Top hledané
Výsledky (0)
Zpívá, hraje, tancuje, navrhuje, předvádí. Na světě neexistuje snad nic, co by tahle exotická kráska nezvládla. Jennifer Lopez se stala novou Guess Girl luxusní kolekce SS 2018 a vnesla do ní pořádnou dávku smyslnosti.

Jennifer Lopez je novou Guess Girl. Exotická kráska září v kampani SS 2018

Martina Šmalclová
24. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Jennifer Lopez září v kampani SS 2018

Guess Girl se mění ve smyslnou Guess Woman!

Ačkoliv tahle kráska oslavila již 48. narozeniny, rozhodně na to nevypadá. Luxusní postava, absence vrásek a dokonalá tvář. Všech těchto předností si byl jistě vědom i sám Paul Marciano ve chvíli, kdy Jennifer Lopez volal s nabídkou spolupráce. Ta ji s nadšením přijala a výsledkem je luxusní a smyslná kampaň, ve které se Guess Girl mění spíše ve smyslnou Guess Woman! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kampaň odráží osobní esenci a styl ikonické krásky  

O luxusní snímky se postarala úspěšná fotografka Tatiana Gerusova, která se snažila co nejvíce zachytit osobní esenci a styl popové hvězdy. Výsledkem její usilovné práce se staly fotografie s prvky retra a smyslnosti.

„Ikonická, smyslná a dokonalá umělkyně,“ říká o Jennifer Lopez Paul Marciano

Jedním z důvodů, proč si Paul Marciano Jennifer Lopez do kampaně vybral, byl ten, že jedinečným způsobem symbolizuje Guess Girl. Ikonická, smyslná a dokonalá umělkyně, jejíž vliv roste společně s přibývajícími životními zkušenostmi, znamenitě splnila vizi módního návrháře.

Prodej exkluzivního domu, Praha-východ
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ, Okolí Prahy

Luxusní spolupráce potěšila obě strany

A co říká o úspěšné spolupráci sama Jennifer Lopez? Ta vyjádřila ohromné nadšení, jelikož značku Guess miluje už desítky let a ve svém prohlášení uvedla:  

"Když mi zavolal Paul Marciano a požádal mě o to, abych se stala novou Guess Girl, byla jsem nadšená a vzrušená, že mohu být součástí ikonické značky, kterou jsem milovala už od doby, co jsem byl teenager."

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Sympaťanda od vedle umí být pěkně provokativní!

Zpěvačku Jennifer Lopez mám osobně moc ráda. Je to taková ta sympatická holka od vedle, která lidi v podstatě ničím nedokáže naštvat. Rozhodně musím zmínit i fakt, že to, jak ve svém věku vypadá, je naprosto neuvěřitelné a bezpochyby snem snad každé ženy. Nicméně i přes to všechno se mi moc nelíbí ta monstrózní retuš, kterou fotografka Tatiana Gerusova na fotkách napáchala.

Pardon, ale takhle bez vrásek nejsou ani novorozenci v porodnici! To jako odsaď podsaď. Botox a Photoshop je sice “kámoš”, ale vše by se mělo používat s určitou rozvahou. Jennifer kampaň pro Guess propojila se svým novým songem “Amor, Amor, Amor” jehož text je celý ve španělštině. Podle mě je to správně, neboť styl Jenny smíchaný s Guess má v sobě převážně “latino” náboj.

Ze všech těch modelů mě nejvíce zaujal ten, kde má Jennifer kostkované šortky, široký černý pásek a rozepnutou bílou košili. Sexy, provokativní a šik. Naopak model kožených kraťasů, krátkého topu s nápisem Guess a tuna zlatých řetězů je absolutně mimo a i v klipu na mě působí lacině. Lacláče typu "předehra filmu pro dospělé" komentovat už raději nebudu...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze