Top hledané
Výsledky (0)

Jiří Kalfař uvedl v Londýně luxusní kolekci AW 18/19 s krásnou Pavlínou Pořízkovou a Alinou Baikovou!

Martina Šmalclová
21. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Mladý a talentovaný designér Jiří Kalfař uvedl v Londýně kolekci AW 18/19.  K této příležitosti si na molo pozval královnu modelingu Pavlínu Pořízkovou a z krásy a originality některých modelů doslova přecházel zrak!  

Hravá kolekce nese název “Návrat královny“ a je inspirována viktoriánskou dobou

Sbírka AW 18/19 je inspirována prosperující viktoriánskou dobou. Hravé a originální, takové bývají kolekce mladého designéra a nejinak je tomu u té současné. Úvodem přehlídky se na mole objevila v černé róbě violoncellistka Terezie Kovalová, jež luxusní show hudebně doprovázela. Samotnou přehlídku pak otevřela v naprosto famózním modelu špičková ukrajinská modelka Alina Baikova, která oblékla bordó kožich a černé šaty s průstřihy a vysokým rozparkem.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kolekci vévodí královské barvy - modrá se zlatou!

Kolekci tvoří kousky midi, mini i maxi. Ve sbírce nechybí večerní šaty, korzety, široké i úzké sukně, kalhoty nebo třeba kabáty. Některé z modelů zdobí luxusní průhledné tkaniny, krajka, flitry a výrazné límce. Dominantními barvami jsou nepochybně královská modrá a zlatá. Právě jednu ze zlatých rób představila také Pavlína Pořízková.

Na mole zazářila krásná Pavlína Pořízková, která nešetřila úsměvy a na molo vnesla profesionalitu s lidskou tváří

Poslední kousek z kolekce AW 18/19, luxusní zlatou róbu, předvedla ostřílená supermodelka Pavlína Pořízková. Představila model s vysokou mírou profesionality, ale současně popustila uzdu emocím. Během přehlídky elegantně zamávala, nešetřila úsměvy a v závěru přehlídky brala kolegyně přátelsky za ruce. Sympatická kráska původem z Čech tak na molo vnesla profesionalitu s lidskou tváří.

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

Nadčasovost, originalita i minimalismus, takový je styl talentovaného návrháře

Mladý designér luxusně kombinuje čisté linie s oversized lookem, používá kvalitní přírodní materiály a zaměřuje se na minimalistické detaily. Jeho poznávacím znamením je nadčasovost a originalita. A tenhle styl se nám tedy líbí!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Opravdu světová kolekce!

U nás v podstatě neznámý designér Jiří Kalfař (naprostá škoda) v zahraniční dostává národního hesla “zlaté české ručičky”. Ano i v tak malé zemičce se rodí takto talentovaní lidé! Opravdu teď cítím velkou hrdost a je vážně na co.

Kolekce ve viktoriánském stylu mě ohromila! Především ten model, který oblékla modelka Alina Baikova. Ten stojící límeček a naprosto rafinované a originální zakrytí ňader mi podlomilo kolena! Černá v kombinaci s vínovou a navíc ta symfonie střihu spojená v korzet. Achhh….radost pohledět! Tohle jsou vážně šaty, které bych s hrdostí vynesla i na ten nejvíc snobský večírek EVER!

Celkově mám při pohledu na přehlídku pocit, jako bych sledovala modely haute couture značky Christian Dior či Chanel: opravdu světové! Pokud tedy hledáte něco extravagantního a nebojíte se revolučních střihů, tohle je pro vás jako stvořené!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze