Top hledané
Výsledky (0)
OMEGA byla vždy značkou číslo jedna ve světě dámských luxusních hodinek. Zatímco inspirace a kvalita je ukotvena v historii, design se podřizuje moderní době...

Kaia Gerber v centru proměny luxusních hodinek OMEGA Trésor

Eva Ledecká
29. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Klasický model Omega Trésor se letošní rok dočkal luxusní proměny v moderní a nadčasové kousky podtrhující sebejistotu moderních žen. Tváří těchto elegantních hodinek je okouzlující modelka Kaia Gerber, dcera slavné topmodelky Cindy Crawford.

Industriální berlínské prostředí jako skvělý kontrast k luxusním hodinkám

Prostor plný světla, hudby a kouzelné, snové atmosféry. K vystaveným hodinkám není jednoduché se dostat, cesta vede přes magické bludiště, které hosty zavádí hluboko do fantaskních pohádkových scenérií a komediálních fotoscén... Vítejte na netradiční výstavě!

V betonovém berlínském prostoru Kraftwerk se odehrála společenská událost Her Time, kterou hostila značka Omega. Mezi celebritami se objevila německá modelka Toni Garrn, herec Thore Schölermann, herečky Hannah Herzsprung a Jana Julie Kilka nebo sportovci Filippo Magnini a Pernille Blume. Čestným hostem večera byla hvězdná Kaia Gerber.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

V hlavní roli Omega De Ville Trésor

Název „Trésor“ značka OMEGA poprvé použila v roce 1949. Bylo to označení pro legendární 30 mm kalibr, strojek, jenž se stal synonymem přesnosti a jednoduchosti – zkrátka poklad ukrytý v trezoru.

Nové modely berou inspiraci z historie, jejich design je však pokrokový, hodinky jsou navržené s ohledem na novou generaci. Každý model se vyznačuje tenkým profilem pouzdra o průměru 36 nebo 39 mm. Klasický styl doplňuje pásek v barevné kůži nebo látce.

Luxusní ciferník osázený diamanty

Křivky po každé straně pouzdra jsou posázené diamanty, jeden diamant je zasazen do korunky a je obklopen květinou z červené keramiky. Číselník je elegantní, tvořený luxusními štíhlými římskými číslicemi. Na druhé straně mají všechny hodinky speciální zrcadlové zadní dýnko s motivem „Her Time“.

Omega De Ville Trésor, které nabízí Klenotnictví Dušák, je nestárnoucí nadčasový klenot a Kaia Gerber je toho tím pravým důkazem!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Klenotnictví Dušák
Na Příkopě 1047/17, Praha Česká republika
+420 222 318 811