Top hledané
Výsledky (0)
O vztahu, který není pro každého

Karel Janeček a partnerka Lilia Knousnoutditová: Pravda o našem vztahu

24. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Speciální rubrika

Karel Janeček dělá spoustu zajímavých věcí, ale nejvíc se mluví o jeho záletech a lásce k ženám. S partnerkou Lilií podstoupili rituál svatby, který je v Česku neplatný. Lilia se teď Luxury Prague Life svěřila, že ten opravdový sňatek, právně platný, by uvítala už hlavně kvůli tomu, jak na jejich vztah nahlíží veřejnost.

Láska na celý život?

Věrnost. Pro někoho jen slovo, pro jiného slib vytesaný do kamene. Jeden muž a jedna žena. U Karla a Lilie to ale tak úplně neplatí. U jejich vztahu se slovo "mnohoženství" skloňuje docela často a hlavně v médiích. Mají spolu dvě děti, spoustu zážitků, dostatek peněz, ale především hlavně hodně společného, tedy i názor na to, jak by měl takový vztah s více partnery fungovat. Kolik lidí v republice by dokázalo pochopit jejich způsob "věrnosti", lze ale odhadovat jen stěží.

Z rituálu do opravdového sňatku?

Pro Lilii znamená věrnost pravdu a citlivou ohleduplnost. Partner je pro ni věrný do té doby, dokud o něm ví vše, co se kolem něho děje, ovšem s monogamií toho jejich věrnost příliš společného nemá. Možná právě proto vnímá Karel spojení s touto partnerkou jako fenomenální. Svěřil se nám, že nikdy nic podobného dosud nezažil a vše špatné z minulosti plánuje Lilii vynahradit. Třeba manželstvím?

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

Manželství

Svatba jí přišla jako zbytečná věc, ale jak aféry kolem jejich vztahu nabývaly na síle, přišla na to, že manželství má ve společnosti stále obrovskou sílu. O společné velké lásce, pochopení, toleranci, dětech, rodině i cestování s několikaměsíčním miminkem se rozpovídali v rozhovorech pro Luxury Prague Life. Každý zvlášť.. i když Karel občas do partnerčiny Rychlé zpovědi něžně vstupuje. 

A ano, věrnost si opravdu slibují.. Pouze ale jen tak, jak ji chápou jen oni dva.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rychlá zpověď - Lilia Knousnoutditová
Zobrazit článek
Rychlá zpověď - Karel Janeček
Zobrazit článek