Top hledané
Výsledky (0)
Vzestup hvězdy a ikony seriálu Game of Thrones. Jednou blondýna, zrzka pak bruneta. Vždy extravagantní a elegantní.

Jsem hvězda: Sophie Turner mění image jako chameleon. Probíhající rozvod jí na kráse neubral

Barbora Štöklová
22. září 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Herečka Sophie Turner se proslavila hlavně díky roli v seriálu Game of Thrones.

Rozvod seriálové Sansy a dívčího idola z boybandu zlomil mnohým fanouškům a fanynkám srdce. Byla to láska jako z pohádky, miláčci Hollywoodu. Lásce je ale konec a na řadu přichází soudní spor o to, kdo bude mít v péči jejich dvě dcery. Důvod rozvodu je plný spekulací, na vině může být i hereččina slabost pro večírky. Byla totiž krátce po oznámení rozvodu přistižena, jak si užívá párty v Londýně. Vrásky si tak z rozvodu evidentně nedělá.

Popový zpěvák a herečka se vzali v roce 2019 a krátce po sňatku postupně přišly na svět dvě dcery – Willa (3) a její roční sestřička, jejíž jméno zatím manželé tají. Manželé už od začátku svého vztahu velmi střežili své soukromí, a tak je i důvod rozvodu spíše spekulací. Dle Jonase je hlavní rozepří mezi ním a Sophií jejich neslučitelný životní styl. On je prý rodinný typ, zatímco ona vyhledává večírky a noční život.

„Po čtyřech úžasných letech manželství jsme se oba rozhodli, že své manželství přátelsky ukončíme. Objevuje se množství spekulací proč, ale jedná se skutečně o společné rozhodnutí. Upřímně doufáme, že budou všichni respektovat soukromí naše a našich dětí,"

prohlásili manželé (bývalí) ve společném prohlášení na svých sociálních sítích.

Chodit spolu začali v roce 2016 a o tři roky později se zasnoubili. V květnu 2019 si tehdy 23letá Turner a 29letý Jonas řekli své ano a založili rodinu. První dcerka Willa se jim narodila v červenci 2020, druhá, jejíž jméno dosud drží v tajnosti, přišla na svět loni. 

Dle nejnovějších informací britského deníku E!news se Sophie o žádosti svého manžela o rozvod dozvěděla prostřednictvím médií. V té době totiž natáčela seriál Joan, zatímco Jonas byl na turné po USA.

Otevřít v galerii (2)
Sophie během těhotenství, vždy vypadala velmi elegantně.
Sophie během těhotenství, vždy vypadala velmi elegantně. Zdroj: Profimedia

Z obyčejné holky hvězda Hollywoodu

Sophie Turner, narozená 21. února 1996 v Northamptonu v Anglii, se stala jednou z nejvýznačnějších a nejtalentovanějších mladých hereček v současnosti. Její atypický a lehce i drzý výraz v kombinaci s hereckým talentem ji tvoří nezapomenutelnou postavou každého filmu a seriálu. Nejznámější se stala díky svému ztvárnění postavy Sansy Stark v kritikou uznávaném televizním eposu Hra o trůny. Během osmi let tak mohli diváci sledovat její transformaci z děvčete do noblesní dámy. Nejen v seriálu, ale i životně. Za svůj výkon také získala nominaci na cenu Emmy. Mezi další její výrazné role patří postava Jean Grey v sérii filmů X-Men, začínající s X-Men: Apokalypsa (2016) a opakující rolí v Dark Phoenix (2019). Pojetí této mocné mutantky ukázalo její schopnost zvládnout různorodé role a žánry. Kromě práce ve filmové sérii X-Men se Turner objevila i v dalších významných filmech, jako jsou Josie (2017) a Time Freak (2018). 

Jednou blondýna a pak zase zrzka

Herečka díky roli ve Hře o trůny musela změnit barvu vlasů, a tak přišel první experiment se zrzavou. Tento styl jí nakonec velmi sedl a sama Sophie pak měnila vlasy jako počasí. Mikádo, ofina, hnědá a zase blond. Co myslíte, jaká jí sekla nejvíc?

Otevřít v galerii (2)
I tmava barva vlasů a výrazný make-up ji velmi sluší.
I tmava barva vlasů a výrazný make-up ji velmi sluší. Zdroj: Profimedia

Její styl by se dal charakterizovat jako extravagantní a zároveň velmi elegantní. Mohli jsme ji vidět v nádherných róbách, kde byla zahalená od krku po paty, nebo naopak v transparentních šatech, ve kterých vykukovalo pouze spodní prádlo. Svou velmi vysokou postavu také velmi často doplňuje vysokými podpatky. Jen velmi zřídka byste ale našli fotku, kde jí to nesluší. Mimo světla reflektorů se Sophie často objevuje v pohodlných, ale stylových outfitech. Ráda nosí volné košile, svetry, džíny, a také sportovní oblečení. Dává přednost jednoduchým a přirozeným barvám, jako jsou bílá, černá, šedá. Celkově lze říci, že Sophie Turner je módní ikonou s nezaměnitelným stylem. Její schopnost kombinovat elegance s moderními trendy a osobním vkusem ji činí inspirativní osobou v oblasti módy pro mnoho mladých žen po celém světě.

Angažovanost za duševní zdraví

Nicméně i Sophie si prošla temným obdobím, kdy se veřejně přiznala k depresi. Herečku léta trápily urážky na sociálních sítích týkající se jejího vzhledu a váhy. Dále zesměšňující komentáře, že neumí hrát. Vyléčil ji až její vztah z Jonasem. Ohledně svých depresí byla médiím otevřená a stala se mluvčí pro osvětu v oblasti duševního zdraví. Bojovalo za odstranění stigmatu a své jméno využila k podpoře dialogu pro potřebné. Turner se také veřejně angažuje v podpoře práv LGBTQ+ a prosazování rovnosti žen.

Pronájem luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle
Pronájem luxusní vily, Praha 5, Velká Chuchle, Praha 5

Zdroj: E!news.com, Elle.cz, Blesk.cz, čsfd.cz, Wikipedia.com, autorské dílo

 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze