Top hledané
Výsledky (0)
Kdo ze slavných osobností šlape na paty Borisovi Kollárovi?

Kdo plodil děti kudy chodil a dohání tak předsedu slovenského parlamentu. Boris Kollár už má třinácté dítě s jedenáctou ženou

Kristina Valachyová
11. července 2023
+ Přidat na Seznam.cz
17 minut
Boris Kollár

Říká se, že mít děti je luxus. Při dnešních cenách a platech na tom něco pravdy bude. Není to však jen finanční situace, která ovlivňuje rozhodnutí mít či nemít děti. Důležitým faktorem je také plodnost, která v zemích s nízkými a středními příjmy klesá. V poslední době se počet dětí v rodinách přibližuje spíše k menším číslům. Při pohledu na některé celebrity je tomu ovšem naopak.

Když se řekne "multi-tatínek", většině Slováků okamžitě vytane na mysli předseda Národní rady SR Boris Kollár (57). 

Momentálně je znám tím, že je otcem dvanácti dětí s deseti různými ženami. Aktuálně má v pořadí třinácté dítě s mladou blondýnkou Laurou Vizváryovou (28), se kterou si užíval i dovolenou v Dubaji.

Tá porodila čtvrtek - 6. července malého Abnera.

„Lauru nezajímá, že Boris má děti, které s ním chtějí trávit čas. Jejich matky považuje za konkurentky, proto se mu snaží vyplňovat volný čas a dělá to tak chytře, že si to Boris ani neuvědomuje. Dokonce se říká, že v blízké době se k němu bude stěhovat,"

uvedl neznámý zdroj pro Cas.sk.

Laura měla jít po Borisovi i přes mrtvoly.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

„Když Barbora Richterová otěhotněla, Laura zuřila, protože ji Boris označil pouze za starou rodinnou kamarádku, a přitom ona už tehdy chtěla být něco víc. Prý se zapřísahala, že počká, až Barbora porodí, a pak od ní Borise odláká. Zvolila k tomu starou osvědčenou taktiku - hru na nedostupnou. Nechala se kupovat dárky a luxusními dovolenými a předstírala nezájem, dokud nedosáhla, čeho chtěla,“

dozvěděli jsme se.

To, jestli pro Kollára bude v budoucnu tou jedinou, ukáže čas. Jasné je zatím jen jedno. I když má Boris téměř každé své dítě s jinou ženou, o své děti se příkladně stará.

Zatímco na Slovensku je co se týče promiskuity a zvláštní morálky nejvděčnějším terčem vtipů Boris Kollár, ve Spojených státech by se někdo podobný zřejmě do vysoké politiky nedostal. Ale v showbyznysu se jeden takový našel - moderátor, bavič, herec a dokonce i zpěvák a exmanžel Mariah Carey, Nick Cannon. Cannon plodí děti, kudy chodí, a tak rok 2022 zakončil s počtem 12 potomků. Přesně tolik jich má i Boris Kollár s deseti různými ženami, pokud ještě nepočítáme nenarozené dítě Laury, přičemž Nickovi ke stejnému výsledku postačilo „pouze“ šest žen.

„Pokud mám být upřímný, asi mám nějaké superspermie, protože používám antikoncepci a ony stejně otěhotní. A to se snažím být co možná nejzodpovědnější,“

prohlásil Nick Cannon v podcastu Howieho Mandela.

Přestože nevylučuje ještě další potomky, zatím má prý dětí dost.

„Asi ano, ale víte jak, ta rozmnožovací soustava… může se to stát kdykoli. Ale můj tucet mi stačí,“

řekl.

Kollár a Cannon ale ani zdaleka nejsou jediní, kteří zplodili tolik dětí. Sice se tím nahlas až tak nepyšní jako Kollár, je jich poměrně mnoho. Věděli jste, že mezi multi-tatínky je například i plodný komik Eddie Murphy (62)? Ten věru nezahálí a dětí má rovnou deset s pěti ženami!

Vzhledem k jeho skvělé kondici je dost možné, že v budoucnu dotáhne své dílo do úspěšného konce a bude se moci pochlubit „fotbalovou jedenáctkou“.

Drsný záletník

Za svůj život se neproslavil jen legendárními filmovými rolemi, ale také svou promiskuitní sexuální historií a plozením dětí. Za 93 let života se Clintovi Eastwoodovi (93) podařilo zplodit osm dětí se šesti ženami. O nejstarší dceři však dlouhá léta netušil. Měl ji s milenkou, která mu o těhotenství neřekla a dala dítě k adopci. Laurie vyrůstala v adoptivní rodině a po skutečných rodičích nepátrala. Názor změnila až v dospělosti. Laurie chtěla zjistit, kdo jsou její rodiče, a najala si na to detektiva. Když našli dokumenty z jejího narození, zjistili, že její matka uvedla jako otce Clinta Eastwooda. V prosinci 2018 bylo toto dítě konečně odhaleno a představeno veřejnosti jako Laurie Murray. Když se Laurie zúčastnila premiéry otcova nového filmu v Los Angeles, představila se už jako Laurie Eastwoodová a byla poprvé veřejně uznána za jeho dceru.

Hollywoodský kanec se v nejednom rozhovoru pochlubil, že o své panictví přišel už jako 14letý. Dívka, se kterou přišel o poctivost, se do něj zamilovala tak moc, že když se s ní rozešel, vyhrožovala mu sebevraždou. Nepatří mezi fanoušky monogamních vztahů a dodnes vlastně nikdo netuší, kolik žen se herci vystřídalo v posteli. O jeho povaze sukničkáře toho pravděpodobně nejvíc věděla jeho první manželka Maggie Johnsonová, která Clintovi milenky tolerovala.

Baldwiňátka

Alec Baldwin (65) má děti jen se 2 ženami, ale zato jich stihl „udělat“ osm. Herec má jednu dceru z manželství s Kim Basinger. Ostatní má s 39-letou Hilarií, se kterou se oženil. Hilaria Baldwin se nikdy netajila touhou po velké rodině, ale u pátého potomka se manželé tvářili, že už to stačilo. Za pár týdnů však přišlo na svět i šesté dítě, donošené náhradní matkou. No a pak přišlo na svět i jejich sedmé společné. To donosila opět hercova manželka. Poslední dítě dostalo jméno Ilaria Catalina Irena Baldwin. Herec tak bude za chvíli počtem svých dětí šlapat na paty i Borisi Kollárovi. Avšak hollywoodský multi-tatínek má na rozdíl od toho slovenského většinu svých ratolestí se stejnou ženou.

Na téma počtu dětí s druhou ženou často žertuje i sám Baldwin. V show Ellen DeGeneresové například řekl:

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

„Vždy říkám, že moje manželka je sběratelka. Někdo sbírá auta, jiný hodinky nebo umění. Moje žena sbírá děti.“

V rozhovoru se Hilarie zeptali, zda-li je už jejich rodina kompletní. Všechno podle ní závisí na jejím manželovi. Požádala Aleca, aby šel na vasektomii. Tak by vyřešili dilema, zda mají ještě pokračovat a mít více dětí. I když Baldwin s tímto návrhem souhlasil, zatím se mu do toho zjevně moc nechce. Hilaria v rozhovoru řekla, že všechno je momentálně jen na něm. Zákrok však zatím ještě nepodstoupí.

Jen dvě ženy a mnoho Iglesiasů

Tato celebrita se ženila dvakrát a z obou manželství má celkem osm dětí. Julio Iglesias (79) se 29. ledna 1971 oženil s Isabel Preysler, španělsko-filipínskou televizní moderátorkou. Měli spolu tři děti, které se jmenují Enrique, Julio Iglesias Jr. a Chabeli. Nejznámějším z nich je zpěvák Enrique Miguel Iglesias Preysler, který se proslavil například hitem Bailamos. Julio a Isabel Preyslerovi se bohužel rozvedli v roce 1979. Julio přiznal, že nebyl nejlepším otcem svých prvních tří dětí, ale vynahradil si to se svými dalšími potomky. Ty měl s Mirandou Rijnsburgerovou. Podle hudebníka byla Miranda nezávislá a vdávat se nechtěla ani nepotřebovala. Celkem mají pět dětí, po početí pátého se kvůli dětem vzali.

Boxerská legenda

Evander Holyfield (60), přezdívaný „ The Real Deal” nebo „The Warrior “ žije od roku 2015 v Atlantě. Je bývalým profesionálním boxerem a jediným bojovníkem, který čtyřikrát vyhrál světový šampionát v těžké váze, čímž překonal rekord Muhhamada Aliho. Do historie boxu se zapsal také díky zápasu s Mikem Tysonem v roce 1997 v Las Vegas, kde mu Tyson ukousl část ušního lalůčku.

Holyfield má celkem jedenáct dětí se šesti různými ženami. Jmenují se Evander Junior, Elijah, Evette, Ewin, Ebonne, Eleazar, Elijah Jedidiah, Emani, Eden, Eve a Eli. Všechna jména jeho dětí začínají písmenem „E“, jako to otcovo.

Každá z nich byla úžasná

Rod Stewart (78) má 8 dětí s 5 různými ženami. Své nejstarší dítě Sarah měl s bývalou přítelkyní Susannah Boffey v roce 1963. Sarah si později adoptovali další rodiče, protože Rod byl ještě teenager.

Poprvé byl ženatý s herečkou a modelkou Alanou Hamiltonovou, bývalou manželkou herce George Hamiltona. S tou má dceru Kimberly a syna Seana. Kimberly je nyní módní návrhářkou a modelkou a má dítě s hercem Beniciem del Torem. I Del Torovi prošlo postelí mnoho známých hereček, mezi nimi například Scarlett Johansson, Alicia Silverstone nebo Hearther Graham. Sean je zase známý zejména tím, že je hvězdou televizní reality show.

Rod měl další dceru s modelkou Kelly Emberg, se kterou byl v letech 1983 až 1990. Ruby Stewart se narodila v roce 1987 a je modelkou a zpěvačkou.

Potom se oženil s modelkou Rachel Hunter, se kterou má další dvě děti, Renee a Liama. Rachel později chodila s Robbie Williamsem. V době svatby jí bylo 21 a Rodovi 45 let. Rozešli se v roce 1999.

Své dvě nejmladší děti, syny Alastaira a Aidena, přivítal na svět se svou současnou manželkou Penny Lancaster, se kterou se oženil v roce 2007.

Všechny ženy, které Rod měl, mu podle jeho slov pomohly stát se mužem, kterým je dnes.

„Nelituji ani jednoho svého vztahu se ženami. Každá z nich byla úžasná, ačkoli mnohé z nich si nepamatuji. Vím, že se tím asi chlubit nemůžu, ale bohužel - nevím, kolik jich bylo,"

vzpomíná Stewart.

 

Sexuální mašina

Střídal jednu milenku za druhou a vůbec mu nevadilo, že byl přitom ženatý. Boxer se prý nebránil milostným avantýrám se ženami jakékoli barvy pleti, věku či sociálního statusu. Jeho postelí prošly hollywoodské herečky i hotelové pokojské.

Zesnulý Muhammad Ali měl 9 dětí se 4 ženami. Bývalý mistr světa v těžké váze se oženil čtyřikrát.

V roce 1964 si vzal se svou první ženu Sonju Roi, ale rozešli se už po dvou letech . Děti neměli.

Ali se pak v roce 1967 oženil s Khalilah Camacho (Belinda Boyd), se kterou měl čtyři děti. Rozvedli se v roce 1976.

Veronica Porsche si s Alim vyměnila svatební slib v roce 1977 v Los Angeles jako jeho třetí manželka. Rozešli se však v prosinci 1986 a měli spolu dvě děti.

Ve stejném roce se oženil se svou čtvrtou manželkou Yolandou „Lonnie“ Williamsovou, se kterou měl jedno dítě. Slavný aktivista zplodil i další dvě děti mimo manželství.

Ali zemřel v červnu 2016 ve věku 74 let.

Charlie Sheen stihl do nemoci zplodit pět dětí se třemi ženami

Charlie Sheen (57) patřil k nejobsazovanějším hercům Hollywoodu. Jeho rozjetá kariéra ale postupně upadala, když začal mít problémy s alkoholem, drogami a ženami. Zašlo to dokonce tak daleko, že v roce 2011 dostal vyhazov z kultovního seriálu Dva a půl chlapa, ve kterém byl hlavní hvězdou. O čtyři roky později veřejně přiznal, že je HIV pozitivní.

Herec je pětinásobným otcem. S herečkou Denise Richards, se kterou se rozvedl po čtyřech letech manželství, má dcery Sami a Lolu. Kromě toho má ještě syny - dvojčata Maxe a Boba s exmanželkou Brooke Mueller a 36letou Cassandru z prvního manželství se svou středoškolskou láskou Paulou.

V roce 1995 svědčil Sheen před soudem v procesu s Heidi Floss, přezdívanou také „Hollywood Madame“, která svého času vedla mimořádně populární eskortní agenturu. Právě Charlie byl jedním z jejích pravidelných zákazníků. Přiznal, že za 15 měsíců utratil více než 50 tisíc dolarů za sexuální služby od 27 různých prostitutek. Bulvární deník The Sun odhalil s odvoláním na The Mirror i další kousky skládačky Sheenova bouřlivého života, k němuž patřil i vysoký počet sexuálních partnerek. Uvádí, že tento seznam je opravdu rozsáhlý - má jít až o 5 tisíc žen. Nechybí mezi nimi známé osobnosti, ale i několik tisíc prostitutek.

Charlie Sheen nejenže podle vlastních slov spal s tisícovkami žen, ale dokonce má být v sexu tak dobrý, až ho jeho partnerky nazývají strojem.

Po rozchodu s Britney Spears pouze plodí

Bývalý manžel Britney Spears, Kevin Federline (45), má 6 dětí se 3 ženami. Kevin, který je kromě dvouletého manželství s Britney Spears známý jako tanečník, zpěvák a raper, žije od roku 2008 s Victorií Prince. S tou má dvě děti - Peyton Marie a Jordan Kay.

S Britney má dva syny - Seana Prestona a Jaydena.

A s expřítelkyní Shar Jackson, se kterou byl zasnouben, ale nestihli se vzít, má dceru Kori a o dva roky mladšího syna Kaleba. Pár se rozešel krátce před synovým narozením. Federline ukončil vztah se Shar kvůli vztahu s popovou zpěvačkou Britney Spears.

Co je na Federlinovi sympatické je to, že se o všechny své děti poctivě stará a dokonce tráví spoustu času všichni pohromadě!

Žil krátce, ale stihl hodně

Jamajský zpěvák Bob Marley (36) možná zdobil svět svou přítomností jen krátkých 36 let, ale jistě v něm zanechal svou stopu.

Marley se stal nejznámějším a nejprodávanějším reggae hudebníkem. Také dopomohl k rozšíření jamajské hudby a rastafariánství do celého světa. Pohřbili ho s fotbalovým míčem, jeho kytarou, prstenem, který dostal od etiopského prince, Biblí a rostlinou marihuany.

Marley po sobě zanechal 11 dětí od osmi přítelkyň, ačkoli byl ženatý pouze s jednou: okouzlující Kubánkou Alfaritou Constantií „Ritou“ Andersonovou. Ta ho však nikdy neopustila.

Z jejich podoby odpadnete!

Frontmanovi kapely Rolling Stones Micku Jaggerovi je 79 let. Jeho postelí dosud prošla pěkná řádka žen, se kterými zplodil už osm potomků. Oficiálně má osm dětí s pěti ženami.

První vážnější vztah měl Mick se známou anglickou modelkou a herečkou Chrissie Shrimpton.

Pak chodil se zpěvačkou Marianne Faitfull, poprvé se však stal otcem až díky herečce a zpěvačce Marshe Hunt, která mu v roce 1970 porodila dceru.

Následujícího roku se oženil a jeho manželkou se stala modelka Bianca, která je původem z Nikaraguy. Spolu měli dceru Jade. Jejich manželství však po osmi letech zkrachovalo, protože Mick byl své manželce nevěrný.

Jagger má další čtyři děti s Jerry Hall, se kterou byl sedm let. Má s ní dvě dcery – Georgii May a Elizabeth – a dva syny – Jamese Leroye a Gabriela Lukea. Modelka to s Mickem vůbec neměla lehké. Jako „správný“ rocker bral drogy a užíval si s cizími ženami. Jak informuje Daily Mail, Jagger manželku několikrát podvedl.

Jerry Hall k tomu v nové autobiografii vtipně poznamenala:

„Donutila jsem Micka, aby přestal s drogami, ale nedokázala jsem ho donutit, aby přestal se ženami."

Jagger nahradil závislost na heroinu závislostí na sexu. Dokonce i noc pro svatbou na Bali v roce 1990 ji Mick podvedl s pozdější francouzskou první dámou, Carlou Bruni, tehdejší partnerkou Erica Claptona

Vztah mezi Jerry Hall a Mickem Jaggerem definitivně zkrachoval, když vyšlo najevo, že Mick čeká nemanželské dítě s brazilskou modelkou Lucianou Morad, uvedl Daily Mail.

Potom se Jagger seznámil s brazilskou modelkou Lucianou Gimenez Morad, se kterou má dalšího syna Lucase Maurice.

Chodil i s módní návrhářkou L'Wren Scott, která však spáchala sebevraždu, za což mohly její milionové dluhy. S těmi jí chtěl Mick pomoci, ona to však odmítla a vyřešila problémy po svém.

Zatím poslední partnerkou nezkrotného bouřliváka je baletka Melanie Hamrick, se kterou má syna Deverauxe.

Uvidíme, jestli se už Jagger zastaví, nebo se ještě stane otcem dalších dětí. Jedno se mu ale upřít opravdu nedá – jeho silné geny. Všech osm dětí je mu totiž neskutečně podobných: mají jeho výrazné rty a pronikavé oči.

Hollywoodský Kollár?

Komik Eddie Murphy (62) má celkem 10 dětí, a to s 5 různými ženami. V minulosti prohlásil, že otcovství je pro něj obrovská radost a jeho děti jsou pro něj „středobodem všeho“.

„Není mezi nimi žádné zkažené jablko. U žádného z mých dětí si neřeknete, tak ty jsi ten vyvolený, vyvolená. Moje děti jsou skvělí, normální lidé – žádné z nich není zhýčkaný hollywoodský fracek,“

řekl herec.

Murphy zakotvil ve vztahu s modelkou Paige Butcherovou, která je matkou jeho dvou nejmladších dětí. Dceru Angel porodila jeho bývalá partnerka, zpěvačka a exčlenka Spice Girls Mel B. Otcovství však musel dokázat až DNA test, protože Murphy odmítal holčičku uznat za svou.

Pět dětí má herec a komik z manželství s modelkou Nicole Murphyovou, dříve Mitchellovou. Dva nejstarší synové pocházejí z hercových vztahů s Paulette McNeelyovou a Tamarou Hoodovou.

Ďábelský úsměv Nicholsona

Pokud by měl milovník žen Jack Nicholson (86) platit alimenty na všechny své děti, přišel by na buben. Po světě jich totiž mohou chodit tisíce. Britskému deníku The Sun prozradil, že by klidně mohl být otcem 9000 dětí. Pokud by to byla pravda, musel by být hollywoodský herec a milovník žen Jack Nicholson hotovou továrnou na výrobu potomků.
Jack Nicholson má oficiálně 6 dětí s 5 různými ženami. Měl pověst jednoho z největších hollywoodských lamačů ženských srdcí.

Z jediného manželství s herečkou Sandrou Knightovou má dceru Jennifer, s Rebeccou Broussardovou má dceru Lorraine a syna Raye. Dalšího syna Caleba mu porodila herečka Susan Anspachová a dceru Honey modelka Winnie Hollmanová. Nejmladší dceru Tessu má s realitní agentkou Jennie Gourinovou. Nejdéle žil s herečkou Anjelicou Hustonovou.

V poslední době se americký herec stáhl z veřejného života a užívá si samoty ve svém sídle v Beverly Hills. Až v dubnu letošního roku ho fotografové zachytili na balkoně - naprosto rozespalého a s vrabčím hnízdem na hlavě. Jediný, s kým podle lidí z jeho okolí komunikuje, je jeho syn Ray Nicholson.

Mrtvý reper

Reper DMX (50) měl 15 dětí s 9 ženami. Ve věku 50 let zemřel po srdečním infarktu způsobeném kokainem. Nechal po sobě 15 dětí! Měl těžké dětství poznamenané chudobou, zneužíváním a zanedbáváním. Výsledkem bylo, že se v raném věku propadl návykovým látkám a trestné činnosti a značnou část svého dospívání strávil v nápravných zařízeních pro mladistvé a ve vězeních.

DMX byl jedenáct let ženatý s Tasherou Simmons, se kterou měl čtyři děti. Během manželství však stihl zplodit i jedenáct dalších dětí s jinými ženami. V roce 2016 se narodilo jeho nejmladší dítě, chlapeček jménem Exodus, kterého zplodil se snoubenkou Desiree Lindstrom.

Dvanáct dětí v průběhu téměř 40 let…

Ray Charles (73) - muzikant, na jehož chraplavý hlas se nedá zapomenout. Přestože neviděl, miloval ženy a používal na ně geniální trik. Byl slepý většinu svého života. Oženil se jen dvakrát, jeho první manželství netrvalo ani rok, zato to druhé vydrželo 22 let. Nebyl ale tím nejoddanějším manželem; za svůj život měl nespočet mimomanželských vztahů.

Měl dokonce i speciální trik, jak poznat, jestli je určitá žena krásná, nebo ne. Vzal ji za ruku a dotkl se jejího zápěstí, tak vždy spolehlivě poznal, zda je pro něj dostatečně štíhlá. Ray měl celkem 12 dětí s 10 různými ženami. Se svou druhou ženou Dellou Beatrice Howard Robinson měl celkem tři syny, jejich vztah však nepřežil jeho aféry a drogovou závislost. Během 22 let manželství s Robinsonovou měl Charles několik afér, které mu přinesly šest dětí navíc.

Jeden z nejznámějších Rayových záletů byl ten s Margie Hendricksovou, členkou původních Raelettes. Jejich vztah trval šest let. V roce 1959 se jim narodil syn Charles Wayne. V té době byl už Ray ženatý s Beou. I když už neměl více dětí, před svou smrtí v roce 2004 byl ve vztahu s dlouholetou partnerkou Normou Pinellou.

Rodina 12 dětí se sešla v roce 2002, kdy Ray Charles oznámil svým blízkým, že je nemocný. Charles jim dal vědět, že jim odkáže dědictví, ale značná část jeho majetku půjde na charitu. Každý z jeho potomků obdržel 500 000 dolarů.

Pro magazín Jet v roce 1978 řekl:

„Moje posedlost se týká žen.“

Hodne mluvil i o svých sexuálních dobrodružstvích, když tvrdil, že o panenství přišel jako 12letý s 20letou ženou a okusil „chuť lásky v několika jazycích“, odkazujíc na to, že měl sex se ženami různých národností.

Superplodný osobní strážce

Charismatický herec Kevin Costner (68) má nejen plodnou hereckou kariéru, ale také plodný rodičovský život. Má 7 dětí se třemi ženami. Nejstarší dceři nezapomenutelného Osobního strážce Annie je 32 let. Nejmladší Grace je 6. Zdá se, že herec si to pěkně rozvrhl na celý život, aby měl o zábavu postaráno.

Svou lásku ze školy Cindy Silvu si vzal v roce 1978 a narodily se jim tři děti: Annie, Lily a Joe. Kevin se se Cindy rozvedl po 16 letech manželství a užil si krátký románek s Bridget Rooney, z čehož vzešel syn Liam. V září 2004 si vzal o 20 let mladší modelku a designérku kabelek Christine Baumgartner. Měli spolu tři děti: Caydena, Hayese a nejmladší princezničku Grace. Po 18 letech se Kevin a Christine rozvádějí. Bývalá paní Costnerová požádala herce, aby jí jako výživné na jejich tři děti platil 248 000 dolarů měsíčně.

https://www.insider.com/kevin-costner-children-meet-7-kids-and-their-mothers-2023-6

Baumgartner ve svém podání uvedla, že rodina žila nákladným životním stylem, který zahrnoval soukromá letadla, několik rozlehlých sídel, luxusní dovolené v Karibiku a na Havaji, členství ve venkovských klubech, soukromé kuchaře a elitní školy pro jejich děti.

Také chce, aby herec z "Yellowstone" platil dětem školné v soukromé škole, mimoškolní aktivity a sport, jakož i výdaje na zdravotní péči.

Sedminásobný otec De Niro

Fakt, že není schopen udržovat se ženami trvalejší vztahy, zřejmě souvisí s jeho dětstvím. Po rozvodu rodičů býval Robert svědkem, jak jeho matka stále střídá muže. Cítil se velmi osamělý. Sám je ostatně i teď, když po 20 letech opustil svou manželku...

Robert De Niro (79) se letos stal sedminásobným otcem. V dubnu 2023 přivítal hrdý otec se svou přítelkyní Tiffany Chen na svět holčičku Giu. Robertovým prvním dítětem je Drena De Niro, kterou si osvojil během manželství s její matkou Diahnne Abbott. Než se o dvanáct let později rozvedli, přivedli na svět syna jménem Raphael.

Po rozvodu měl herec vztah s modelkou Toukie Smith, která mu v roce 1995 porodila dva chlapce - dvojčata. Když jim byly dva roky, Robert zahořel láskou k další ženě, kterou si i vzal. Tou vyvolenou byla afroamerická herečka Grace Hightower. Přestože se jim rok po svatbě narodil syn Elliot, De Niro podal žádost o rozvod, ze kterého však prozatím sešlo. Poté se jim narodila ještě dcera Helen. Druhá krize jejich vztahu vyvrcholila v roce 2018, kdy Robert a Grace opět oznámili rozchod. Tentokrát bohužel definitivně.

Těžko uvěřitelné je to, že věkový rozdíl mezi prvním a posledním potomkem herce je neskutečných 51 let.

Přestože hrál Mel Gibson v mnoha skvělých filmech, jeho hlavní rolí je být otcem devíti úžasných dětí

První dcera jménem Hannah se narodila v roce 1980. Tu měl s bývalou ženou, zdravotní sestrou Robyn. Dohromady spolu měli dokonce sedm dětí. Ani ratolesti však nepomohly k záchraně manželství a v roce 2011 si manželé dali sbohem. Po rozvodu se dal Mel Gibson (67) dohromady s klavírní virtuózkou Oksanou Grigorievovou, se kterou měli krátce poté první miminko, už osmé Melovo dítě. Následoval rozvod, na hollywoodské poměry bezkonkurenčně nejdražší. Gibson musel dát exmanželce polovinu majetku, protože neměli předmanželskou smlouvu.

Následně si fešák nabrnknul o 35 let mladší scénáristku Rosalind Ross. Přestože si fanoušci mysleli, že Mel už děti nechce, pár se nakonec pro potomka rozhodl. Syn Lars se narodil v roce 2017 jako Melovo deváté dítě.

Hollywoodská megahvězda navštívila v loňském roce také Prahu, zde natáčela novou kriminálku s názvem Continental. Mel Gibson si město užíval, ale ne sám! Společnost mu dělala jedna z nejkrásnějších Češek, topmodelka Pavlína Němcová.

Tak co říkáte? Kdo zplodil nejvíc dětí s nejvíce ženami?

Jedním ze světových rekordmanů je Zion Chan z vesničky Baktvang, jehož média oprávněně označují za hlavu největší rodiny světa. Zion Chan stojí v čele 400 členné sekty, která praktikuje mnohoženství. Chlapík se netají tím, že stále hledá nové manželky a matky budoucích dětí. Za svůj 67letý život stihl Chan zplodit 94 dětí s 39 různými manželkami a ve stáří se těší z 33 vnoučat. Podle Daily Mail je alfasamcem také Misheck Nyandoro ze Zimbabwe, který má 16 manželek a 151 dětí. Přiznal, že dodržuje přísné sexuální návyky, kdy se během jediné noci věnuje čtyřem manželkám.

Nyandoro nepracuje, tvrdí, že jeho prací na plný úvazek je „uspokojování jeho manželek“, které vaří, uklízejí a splní mu každé jeho přání.

Jak upřesnil, zpomalit neplánuje ani náhodou. Plánuje se oženit se 17. ženou a jeho snem je prý mít 100 manželek a tisíc dětí.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Encanada.com, People.com, Insider.com, Express.co.uk, Cs.villasvtereza.sk, Thesun.co.uk, Mirror.co.uk, Yen.com.gh, Cas.sk, Talentrecap.com, Pluska.sk, Closerweekly.com, Liveabout.com, Rare.us, autorské dílo

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze