Top hledané
Výsledky (0)
Následovat trendy za každou cenu může být i jistou cestou do záhuby.

Když se nepovede následování módních trendů: Pánové, s tímto opatrně!

Martina Šmalclová
17. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Vzory vybírejte z rozmyslem

Nejsou všechny trendy, co se třpytí

Kdo umí, ten umí a kdo neumí, ten se ocitl v našem článku módních pekel z ulice. Čeho se vyvarovat, abyste se na černé listině neobjevili náhodou i vy?!

1) Luxusní vzory vybírejte s rozmyslem

O tom, že jsou zvířecí a geometrické vzory hitem sezóny, se snaží přesvědčit BalmainRoberto Cavalli i Burberry. Zvolíte-li ale podobné kousky, jako naše dvojice na fotografii, bude to vypadat, že jdete z Matějské pouti, nebo jste právě vylezli z postele a to určitě nechcete...

2) Pozor na růžovou!

Růžový bomber spolu s metalickými kalhotami a chlupatou kabelkou? Růžový oblek s vykasanými nohavicemi doplněný o bekovku a podkolenky? Outfity následující dvojice v galerii dokazují, že v některých případech by růžová měla rozhodně zůstat TABU. Pokud se ale něžné barvy nebojíte, sáhněte po šik mikině, jako to udělal Valentino.

Pronájem historické vily na Kampě, Praha 1
Pronájem historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

3) Nenásledujte trendy slepě: sukně ani latex nepotřebujete!

Podle značky Maison Margiela by trendem sezóny SS19 měla být pánská verze sukně, latex nebo tričko velikosti XXS. Pro dobro vaše i okolí apelujeme: Vybírejte modely v tomto duchu velmi uvážlivě nebo ještě lépe – úplně se jim vyhněte! Dopadnout, jako dvojice v naší galerii look à la homeless a 100% metrosexuál, určitě nechcete.

4) Vyhněte se módním halucinacím

Ani Disney bundy, ledabyle počmárané tenisky nebo metalické krunýře nejsou šťastnou volbou a na fosforové modely uvalujeme přímo embargo! O jejich prosazení se na Paris Fashion Week pokoušel už luxusní Louis Vuitton, ale ani v tomto případě nepadly extravagantní kousky na úrodou půdu.

Tajemství úspěchu tedy znáte. Těšíme se na záplavu luxusních outfitů, kterými rozzáříte ulice a nezapomeňte i přes všechny trendy zůstávat stále sami sebou.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze