Top hledané
Výsledky (0)
Známá modelka a hvězda reality show Kendall Jenner oslaví 3. listopadu své 28. narozeniny. Kendall se narodila v roce 1995 a stala se módní ikonou a senzací sociálních médií.

Její tvář plní titulky fashion magazínu po celém světě, co si obleče se v minutě vyprodá: Kendall Jenner slaví narozeniny

Barbora Štöklová
03. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Kendall Jenner.

Kendall Jenner se stala známou díky reality show "Keeping Up with the Kardashians", která sledovala život její rodiny. Od mládí měla ambice stát se modelkou a brzy zahájila svou kariéru v modelingovém průmyslu. Své první významné pracovní příležitosti získala v roce 2014, kdy debutovala na New York Fashion Week a stala se tváří módní značky Marc Jacobs. Kendall je známá svou krásou, úspěšnou kariérou a vlivným Instagramem. V článku se podíváme na její osobní život a některé kontroverze, které ji provázely, až po otázku plastických operací.

Kendall Nicole Jenner se narodila 3. listopadu 1995 v Los Angeles, Kalifornie, do slavné rodiny Kardashian-Jenner. Její matka Kris Jenner a otec Caitlyn Jenner jsou významnými osobnostmi v showbyznysu. Kendall je jedním z jejich dvou biologických dětí a má ještě několik nevlastních sourozenců, včetně svých sester Kim, Kourtney a Khloé Kardashian a sestry Kylie Jenner. Kendall se stala známou především díky reality show "Keeping Up with the Kardashians" a od té doby Kendall Jenner navázala spolupráci s několika prestižními značkami a získala si pověst významné supermodelky. Byla mnohokrát na obálkách módních časopisů včetně Vogue, Harper's Bazaar a Elle. Stala se také ambasadorkou značky Estée Lauder.

Kariéra a podnikání

Kendall Jenner díky svému výjimečnému talentu a tvrdé práci dosáhla ohromných úspěchů v oblasti módy a podnikání. Její kariéra jako supermodelky je nezpochybnitelná a stala se jednou z nejvýznamnějších tváří v modelingovém průmyslu. Pravidelně kráčí na přehlídkovém mole pro prestižní značky jako Chanel, Gucci, Balmain, Versace a mnoho dalších. Její výška, postava a výrazné rysy jí umožnily získat významné práce na přehlídkových molech a stát se ikonou módy. Modelka se také objevila na obálkách mnoha módních časopisů, včetně prestižních jmen jako Vogue, Harper's Bazaar a Elle. Tato expozice jí umožnila stát se symbolem módy a ikonou pro mladou generaci. Její popularita ji také přivedla k úspěšnému podnikání. Spolu se svou sestrou Kylie Jenner založila módní značku "Kendall + Kylie", která se stala fashion kultem. A to díky mladistvému stylu a trendy designu. Kendall rovněž vydala vůni "Kendall Jenner," která se stala komerčním hitem a přispěla k jejímu podnikatelskému úspěchu v kosmetickém průmyslu. Kendall má rozhodně i velký vliv na sociálních sítích, kde má miliony sledujících. Tato platforma jí umožňuje spolupracovat s různými značkami a generovat milionové příjmy i jako influencerka. Kromě své kariéry v modelingu a podnikání byla Kendall Jenner také producentkou a výkonnou producentkou různých televizních pořadů a dokumentárních projektů.

Plastické operace

Kendall je známá tím, že veřejně neprozradila, že by podstoupila nějaké významné plastické operace. Někteří lidé však spekulují o tom, že různé zákroky již podstoupila. Jiný tvar nosu a široká škála výplní je určitě něco v čem si modelka libuje. Bohužel, bez oficiálního prohlášení od Jenner nebo jejího lékaře je obtížné potvrdit, zda takový zákrok podstoupila. Fotky ale mluví za vše. 

Osobní život a vztahy

Co se týče osobního života, Kendall Jenner byla v minulosti spojována s několika známými muži, včetně rappera A$AP Rockyho, basketbalisty Blake Griffina a Benem Simmonsem. Její vztahy byly vždy předmětem zájmu médií, a proto je střežila v co největším soukromí.

Kult Kardashians

Sociální sítě, byznys, kontroverzní vztahy a vlivná sociální média. To vše stojí za "Kultem Kardashianek". Není nikdo, kdo by tuhle rodinu neznal. Šest silných a krásných žen, jejichž jméno začíná písmenem K, z nichž každá se sama za sebe dokázala prosadit v showbusinessu i v podnikání, i přes běžné roztržky stále drží pevně při sobě. Vědí, že jedna bez druhé by dnes nebyla tam, kde je. I když je každá z nich hvězdou, spolu dohromady tvoří superklan s číslem followers na Instagramu přesahujícím 1,5 miliardy a neskutečným jměním plynoucím z jejich populárních značek. Dala mu sice vzniknout jedna z nejsledovanějších reality show všech dob, rozpíná se však právě díky ženám, které mu vládnou. 

Zdroj:

People.com, Harpersbazzar.com, Instagram.com, Super.cz, Elle.cz

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze