Top hledané
Výsledky (0)
V České republice se nachází spoustu krásných a špičkově udržovaných golfových hřišť. Podmínky pro tento sport jsou zde naporosto ideální a nabídka široká. Naročné a zkušené golfisty možná nadchnou i exotické luxusní destinace. Která místa doporučujeme pro skvělou hru?

Kam na podzim za golfem v ČR?

Ivana Růžičková
11. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Golfová sezóna na podzim resortu Kunětická Hora zdaleka nekončí
Golfové hřiště Albatross
Sedmá jamka na golfovém hřišti v Mariánských lázních

Golf Resort Kunětická Hora - designová špička z Austrálie

Osmnáctijamkové golfové hřiště Kunětická Hora naleznete u obce Dříteč a nadchce vás zejména pro svojí světovou třídu a nadstandardnost vybavení. Mistrovské golfové hřiště navrhl australský designér Graham Marsh, který je jedničkou mezi designérskými golfovými profíky. Hřiště patří mezi nejdelší v Čechách a je výjímečné díky rozmanitosti terénu, který nabízí 3 velká jezera a velké množství písečných bunkerů.

Více info: grkh.cz

Albatross Golf Resort - nejlepší v ČR podle časopisu Golf Digest

Golf Resort Albatross se nachází u obce Vysoký Újezd u Prahy. Díky výborným klimatickým podmínkám toto hřiště umožňuje hru i v nepříznivém počasí na konci podzimu. Chlubí se několika oceněními, například bylo vyhlášeno jako golfový areál roku 2011, 2012 a hřiště číslo jedna v České republice dle prestižního amerického časopisu Golf Digest. Pro zcestovalé golfisty dokonce nabízí exkluzivní partnerské výhody na luxusních hřištích Dubai Emirates nebo Dubai Creek Golf & Yacht Club. V areálu naleznete i prvotřídní restauraci Kogo.

Více info: albatross.cz

Royal Golf Club Mariánské Lázně - nádech tradiční golfové Anglie

Nejstarší domácí hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně bylo založeno už v roce 1905 a pyšní se tradiční anglickou atmosférou i luxusní vybaveností klubovny. Náročnost hřiště je jedna z nejvyšších v ČR, avšak lázeňské ticho a okolní příroda s lesoparkem vás vyklidní natolik, že se náročností nenecháte nijak zaskočit.

Více info: golfml.cz

Exotika na míru

Pokud vám to čas dovolí, za golfem si můžete zaletět i do zahraničí. Jako tip doporučejeme ostrovy Indického oceánu Mauricius, Seychelly a Maledivy. Exotické prostředí a probarvená květena v každém ročním období nabídnou i na podzim pestré golfové zážitky na několika vyhlášených luxusních osmnáctijamkových hřištích. Pokud máte zájem o golfovou dovolenou na míru, doporučujeme agenturu Amazing Golf, která poskytuje exkluzivní golfové zájezdy s individuální péčí, včetně pobytů v luxusních hotelech nebo privátních vilách. 

Více info: amazinggolf.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze