Top hledané
Výsledky (0)
Rami Malek je novým miláčkem Hollywoodu! Že o něm téměř nic nevíte? Právě to chceme změnit.

Kdo je Rami Malek. Hvězda filmu Bohemian Rapsody z blízka!

Eva Ledecká
07. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Americký herec exceloval ve filmu Bohemian Rapsody v roli slavného zpěváka Freddieho Mercuryho. Odnesl si cenu Zlatý glóbus za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. Mnohým však jeho existence doposud unikala, a přestože sklízí herecké úspěchy už pěknou řádku let, jeho jméno u nás tak úplně profláklé není. Je to také proto, že je velmi zdrženlivý v poskytování rozhovorů a nejraději by žil v anonymitě.

Rami Malek se vyhýbá i sociálním sítím a ani na svém facebookovém profilu není příliš aktivní. Raději než aby mluvil o sobě, poznává příběhy jiných lidí.

„Jednou z nejlepších věcí na životě v New Yorku je setkávání s tolika cizími lidmy. A já miluju setkávání s cizinci a poslouchání jejich příběhů.“

Narodil se v roce 1981 v Los Angeles, Kalifornii egyptským rodičům jako dvojče. Má bratra, který je o 4 minuty mladší. Studoval herectví na Evansvillské univerzitě a získal bakaláře výtvarného umění.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Herectví se věnuje od roku 2004

Proslavil se jako herec v televizních seriálech. Čeští diváci ho mohou znát ze seriálu Gilmorova děvčata, hrál také upíra Benjamina v Twilight Sága: Rozbřesk – 2. část. Exceloval v americkém seriálu Mr. Robot v roli Eliota. V roce 2006 získal roli ve filmu Noc v muzeu a zahrál si i v jeho dalších 2 pokračováních.

Chvíli působil také v divadle, ale zůstal věrný seriálové tvorbě. V minisérii The Pacific se setkal s producentem Tomem Hanksem, který si všiml jeho talentu a obsadil ho do filmu Moje krásná učitelka (2011), kde si zahrál roli studenta.

Svůj soukromý život si dobře střeží, ale asi proto, aby předešel bulvárním spekulacím, sám na festivalu v Palm Springs minulý rok veřejně potvrdil svůj vztah s herečkou Lucy Boynton, která s ním hrála ve filmu Bohemian Rapsody.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze