Top hledané
Výsledky (0)
Firma GoPro vyrábí speciální outdoorové kamery určené primárně pro extrémní sportovce. Luxusní kameru však využijí i běžní sportovci a své místo si nachází i u těch, kteří žádný sport neprovozují. Skvěle s ní například natočíte podmořský svět na své dovolené nebo šílenou jízdu tobogánem.

Kamera GoPro Hero 5: zábava nejen pro extrémisty

Eva Ledecká
22. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Americká firma byla založena v roce 2002 Nickem Woodmanem, který přišel na nápad vyrobit takovou kameru v Austrálii při surfování. Kamery ani fotoaparáty, které byly v té době dostupné, nebyly zkrátka schopné pořídit momentky a záběry, které by si představoval.

První fotoaparát, který předcházel současným špičkovým outdoorovým GoPro kamerám, se na trhu objevil v roce 2004. Byl to GoPro Hero 35mm, který pracoval s kinofilmem Kodak 400. Jednalo se však pouze o fotoaparát, který nedokázal nahrávat videa. V roce 2006 se objevila první kamera.

GoPro Hero 5: natáčejte, foťte, nahrávejte!

Přes několik dalších modelů se nyní dostáváme k luxusní kameře GoPro Hero 5, která je považovaná za nejlepší na současném trhu. Nabízí se ve dvou variantách: Gopro Hero 5 Black a GoPro Hero 5 Session.

Byt s výhledem na Pražský hrad 420m
Byt s výhledem na Pražský hrad 420m, Praha 5

Oba luxusní modely GoPro Hero 5 jsou naprosto vodotěsné a obejdou se bez vnějších obalů. Dokážou natáčet 4K videa při 30 snímcích za sekundu. Kamera GoPro Hero 5 Black je vybavena luxusním dotykovým displejem s úhlopříčkou 2 palce. V této akční outdoorové kameře najdete GPS senzor, čímž zároveň s pořízeným videem či fotografií zaznamenáte i polohu natáčení a fotografování.

Kamera GoPro Hero 5 Session nabízí především kompaktnost. Není vybavena displejem, na druhou stranu ji však můžete ovládat hlasovými povely.

S GoPro Hero 5 Plus můžete navíc okamžitě nahrávat své fotky a videa na cloud, jednoduše je prohlížet, upravovat a sdílet. A právě to představuje ten pravý luxus, který moderní technologie žádáme..

Dokonalé záznamy, luxusní fotografie

Pokud se chystáte na hory nebo na dobrodružnou luxusní dovolenou, zvažte pořízení kamery GoPro. Odvezete si tak vzpomínky, které si budete moci kdykoliv znovu navodit, a to díky jedinečným záznamům kvalitní outdoorové kamery. Připněte ji na helmu, na své kolo, volant nebo pořizujte snímky a videa s pomocí selfie tyče.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze