První český designér dobyl New York Fashion Week: Excelentní Jiří Kalfař!

V malém českém rybníčku se zrodil grandiózní designér. Jiří Kalfař právě zažívá klíčové momenty svého života.
09. února 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Z Londýna do New Yorku!

Ještě před pár měsíci ohromoval svými luxusními a ženskými modely všechny přítomné na London Fashion Week. Teď se rozhodl zamířit ještě dál a vstoupit na prkna New York Fashion Week! Jak český designér Jiří Kalfař obstál? Na jedničku!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Martina Šmalclová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Martina Šmalclová

Hvězdami české krásky Pořízková s Vojtovou

Na módní show vystoupily stejně jako minulý rok múzy Jiřího Kalfaře - modelky Pavlína Pořízková a Alina Baiková. Ty letos na přehlídkovém mole doplnila také charismatická Linda Vojtová a nutno podotknout, že všem třem dámám to v modelech Jiřího Kalfaře moc slušelo. 

V zářivých barvách a rafinovaném duchu

Kolekce FW 19/20, kterou Jiří Kalfař na newyorském týdnu módy předvedl, se nese v typicky ženském a rafinovaném duchu. Vyznačuje se zářivými barvami, volány, krajkami a luxusně jemnými tkaninami svůdně odhalujíc určité partie.

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1, Praha 1

Ve spolupráci s PRECIOSA Components a Tonak

Některé z luxusních modelů doplnil designér o krystaly značky PRECIOSA Components a stylové klobouky české značky Tonak. Jeden z božských modelů zdobených krystaly Preciosa oblékla například ukrajinská modelka Alina Baiková, která tak patřila k nejzářivějším ozdobám celé módní show FW 19/20. 

Jiří Kalfař o svém úspěchu řekl: 

„A tak se to stalo. Bylo to všechno a víc. Byl to splněný sen. Představil jsem nejnovější kolekci na NYFW. Stále mi připadá neskutečné, kde jsem začal, a že jsem se dostal až do tohoto bodu. Není to jen má cesta, byl jsem neuvěřitelně požehnán ohromnou podporou mnoha skvělých lidí. Děkuji.“

Držíme Jiřímu Kalfaři palce a přejeme hodně úspěchů do budoucna! 

Martina Šmalclová

Ornella Koktová

Newyorský Fashion Week už v samotném počátku přinesl bombu. Tou se stal náš krajan Jiří Kalfař!

Do své kolekce promítl veškeré své představy trendů a z mého pohledu je Jiřího tajný sen se dostat do čela světoznámého módního domu. Jeho modely mi hodně připomínají práce od Valentino nebo Dolce & Gabbana.

Nejhezčí kouskem ze všech je z mého pohledu bordový kabátek s podlouhlými rukávy a kapucí, jak vystřižený z pohádky Červená Karkulka. Nicméně ta dokonalá kombinace knoflíčku spolu s tmavšími mušketýrkami na nohou. Nádherné!!! Do městského marastu příjemná šik změna.

A pomyslnou třešničkou nakonec se pro mě stala průhledná róba s bohatým zdobením spodní části sukně. Ano je to spíš jak z nějaké Haute Couture, neboť do normálního světa je to nepoužitelné, ale ta fantazie, která v tom je, mě zkrátka pohltila.

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (30)

View photo gallery
Rytířská 29
110 00 Praha 1
showroom@preciosa.com
+420 739 520 220
Zborovská 823
741 01 Nový Jičín
Česká republika