Takhle bydlí Jennifer Aniston! Budete tady chtít žít i zemřít...

Sídlo Jennifer Aniston vás překvapí. Vinný sklípek, bazén, okázalá zahrada, to je recept na šťastný život.
17. února 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Hollywoodská kráska, která si získala srdce nejednoho televizního fanouška svým osobitým kouzlem ztřeštěnosti, jakožto Rachel z populárního seriálu Přátelé, se dnes řadí mezi hereckou špičku. Už nějaký pátek je právem v centru pozornosti. O Jennifer se ví, že ráda tráví čas ve svém domě. Zajímá vás, jak to u ní vypadá? 

Dům je pro ni „svatyně“

Její luxusní rezidenci naleznete v kopcích u Los Angeles v exkluzivním sousedství zvaném Bel-Air. Mezi její sousedy patří řada osobností stříbrného plátna nebo politiky, či dokonce můžeme konkrétně zmínit zakladatele kosmické společnosti SpaceX Elona Muska.

Úchvatná stavba s více než 700 metry 2 pochází z roku 1965, pořídila si ji v roce 2011. Nechala si vše upravit do svého jedinečného stylu, do teplého, útulného místa, kde nechybí abstraktní expresionistické obrazy, ručně malované tapety, hedvábné koberce, skleněné stěny, moderní osvětlení i spousta zeleně. Možná byste u ní čekali zlato a pompézní prvky, budete však překvapeni, zamilovala si krásu dřeva, kamene, bronzu, věci, ze kterých vyzařuje kouzlo a skutečná podstata. Toto vše se prolíná jejím domovem.

Vzácný pohled do vnitřku domu. Zde se musí žít jako v pohádce.

Pojďte se „podívat“ co všechno se v něm nachází. Zákonitě se zde hosté i sama majitelka musí cítit jako v dokonalé oáze plné harmonie a klidu. Dům disponuje kuchyní, kde se mimochodem „Jenn“ s oblibou nachází, ráda totiž vaří, dále pracovnou, obývacím pokojem s barem, 7 ložnicemi a 6 koupelnami, z nichž jedna vás omráčí mramorovou vanou s výhledem na klidnou zahradu ve dvoře. Hlavní ložnice se nese v duchu retro, odráží krásu 70. let, a také se pyšní luxusní koupelnou s vířivkou. Za efektní dílo můžeme považovat její obrovskou šatnu, kde bychom se nejspíš ztratili. Tři velké skříně od podlahy ke stropu, kde vše je úhledně srovnáno a patřičně osvětleno. Není ani žádnou výjimkou soukromá terasa nebo zahrada, vinný sklípek či bazén, kde se dá fantasticky relaxovat, stejně tak je samozřejmostí vestavěná pohovka s venkovními stoly a židlemi. 

Jednou z věcí, kterou bychom ji bezesporu mohli závidět je, dechberoucí a ničím nerušený výhled na LA a oceán. Dle jejího vyjádření „ nechci být nikde jinde“, se Jennifer ani nedivíme. 

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m, Praha 8

Zajímá vám cena?

Nikoho nepřekvapí, že za takovou nádheru musela dát pěknou sumu. Za tento snový architektonický skvost zaplatila něco přes půl miliardy korun.

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger