Top hledané
Výsledky (0)
Manželka Kelly Prestonová podlehla rakovině

John Travolta přišel o životní lásku! Manželka podlehla rakovině, on se stahuje ze sociálních sítí

Karolína Lišková
13. července 2020
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
nemocná žena

Věčně usměvavý americký herec John Travolta se omlouvá fanouškům a stahuje se ze sociálních sítí. S bolestí v srdci oznámil celému světu smutnou zprávu o skonání jeho manželky, herečky Kelly Preston. Podlehla rakovině prsu, s níž bojovala dva roky.

Manželé se vzali v roce 1991 a manželský slib dodrželi. Zůstali spolu až do smrti...

„S velmi těžkým srdcem vás chci informovat, že moje krásná žena Kelly prohrála po dvou letech bitvu s rakovinou prsu. Bojovala statečně a odhodlaně podporovaná láskou svých nejbližších,“

napsal John Travolta s poděkováním všem lékařům a sestrám, kteří se snažili jeho ženě a mamince tří dětí zachránit život.

Pronájem bytu 3kk, Praha 5, 78m
Pronájem bytu 3kk, Praha 5, 78m, Praha 5

„Všechna zdravotnická zařízení pomohly stejně tak, jako mnoho našich přátel a milovaných, co stáli po jejím boku. Kellyina láska a život nebudou nikdy zapomenuty,“

dodal.

Potřebují čas k truchlení

Travolta si svých fanoušků váží a je s nimi v neustálém kontaktu, rád sdílí momenty ze svého života. Nyní však prosí všechny své followery o trpělivost a zdrženlivost, protože on i jeho tři děti potřebují čas na přijmutí této smutné události, tudíž se také odtrhnou právě od sociálních sítí. Pro děti i zbytek rodiny je to obrovská a nenahraditelná ztráta.

„Dopředu mi odpusťte, že o nás chvíli neuslyšíte,“

napsal.

Travolta už jednu tragédii zažil

Stabilní hollywoodský pár už jednu tragédii zažil. Jejich syn Jett Travolta zahynul v šestnácti letech o prázdninách na Bahamách. Pro oba to byla nesmírná rána. Nicméně oba se nakonec vrátili zpět do svých životů. Naposledy společně natočili v roce 2018 snímek Gotti, kde hráli manžele.

Kelly se narodila na Havaji, první roli získala ve dvaceti letech v seriálu Capitol. Ve Dvojčatech se objevila po boku Arnolda Schwarzeneggera a Dannyho De Vita. Jejími filmovými partnery byli i Kevin Costner či Tom Cruise.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze