Top hledané
Výsledky (0)
Na nové kolekci SS 2018 od návrhářky je patrné, že je unavená tradičními módními přehlídkami, a tak ukázala to nejlepší, co mohla.

Neodolatelné a luxusní šaty, ze kterých vám spadne brada! To je Jenny Packham

Dominika Žejdl
26. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Oslnivé luxusní šaty.

Nádherné tradiční asijské zahrady inspirovaly tuto jedinečnou a magickou kolekci od Jenny Packham. Kolekce večerních šatů, které si vás hned na první pohled získají, jsou plné zářivého třpytu a neodolatelných barev.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Okouzlující šaty, které jsou jako zrozené pro elegantní a odvážnou ženu

Od Jenny Packham jsme nemohli čekat nic jiného, něž perfektně odvedenou práci. Kolekce Ready-to-wear SS 2018 je jasným důkazem toho, že večerní šaty dokáží být neodolatelně sexy, elegantní, luxusní a i detailně zpracované. Některé z nich vypadají jako magická rozkvetlá zahrada, do které byste nejraději ulehli a užili si měkké a neodolatelně krásné květy.

Ženskost, kterou od šatů očekáváme

Když se chystáme na důležitou událost, chceme vypadat co nejlépe. V šatech od Jenny se vám to rozhodně podaří, jelikož její šaty jsou skvost. Kraluje jim neodolatelná ženskost, luxus a ideální střih. Ze všech stylů si tak vybere každá žena. Některé šaty jsou krásně přilehlé k pokožce s véčkovým výstřihem, odhalenými rameny a střední délkou, jednoduchým střihem a rafinovanou sukní. Nás zaujaly i luxusní overaly, které jsou v poslední době velmi oblíbené. Je jen na vás, co je vám příjemnější.

Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1, Praha 1

Detailně propracované zdobení, které přitáhne pozornost ostatních

Jestli hledáte šaty, ze kterých nikdo nedokáže spustit oči, když vstoupíte do místnosti, tak róby od britské značky jsou perfektní volbou. Některé z nich jsou zářivé jako krásný diamant a zdobí je malinké flitry, jiné jsou naopak celé poseté drobnými nebo většími flitry, které vytváří efekt 3D kvítků či kamenů. Kolekce SS 2018 je jedinečná a luxusní a přesně to od večerních šatů každá žena očekává. Buďte královnou plesu a ukažte, jaká žena se ve vás skrývá.

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Inspirace filmem "Horečka sobotní noci"

Britská módní návrhářka Jenny Packham se podle všeho při tvorbě nové kolekce inspirovala sofistikovanou krásou japonských zahrad. Podle mě je zakopaný pes někde úplně jinde: tahle paní se totiž inspirovala filmem “Horečka sobotní noci”...nic víc.

Flitry, flitry a pak tuna volánů, kterou ve velkém zkritizovali i ti nejlepší módní odborníci při udílení cen amerického sdružení filmových a televizních herců, se zde objevuje ve velkém. Nechci nikoho tak úplně urazit, ale ruku na srdce: podobné šaty najdete ve velkém i v obyčejné konfekci plesových šatů například v dosti opomíjeném obchodním domě Kotva. Eghh…

Jediné šaty, které jsou alespoň trochu jiné, jsou ty stříbrné se skoro průhledným vrškem. Stříbrná kaskáda, která skoro poodhaluje jednu z největších ženských zbraní lidstva, upoutá asi každého. Ano, tomuhle bych mohla říkat umění. Ale vzít si to někam ven? Za mě pouze v případě, že máte místo hrudníku přistávací dráhu.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze