Top hledané
Výsledky (0)
Ekologicky smýšlející dvojice německých návrhářek, sestry, které si říkají Felder Felder, představily na zářijovém Fashion Week v Londýně luxusní karbonové šaty, které byly inspirované stylem BMW.

Spolupráce BMW a návrhářek Felder Felder přinesla unikátní karbonovou kolekci

Eva Ledecká
11. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
BMW a karbonové šaty od Felder Felder

Nepřímo tak podpořily elektrické vozy BMW, když do svého modelu použily karbonová vlákna, které využívá i BMW pro své elektrické a plug-in hybridní vozy. Obě značky tak podporují odpovědný přístup k životnímu prostředí.

BMW a karbonové šaty od Felder Felder
BMW a karbonové šaty od Felder Felder
BMW a karbonové šaty od Felder Felder

Karbonová vlákna poprvé na módních molech

Výroba těchto unukátních a luxusních šatů trvala 100 hodin. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale tyto futuristicky vyhlížející šaty jsou vyrobeny z materiálu, který je mnohem lehčí a příjemnější na dotyk, než materiály, které se běžně na výrobu oblečení používají. Felder Felder jsou nadšeny především z unikátní struktury a karbonového vzhledu, který dodává šatům na exkluzivitě.

Je to vůbec poprvé, kdy se v módním průmyslu objevují karbonová vlákna jako materiál na výrobu oblečení. V celé této unikátní luxusní kolekci se odráží hudební styl styl rock ‘n‘ roll a modely mají metalový lesklý vzhled.

Luxusní byt Staré Město 165m
Luxusní byt Staré Město 165m, Praha 1

Inovativní a nápadité duo Felder Felder touto luxusní kolekcí oslavují své desetileté výročí spolupráce, jejímž cílem je vznik udržitelných a k životnímu prostředí odpovědných kolekcí. Kolekce na téma elektřiny představuje už druhou spolupráci módních návrhářek Felder Felder s luxusní značkou BMW.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze