Hlavní stránka Nové články

To největší bohatství v životě nepřináší jen materiální věci, ale i zážitky jako je třeba krásný večer na večeři při svíčkách s okouzlujícím protějškem.

Všimli jste si, že současným trendem bohatých celebrit je vyrážet do ulic jen tak v otrhané mikině na doma? Nemusí si dokazovat, že mají i na to, aby večer vyrazili na luxusní večírek v přepychové velké večerní. Vždy si ale dávají zatraceně záležet na tom, aby měli na kontě co nejlepší zážitky.

Vynikající večeře nebo vyšperkovaný oběd v dobré společnosti – gurmánský zážitek je ten nejzákladnější a nejdostupnější projev luxusu.

V Luxury Prague Life si stojíme za tím, že bychom si jej měli dopřát tak často, jak jen nám to naše prostředky dovolí. Luxusní večeře je navíc tou nejlepší předehrou k lásce a správné místo a společnost při ní dokáží pořádné rozpálit. Však to znáte: s jídlem roste chuť.

Chuť luxusu

Zůstaňte nám věrní a my se postaráme o to, abyste ochutnali život plný vášně a luxusu. Víme, po čem naši čtenáři touží. Jsme připraveni vám i nadále dělat průvodce nejen na cestě vašich gastronomických zážitků.

V dnešním uspěchaném světě je tolik důležitých věcí, do kterých musíme investovat. Rodina, práce, domácnost, děti. A tím seznam zdaleka nekončí. Nepopíráme, že je nutné dostát vyšším potřebám, než jsou zrovna naše gurmánské touhy – jen tvrdíme, že do luxusního gastronomického zážitku zkrátka čas od času stojí za to vložit svůj čas i peníze.

Národ masožravců

Krevety, ústřice, mušle. V dnešní době najdete na menu vyhlášených českých restaurací věci, o kterých se předchozím generacím často jen snilo. A za dob minulého režimu rozhodně nebylo tak samozřejmé, že jste je sehnali takřka na každém rohu.

Teď si čeští milovníci gastronomie můžou pochutnávat na oblíbených darech moře všeho druhu a nemusí k tomu ani vystrčit paty za hranice. Nesmíme ale zapomenout na to, kým opravdu jsme. Jsme národ, který miluje maso! A přesto, že v posledních letech probíhá invaze ryb a dalších oblíbených mořských plodů do našich jídelníčků, zkrátka toužíme také po pořádném kusu šťavnatého masa!

 

Šaty: Natali Ruden

Foto: Jaroslav Urban

Interiéry: Foceno v prostorách restaurace Aromi 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým