Top hledané
Výsledky (0)
Sharon Vonne Stone, je americká herečka, modelka a producentka.

Inspirujte se elegancí Sharon Stone. Její kouzlo spočívá v tom, že umí stárnout s grácií

Denisa Zajíčková
13. září 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Svým vytříbeným vkusem je herečka Sharon Stone proslulá

Pokud někdo dozajista skrývá recept na mládí, bude to americká herečka Sharon Stone. Ikonou se stala už ve chvíli, kdy ve filmu Základní instinkt po boku Michaela Douglase zahrála scénu století, a na vteřinu ukázala, co skrývá pod šaty. Perfektní tělo, vkus i eleganci si ale udržela do teď. V čem spočívá její kouzlo? Nikdy se nesnaží vypadat mladší, a své tělo udržuje nikoli pro okolí, ale sama pro sebe - před lety jí totiž diagnostikovali cukrovku, a tak se pro ni stal zdravý životní styl takřka nutností. Dnes říká, že si z chronického onemocnění udělala svou životní motivaci a i v 65 letech na sebe strhne pozornost, kamkoliv vkročí. Kde nakupuje žena, která se nedávno šokovala surovou upřímností, když přiznala, že devětkrát potratila a největší radost jí dělají adoptovaní synové?

Herečka Sharon Stone nikdy neměla na růžích ustláno. Možná právě o to víc se opřela do práce, a dnes platí za jednu z nejuznávanějších hollywoodských celebrit, která je ozdobou každé akce. Když jí lékaři zjistili diabetes prvního typu, dlouho se to bála veřejnosti říct. Snad, aby se nepřipravila o kariéru nebo na ní druzí nekoukali jinak. Mýlila se. Když v roce 2001 skončila v nemocnici s mozkovou příhodou, rozhodla se, že svůj zdravotní stav už nadále tajit nebude. Pro mnoho lidí se stala okamžitě inspirací, jak se dá i s chronickým onemocněním dosáhnout kariéry snů.

Erotický thriller Základní instinkt jí vynesl na piedestal, ze kterého už nikdy nemusela sestoupit. Byla vyhlášena jednou z 50 nejkrásnějších žen světa, nafotila snímky pro Playboy, se kterými sklidila obrovský úspěch a natáčela jako o závod. Skrývá totiž dvě speciální schopnosti - ovládá perfektně karate a box, za což ji režiséři milují. Jeden čas se o ní mluvilo dokonce jako o člence Mensy, která má IQ 148. Sharon tuhle fámu chvíli se smíchem živila, pak ale přiznala, že to není vůbec pravda. Přesto inspiruje nejen svým přístupem k životu, ale také vytříbeným vkusem na oblékání. Co se jí v poslední době opravdu povedlo?

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Růžová v každém věku

Když se Sharon Stone objevila na galavečeru CORE v Los Angeles ve světlém růžovém kostýmku PINKO, rychle všechny přesvědčila, že typicky holčičí barva sluší ženám v každém věku. Lesklý outfit doplnila luxusními teniskami a kabelkou od značky Dolce & Gabbana. Nechyběla výrazná rtěnka a široký úsměv, který jí ostatně sluší ze všeho nejvíc. 

Tenisky D&G 12 000 Kč

Kabelka D&G 23 000 Kč

Kostýmek PINKO 19 000 Kč

Celková cena outfitu 54 000 Kč

Otevřít v galerii (3)
Růžový kostýmek Sharon Stone perfektně padnul
Růžový kostýmek Sharon Stone perfektně padnulZdroj: Profimedia

Carrie Bradshaw by měla radost

Kdyby tvůrci Sexu ve městě hledali do dalšího pokračování perfektní sako pro Carrie Bradshaw, tahle Sharonina volba by jim byla velkou inspirací. Na udílení cen Raising My Voice v Los Angeles volila červený svršek s výraznou aplikací na rameni, která jindy obyčejný kostýmek zcela rozzářila. Byla okouzlující a opět ukázala, že výrazné barvy jí opravdu sedí. Tentokrát byla střídmější co se líčení týče, a vsadila jen na nude barvu. Na oči se naopak nebála aplikovat třpytky, které při správně zvolené míře umí udělat obličeji velkou službu.

Nezapomněla však na drobné detaily, které jen podtrhly celkový outfit - na krku měla výrazný zlatý šperk, pod sako zvolila růžovou košili, kterou nechala jen letmo prosvítat u krku a vytvořila tím tak krásný soubor barevných kombinací. Oblek doplnila zlatými kruhovými náušnicemi a vlasy stáhla dozadu. V červeném saku potkáte Sharon často, a je dost možné, že jich má jen pár a čas od času mění aplikace, kterými celkový outfit ozvláštní.

Sako PINKO 7 000 Kč

Kalhoty PINKO 9 000 Kč

Ozdoba na sako 2 000 Kč

Košile PINKO 3 000 Kč

Celková cena outfitu 21 000 Kč

Otevřít v galerii (3)
Herečka často volí červenou barvu
Herečka často volí červenou barvu Zdroj: Profimedia

Nebojte se rukavic, nepatří jen ke kabátu

Už dámy v dávných dobách věděly, že rukavičky jsou sexy. A ví to i Sharon Stone! Krásně s nimi doplnila luxusní šaty v mechové barvě, které by jinak na první pohled působily skromně a nevýrazně. Pokud vynesete podobné, budou se vám hodit na vernisáže, podzimní plesy i slavnostní příležitosti. Takový kousek se vám ve skříni neztratí a rozhodně na něj nebude padat prach.

Herečka volila značku YOUSEF AKBAR, jejíž kousky se pohybují od 3 tisíc dolarů a výš. Módní kritici ji sice sepsuli, že mohla vynechat výrazné kruhové náušnice, o tom, že jí ale róba perfektně sedí, nebyl pochyb.

Totožné šaty, kterými na akci The Women's Cancer Research překvapila všechny přítomní, na e-shopu stále najdete.

Šaty YOUSEF AKBAR 86 000 KČ

Otevřít v galerii (3)
Šaty v mechové barvě jsou skvělou volbou
Šaty v mechové barvě jsou skvělou volbouZdroj: Profimedia

Zdroj: thefashionistastories.com, people.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze