní a luxusní červenou.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Kombinace vzorů a střihů

Na celé kolekci se nám líbí její nápaditost. Victoria při použití transparentních látek skombinovala dva materiály. Spodní vrstvou jsou většinou košile různých střihů. Jednou je to košile ke kolenům s dlouhým rukávem a přes ni průhledná a lehounká sukně zvýrazňující oba materiály. Podruhé zase luxusní a zajímavé šaty, které mají jako spodní materiál využitou opět košili, ale tentokrát bez rukávů. Šaty díky vrchní vrstvě vypadají elegantně a stylově.

Elegance, rafinovanost, ale také jednoduchost

V kolekci SS 2018 naleznete hned několik stylů, ze kterých si jistě vybere každá žena. Je tu totiž oblečení, které je nadmíru ženské, zvýrazňuje ladné křivky a dokonce díky asymetrickým průstřihům vypadá i lehce vyzývavě. Sem patří luxusní šaty, nebo kalhoty a blůzka, které naleznete v barvě černé a bílé. Pak je zde i tzv. pánský styl, který poznáte podle volnějších kalhot, delší košile a saku. Na své si přijdou i ženy milující vzory. Právě ty zde samozřejmě zastoupila moderní kostka, která v kombinaci s ostatními látkami, vypadá prostě famózně.

Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Luxusní vila na Hanspaulce 940m, Praha 6

 Výrazný detail? VOLÁNKY!

Vzhledem k tomu, že si Victoria potrpí na luxusní a jednoduchý styl, překvapilo nás její využití romantických volánků. Ty vypadají luxusně nejen u kalhot a blůzky, ale také na šatech, kde vytváří krásný roláček.

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekce vhodná tak akorát na třídní schůzky

U Victorie Beckham se mi líbí, že se prosadila navzdory tomu, že se jí na začátku její návrhářské kariéry lidi smáli. Je to takové fajn zadostiučinění, když si v módním průmyslu jedete tu svou už třináctým rokem. Nicméně tentokrát mi její kolekce S/S 2018 přijde trochu upjatá a nudná.

Je to taková móda, která se nejvíc hodí na třídní schůzky do školy vašeho dítěte a nebo na čaj s babičkou. Pokud chcete vypadat šik z téhle kolekce lze použít jen závěrečné černé šaty s hlubokým výstřihem a dlouhými rukávy. Nechci říct, že je to jen o tom výstřihu to nikoliv (i ty krémově zlaté šaty s bílými kalhoty vypadají fajn), ale to ostatní? Pro sebe bych si řekla jedno: tohle bych nosila jen ve chvíli, kdybych cíleně chtěla, aby mi manžel zahnul!

Takže nosit pouze v případě, pokud se chcete zbavit své drahé polovičky, a to NADOBRO!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze