Top hledané
Výsledky (0)
Nafotí se jako bohyně pod vodou a její manžel fotku koupí za půl milionu

Takhle manželka milionáře Ivana Tykač vydělává peníze: Podívejte se na nádherný kalendář plný celebrit pro dobrou věc!

Karolína Lišková
03. října 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Když má někdo peníze a je veřejně známý, měl by pomáhat. Je to taková morální povinnost. Příkladem všech jsou manželé Tykačovi. Ivana si před sedmi lety založila nadaci na pomoc samoživitelkám (i samoživitelům) v nouzi. Protože takovou pomoc potřebuje čím dál více lidí, rozhodla se podnikatelka s ostrými lokty jít s kůží na trh. A to doslova. Nechala nafotit kalendář Pod hladinou, který nejenže se prodává, ale dokonce se dražil. A kdo myslíte, že za první kus utratil 505 000 Kč? Milující manžel!

Nemůžeme nic víc, než zatleskat. Milující manžel, co z vlastní kapsy podporuje aktivity své ženy, ze kterých není žádný zisk. Tykač navíc nikomu o svém záměru vydražit kalendář za tak vysokou částku neřekl. Prostě gentleman.

Kalendář je ovšem víc než krásný a za 850 Kč téměř zadarmo. Najdete v něm totiž 13 luxusních snímků od fotografky Lucie Drlíkové. 13 osobností, žen, včetně paní Tykač pod hladinou v luxusních šatech, v neobvyklých pozicích.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Záchranný kruh

„S Luckou už mám své zkušenosti, tudíž jsem její nápad nafotit krásné ženy pod vodou vřele uvítala. Já sama jsem si focení nesmírně užila, rozhodně nemůžu říct, že jsem se pod vodou bála. Naopak. Byla jsem tam jak doma a Lucce musím poděkovat za tak úžasný nápad,“

svěřila se LP-life.cz sama Ivana Tykač na křtu kalendáře, který proběhl 1. října.

Otevřít v galerii (2)
Ivana Tykač při křtu.
Ivana Tykač při křtu. Zdroj: LP-life.cz

Myšlenku kalendáře ještě sofistikovaně popsala.

„Ten kruh, co je nade mnou, je symbol záchrany všem těm ženám, i mužům, co se ocitli v nepříznivé situaci. Ta se může stát každému z nás. Nejenže my klienty podržíme nad vodou, aby se neutopili, ale snažíme se je také naučit plavat, aby ten kruh nepotřebovali,“

usmívá Ivana.

Bez nároku na honorář

Nejen Ivana, která je vášnivou milovnicí módy a krásných věcí, hlavně tedy bot, si focení užila, ale i ostatní ženy v kalendáři. Lednem provází Bára Nesvadbová, únorem Klára Jelínková, březnem Marta Jandová, dubnem Ester Geislerová, květnem Nela Boudová, červnem Věra Komárová, červencem Simona Krainová, srpnem Lucie Vondráčková, zářím Ivana Jirešová, říjnem Michaela Tomešová, listopadem Patricie Solaříková - Pagáčová a prosincem Vlastina Kounická Svátková.

Ne každý si ale pobyt pod hladinou užíval...

Otevřít v galerii (2)
Martu po focení pálily oči.
Martu po focení pálily oči. Zdroj: Women for Women/Lucie Drlíková

„Pro mě to není těžký se třeba potopit a zadržet na docela dlouhou dobu dech a soustředit se na tu fotku a něco dělat a vědět, jak ta voda funguje. Hlavně, když člověk má pořád otevřený oči. To jsem pak asi čtvrt hodiny špatně viděla,“

svěřila se Marta Jandová, která je ale s výsledkem nakonec spokojena. Navíc vzhledem k tomu, že je kalendář pro dobrou věc, tak se člověk prostě kousne.

Kalendář lze zakoupit na www.women-for-women.cz/kalendar2020. Celý výtěžek z kalendáře putuje na podporu samoživitelek a samoživitelů, kteří jsou v tíživé situaci.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Women for Women
Pobočka Praha: Vlastislavova 152/4,140 00 Praha 4
222 269 841