Top hledané
Výsledky (0)
Blíží se čas vánočních večírků, plesů a oslav a kolekce Jimmy Choo Cruise 2018 Shimmer in the Dark doslova křičí: „Protančete střevíce!“

Královnou večírku s třpytivou kolekcí Jimmy Choo Shimmer in the Dark!

Martina Šmalclová
15. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Oslnivá Cara v kolekci Shimmer in the Dark

IWANTCHOO!

Cara Delavingne sebevědomě kráčí ulicemi New Yorku a míří do klubu IWANTCHOO. Oblečená do třpytu vám představuje luxusní kolekci Shimmer in the Dark, která je plná lesku a barevných krystalů. Pokud hledáte perfektní boty a doplňky pro sezónu večírků, plesů a oslav, už nehledejte! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

New York – město, které nikdy nespí!

Jedním z nejvýraznějších modelů kolekce jsou černé semišové boty Maine 100. Tento luxusní kousek má podpatek ozdobený vícebarevnými drahokamy a sama Cara přiznává, že patří k jejím oblíbeným: „Myslím, že opravdu reprezentují New York plný barevných a nočních světel. New York je městem, které nikdy nespí, a tohle jsou perfektní pohodlné boty na nošení.“

Smyslnost, sebevědomí, luxus: kampaň nabitá emocemi

Luxusní kolekci střevíčků, kozaček ale i tenisek představila úspěšná topmodelka Cara Delavingne, která se kromě modelingu věnuje také hraní, což dělá mnohem raději. Modeling je dle jejích slov plný monotónnosti, cestování a stresu. Když ale dostala nabídku střihnout si kampaň Jimmy Choo, neváhala. Na hraní jí baví vytvářet emoce a reklamní kampaň Shimmer in the Dark je emocemi doslova nabitá! Smyslnost, sebevědomí, zábava, luxus, pohledy, které obdivují i svlékají a v neposlední řadě magie třpytivé noci New Yorku.  

Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –
Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –, Okolí Prahy

Jimmy Choo X Annabel: hvězdný party večírek!

Kreativní režisérka Jimmy Choo Sandra Choi uvedla, že zábavný, ale okouzlující postoj Cary dokonale symbolizuje ducha nové kolekce. V něm se odehrával také koktejlový večírek Jimmy Choo X Annabel, který 8. listopadu přeměnil třípodlažní městský dům na New Bond Street v diskotékový noční klub. Hosté byli přivítání neonovými nápisy a disko koulemi a pestrobarevný taneční parket přímo vybízel k tanci ve smyslných třpytivých střevíčkách malajského krále Jimmy Choo!  

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Boty na jakoukoliv večerní akci

Krásné boty miluje snad každá žena. Musím se přiznat, že já osobně jsem na botách doslova závislá a mohla bych je nakupovat ve dne v noci! Víte, ať už jedu kamkoliv, musím si z daného místa přivézt nějaký ten suvenýr. A ano, pochopili jste správně... magnety na ledničku to opravdu nejsou!

Nová kolekce IWANTCHOO! je inspirovaná prostředím rušného New Yorku a spolu s hlavní představitelkou kampaně Carou Delevigne evokuje náladu bouřlivých 70. let, což mě jako ženu plnou vášně baví. Výrazné boty plné blýskavých aplikací se podle mě hodí téměř na každou večerní akci včetně divadla. Jen přes den bych s takovým třpytem šetřila. Aby si nás pak při pozdní nedělní snídani v Café Savoy nespletli s někým od cirkusu, že.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jimmy Choo
Via Sant'Andrea, 1A 20121 Milano Italy
+39 02 4548 1770