Top hledané
Výsledky (0)
Ostuda nového filmu Perfect Kiss. Byl stažen z multiplexů!

Kanadský film Perfect Kiss s Lucií Vondráčkovou: úspěch se nekoná!

Jana Fikotová
12. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Na film s Lucií Vondráčkovou Perfect Kiss, kterému sama herečka dělala promo celý rok, jsme si s recenzí počkali opravdu rádi. Velké haló, které mu předcházelo totiž evokovalo k velkému a rychlému konci. Tak se i stalo a během prvního víkendu se film zdaleka nedostal ani do první dvacítky nejnavštěvovanějších titulů. Kanadskou komedii předběhl i animovaný snímek Úžasňákovi 2. Multiplexy ho raději ihned stáhly z programu. 

Film spadl na 15 %

Nejen nepříjemný rozvod s hokejistou Tomášem Plekancem, ale i stažení dlouho očekávaného filmového počinu teď musí potupně snášet Vondráčková. Dokonce se zjistilo, že kdosi chtěl zfalšovat hodnocení komedie na Česko-Slovenské filmové databázi, kde diváci komentují a hodnotí filmy, přestože film měl většinou v diskuzích velmi negativní komentáře. Po zjištění s manipulací hodnocení se film propadl z 45 % na 15 % hodnocení, což se u filmu s Luckou Vondráčkovou stalo i s filmem Decibely lásky a Babovřesky. 

O čem film je?

Příběh vypráví o dívce, která je sice pohledná, přesto nemá štěstí na partnery. Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, štěstí se nehledá tak snadno. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) náhle přijde o práci a musí se přestěhovat od rodičů k nejlepší kamarádce Britney. Tady se hodlá postavit na vlastní nohy a začít znovu. Během pár chvil se vše začne otáčet k lepšímu a Tanya pozná miliardáře Briana a začnou se dít věci. Romantickou komedii napsala a zrežírovala Tina Adams, u nás známá spíše jako Martina Adamcová, která si zahrála ve filmu Tankový prapor, Nahota na prodej, Playgirls. 

Pro Vondráčkovou byla filmová příležitost velkým návratem na filmové plátno a o filmové postavě řekla, že mají společnou energičnost a přála Tanye, aby své štěstí našla.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Lucie je na filmu ještě to nejlepší

Prvního listopadu tak vstoupil do kin dychtivě očekávaný kanadský snímek The Perfect Kiss, kde hlavní roli hraje Lucie Vondráčková a na svědomí ho má její kamarádka Martina Adamcová. Podle informací Luciin manžel Tomáš Plekanec na film půjčil tři miliony korun. O filmu se dlouho mluvilo, jako o vánočním pokoukání s českou hvězdou v zahraničním snímku. Vondráčková k filmu nazpívala i stejnojmennou titulní píseň. 

Lucie Vondráčková je na filmu sice to nejlepší, jelikož jí romantická póza a naivní chování lichotí, strohý scénář rozhodně nezachránil to, co se od filmu očekávalo. Aktuálně film už má budete v kinech hledat jak jehlu v kupce sena. Multiplexy, které ho týden vysílaly, byl to tedy jen dva – Hostivař a Černý Most, ho po pár dnech stáhly. Čeští fanoušci tak mají šanci vidět Lucii ve filmu už jen v Kině Radotín a Modřanském biografu, kde promítnou jedinou projekci. The Perfect Kiss se pak hraje v Bruntále, Chrastavě, Kynšperku nad Ohří nebo Napajedlech. To už je ale jiný příběh reality.

Hodnocení Luxury Prague Life: 10 %

PREMIÉRA: 1. 11. 2018
REŽIE: Tina Adams
SCÉNÁŘ: Tina Adams
KAMERA: Jan Belina
HRAJÍ: Lucie Vondráčková, Landy Cannon, Liliana Komorowska, Sophie Gendron, Samy Osman, Tina Adams
ŽÁNR: Komedie
STOPÁŽ: 83 min
ZEMĚ VZNIKU: Kanada

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze