Top hledané
Výsledky (0)
Survivor byl vytvořený americkým producentem Markem Burnettem už v roce 2000.

Kdo bude bojovat v letošním Survivoru? Mluví se o známých influencerech i Langmajerovi

Denisa Zajíčková
31. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Jiří Langmajer ve filmu Ostrov, kde si zahrál po boku Jany Plodkové

Už se stalo pravidlem, že s novým rokem se rozvíří spekulace o tom, kdo tentokrát odletí na ostrov plný nástrah, intrik a křehkých aliancí. Ačkoliv touto dobou bývalo už dávno jasno, kdo ze slavných přijal nabídku na účast v Survivoru, tentokrát televize Nova své diváky napíná a nechává je v nevědomosti. K postupnému odhalení by mohlo dojít až v průběhu února.

Vítěz loňského Survivoru Tomáš Weimann
Moderovat bude znovu Ondřej Novotný
Znovu čekají na účastníky také náročné soutěže
Žaneta Skružná z loňského Survivoru

Jednou z potvrzených účastnic je bulvární celebrita a podnikatelka Ornella Koktová, na kterou to práskla její nejlepší kamarádka Agáta Hanychová. Nezapomněla se zmínit, že sice v poslední době Ornella přibrala, nemá však problém ukázat se v plavkách, což obdivuje. Na druhou stranu jí to prý alespoň pomůže v tom, aby zhubla.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Soutěžící čekají těžké časy

V tom se Agáta nemýlila. Soutěž je náročná i pro ty nejotrlejší, a často zlomí ty, kteří o sobě nepochybují. Své o tom ví například herec a zpěvák Vojtěch Drahokoupil, který po pár dnech odstupoval kvůli návratu panických atak. A to si myslel, že už je vše za ním. Tehdy si navíc užil velkou vlnu nevole ze strany neznalých diváků, kteří mu vyčítali, že je „bábovka“. Částečně to však přispělo k osvětě i na sociálních sítích.

Loni všem vytřela zrak modelka Andrea Bezděková, která ukázala, že se pod hezkou tvářičkou skrývá i tygřice plná síly, která na konci všechny překvapila. Vítězem loňského ročníku se pak stal Tomáš Weimann, který si podle svých slov hru „vymanifestoval“.

Otevřít v galerii (2)
Loni bylo složení týmu celebrit velmi pestré
Loni bylo složení týmu celebrit velmi pestréZdroj: se souhlasem TV Nova

Předčasné odchody soutěžících

Ani o smutné okamžiky není v soutěži nouze. Loni musel například předčasně odstoupit oblíbený Vašek Matějovský, který si zranil nohu natolik, že letěl zpátky do České republiky. Tehdy tu měl přítelkyni Karolínu, se kterou byl krátce, a tak byl jeho návrat alespoň v tomto směru veselý. Nakonec se spolu sestěhovali a před pár dny oznámili, že jsou v očekávání jejich prvního syna. 

Ani úloha moderátora není v tomto směru jednoduchá a Ondřej Novotný prozradil, že s natáčením přichází i mnoho komplikací. Často se například jeho představy o soutěži neshodují s tureckou licencí, podle které televize ova pořad vysílá. S tím se také pojí způsob organizace. Překážkové dráhy jsou obvykle stavěny pro víc produkcí, kde se musí vystřídat. Na těch se v úmorných vedrech natáčí celé dny, přetáčí se záběry, medailonky.

Pro soutěžící, kteří se po náročných sportovních výkonech vyspí jen na podlaze skromného příbytku v divočině je to těžká zkouška. 

Kdo měl odletět na Survivor?

Vzhledem k tomu, že vysílání Survivoru by mělo začít v průběhu února, lze očekávat, že účastníci už jsou nějaký ten čas v Dominikánské republice, kde se buď stále ještě na hotelu, nebo už v prostředí drsného ostrova, připravují na své chvíle slávy, vyčerpání i nové zkušenosti.

Kromě Ornelly měla na Survivor odletět také herečka známá z Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová, která svou účast nepřímo potvrdila, když se ještě pár dní zpátky objevila na akci v pražském kasinu s napletenými copánky. Takový účes se k šatům vůbec nehodil, jde však o něco, s čím ženy do divočiny často přijíždějí, aby si ušetřily týdny bez šampónu, kondicionéru a hřebenu. Stejně tak nemají účastníci k dispozici zubní kartáček, hygienické pomůcky jako toaletní papír, sprchové mýdlo nebo opalovací krém. Ačkoliv, někteří účastníci prozradili, že právě při náročných soutěžích je to úmorné, protože do nich paří sluníčko každý den.

A vzhledem k tomu, že Ivana Jirešová cvičí už dlouho hot jógu a je ve skvělé formě, by nešlo o žádné překvapení. Spekuluje se také o herci Jiřím Langmajerovi, u kterého by to vlastně nebylo žádným překvapením. Náročné terény v zahraničí zdolává po boku své ženy Adély Gondíkové vcelku pravidelně, na Silvestra byli například v Africe u Masajů, kde se nechali u ohně pomazat kozím mlékem. To má plnit sny. I o ruku požádal Langmajer svou ženu na vrcholku hory - nebo to alespoň plánoval. Poté, co se pohádal a Adéla se vrátila dolů, musel s prstýnkem počkat na jiný moment.

Otevřít v galerii (2)
Kdo zabojuje v týmu celebrit tentokrát?
Kdo zabojuje v týmu celebrit tentokrát?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Televize Nova zatím žádná jména nepotvrdila a se jmény účastníků nás bude ještě zřejmě dlouho napínat. Mluví se však také o méně či více známých influencerech nebo sportovcích. Vzhledem k tomu, že soutěž míří na mladé diváky, lze očekávat, že výběr do týmu celebrit bude opravdu pestrý - a zároveň bude korespondovat s cílovou skupinou. 

Ve chvíli, kdy účastníci odletí, také odevzdávají své telefony a o jejich sociální sítě se začíná starat buď jejich sestavený marketinový tým nebo určená persona. Pokud už máte teď podezření, kdo z vašich oblíbenců by se mohl v letošním ročníku objevit, bedlivě sledujte jejich sociální sítě! Třeba vám menší náznaky neuniknou, ačkoliv teď nikdo ještě promluvit nemůže…

Zdroj: autorský článek, TV Nova

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze