Top hledané
Výsledky (0)
Zatímco některé hvězdy nemají problém na filmovém plátně kvůli své kariéře ukázat téměř všechno, jiné jsou ohledně odvážných scén poměrně rezervované.

Jennifer Aniston, hvězda Hry o trůny a další: Které celebrity odmítly natáčet příliš odvážné scény

Tereza Brožová
21. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Emma Watson

Zatímco některé hvězdy nemají problém na filmovém plátně kvůli své kariéře ukázat téměř všechno, jiné jsou ohledně odvážných scén poměrně rezervované. Najdou se proto i slavná hollywoodská jména, do kterých byste neřekli, že filmovým tvůrcům striktně cenzurují milostné zápletky anebo pro ně dokonce musejí hledat dvojníky. Kdo ze slavných osobností se odmítá svlékat před kamerou a jasně si stanovil hranice pro to, co už je příliš?

Jennifer Aniston

Hvězda seriálu Přátelé a herecká ikona Jennifer Aniston je proslulá tím, že si své role pečlivě vybírá a může si to dovolit. Rozhodla se, že nikdy neodhalí před kamerou ze svého těla více, než je nutné. A protože jde o herečku velkého formátu, filmoví tvůrci se ani neodváží jí v tom nevyhovět. Pamatujete si na snímek Millerovi na tripu z roku 2013 a chcete namítnout, že se zde Jennifer odvázala? Nešlo o tělo samotné herečky, ale její dvojnice, která ji při natáčení odvážné scény zastoupila.

Julia Roberts

Pro Julii Roberts se natáčení milostných scén stalo choulostivější od té doby, co se stala maminkou. Příliš odhalené scény už nejsou nic pro ni. Jakmile obdrží scénář, který jí nevyhovuje, požaduje jeho zmírnění a upravení. Jak se kdysi vyjádřila, necudné dějové linky nejsou primární součástí její práce. „Víte, jako máma tří dětí se tak cítím,“ svěřila se známá umělkyně pro deník Daily mail.

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Lena Headeyová

Jen málokdo by hvězdě Hry o trůny Leně Headeyové nejspíš hádal, že se ve skutečnosti před kamerou ostýchá. Představitelka Cercei se ani kvůli seriálu, který je proslulý pikantními milostnými zápletkami a nahými scénami, nerozhodla vystoupit ze svých zásad a odmítla ze svého těla ukázat příliš mnoho. Ve scéně, kdy má svlečená procházet takzvaným Chodníkem hanby, přičemž ji ponižují a zesměšňují dělníci, nehraje samotná herečka, ale doublerka herečka Rebecca Van Cleave. Mnoho fanoušků si přitom na záběrech, kam byla Cerceina tvář později přidána pomocí filmových efektů, ničeho ani nevšimla. Sama herečka později uvedla, že důvodem byla nejenom náročnost natáčení hanbatých záběrů, které trvalo tři dny, ale také její děti a v neposlední řadě napjatý časový rozvrh, takže je ráda, že se mu vyhnula.

Sarah Jessica Parker

Striktní názor na neslušné záběry má také Sarah Jessica Parker, a to navzdory tomu, že je hlavní hvězdou oblíbeného seriálu Sex ve městě. Co se týče scénáře snímků, je vybíravá a svoje požadavky si dokonce během natáčení legendárního snímku nechala zapsat do smlouvy. Zatímco ona sama lechtivé scény rázně odmítá, zároveň nijak neodsuzuje své herecké kolegy, kteří se takového typu natáčení účastní. Jak ale přiznává, ona by se v milostných a svlečených obrazech necítila komfortně.

Megan Fox

Důvodem, proč herečka a modelka Megan Fox odmítla spolupracovat na vzniku řady zajímavých filmů se slibným hereckým obsazením, byl scénář některých postav. Ona sama si žádné zápletky vyžadující nahotu nedovede vzhledem ke svým potomkům ani představit. Je až k podivu, že tomu ovšem moc neodpovídají její fotografie v sexy modelech, kterými se nezřídka kdy chlubí nejen na sociálních sítích.

Hilary Duff

Také herečka Hilary Duff, kterou si fanoušci romantických filmů pamatují z Moderní Popelky, zná svou cenu. Intimitu na obrazovce od začátku své kariéry odmítá s tím, že by při odhalených záběrech nebyla sama sebou. Je si vědomá toho, že pro úspěch nemusí chodit do žádných extrémů, protože v ní dříme přirozený herecký talent. Své přednosti tak vidí někde jinde.

Keira Knightley

Názor na odvážné scény brzy potom, co se stala matkou, radikálně přehodnotila také hvězda Pirátů z Karibiku Keira Knightley. Konkrétně se odmítá svlékat v přítomnosti režisérů mužů. Herečka sama o sobě říká, že vycítí, kdy jsou některé typy dějových linek zcela zbytečné a plní jedině laciný účel. V takovém případě roli rázně odmítne.

Emma Watson

Star z legendární ságy o Harry Potterovi Emma Watson je na svou první velkou roli náležitě pyšná. Podle svých slov nemá potřebu na tom, že ji někteří fanoušci mají stále zakořeněnou jako Hermionu nic měnit. Natož, aby se kvůli tomu na place obnažovala. Postava z nezapomenutelných snímků o statečném čaroději a jeho přátelích je i v současné době stále její oblíbenou, je na ní pyšná a sama nechce, aby se na mladou ambiciózní mudlovskou čarodějku zapomnělo. Navíc se jí nabídky na role hrnou tak jako tak. Herečka si nemá potřebu dokazovat, že se profesně posunula tím, že se účastní natáčení intimních scén.

Zdroje: nowiveseeneverything.club, stuff.co.nz, dailymail.co.uk

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze