Top hledané
Výsledky (0)
Přinášíme pohled na 10 nejkrásnějších dívek, které se před pár dny vrátily ze Spojených arabských emirátů. Dokážete si tipnout, která z nich letos získá titul Miss Czech Republic?

Kdo bude novou Miss Czech Republic?

Eva Ledecká
12. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Finalistky u bazénu

Kromě toho, že na týdenním soustředění v luxusní destinaci dívky poctivě cvičily, relaxovaly ve spa, jezdily na vodních skútrech, zdolaly nejvyšší horu této země a obdivovaly krásu luxusní Dubaje, také samozřejmě pózovaly pro fotografy. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Eva Ledecká
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Eva Ledecká

V naší galerii najdete fotografie všech finalistek v plavkách i jejich portréty.

Všechny jsou krásné, ale jedna z nich je ta nejkrásnější.

Každá z 10 dívek má něco do sebe. Všechny mají krásnou postavu, dokonalé tváře, jsou odvážné, ale přesto je každá jiná. V soutěži Miss Czech Republic nerozhoduje jen vizáž. Dívka, která titul záská, musí mít v sobě eleganci, ženskost, musí působit příjmně, být osobností. A to je něco, co z fotek nezjistíme. Kdybychom však měli vybírat jenom podle nich a podle našich osobních sympatií na první pohled, kdo by podle vás zvítězil?

Troufnete si odhadnout, která dívka by se mohla stát Miss Czech Republic? My v redakci už své osobní tipy máme, ale necháváme si je zatím pro sebe. Kdo si je však pro sebe rozhodně nenechá, je Ornella. Podívejte se na její žebříček TOP 3! Stačí kliknout na její fotku výše. Máte stejný názor jako ona?

Eva Ledecká

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Tip Ornelly Koktové!

„Taťána Makarenko a její soutěž Miss Czech Republic stoupá vzhůru a já si tak v duchu říkám, konečně je tady po dlouhých letech soutěž krásy, kde se nezakomplexovaná porota shodla na výběru pěkných holek. Co si budeme povídat, ve všemožných podobných soutěžích leckdy vidíme spíš bizár. A to i v porotě!

Mezi moje favoritky letošního ročníku rozhodně patří Hana Vágnerová, Natálie Kontová a Mariia Boichenko. Z toho by absolutní vítězkou mohla být právě Hana, protože na civilních fotkách byla nejvíc upravená a sama sobě vždycky vybrala slušivé šaty a zajímavé doplňky k tomu. Nemám moc ráda holky, které jsou přepudrované a nebo mají výraz nevinné nány, a to těmto třem určitě nehrozí.

Zbytek pořadí bych si ale raději nechala sama pro sebe, nicméně tyhle tři holky mají pro mě největší šmrnc a toho si já cením snad úplně nejvíc. Koho zajímají kafemlejnkové kecičky o světovém míru a podobně? Takové debaty mají řešit politici a ne holky, co bojují o post největší krásky v republice. :-)

Ostatní finalistky jsou sice také krásné, ale našla jsem případy, které se do soutěží krásy hlásí jakoby to bylo jejich hobby. Například taková Miroslava Pikolová. Ano je to pěkná holka. Ale po vítěství v Miss Roma 2011 a neúspěšném finále v České Miss, mi další soutěž přijde už moc…“  

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Miss Czech Republic
Miss Factory s.r.o. Nad Rokoskou 2361/2A, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha
+420 774 884 327