Když se plastika nepovede: Bizarní plastické operace a proč je lidé podstupují?

Japonci věří, že estetickou změnou čar na dlani změní svůj osud.
16. prosince 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Plastická a estetická chirurgie je u nás i ve světě na skvělé úrovni. Lidé jsou často schopní kvůli hezčímu a většímu poprsí, menšímu nosíku nebo povytaženému a vyhlazenému obličeji schopni obětovat hodně. Spousty peněz, týdny bolesti. Co když to ale někdo přehání a plastické operace skončí tak, že výsledky se vymykají běžným standardům?

 

Jessica Alvarez

 

Už jste se někdy podívali na fotku někoho, kdo má za sebou plastickou úpravu, a minimálně pro sebe si řekli – není to už trochu moc? Tak nejenom na tohle se mrkneme v dnešním článku.

Vypadat a cítit se lépe?

Proč vlastně lidé úpravy podstupují? Chtějí se líbit více sami sobě nebo okolí? Rozhodně bychom se měli vůči sobě a svému tělu chovat ohleduplně. A pokud nás na něm něco trápí, něco se nám nelíbí a máme možnost s tím něco udělat, směle do toho. Ale všeho s mírou.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Nejčastější jsou víčka, můžete mít ale i nový zadek z vašeho vlastního tuku

Trendy se velmi různí podle světadílů. Obecně lze ale říci, že mezi nejvyhledávanější zákroky stále patří zákroky estetické chirurgie, zejména ošetření a zvednutí očních víček. Tento zákrok je velmi žádaný také proto, že pacientovi zajisté zlepšuje kvalitu života – lépe vidí. Krom víček to ale také může být operace nosu nebo úprava odstátých uší.

Neméně populární a asi nejvíce médii propíranou úpravou je zvětšování, ale samozřejmě i zmenšování poprsí. V tomto oboru plastické chirurgie lze najít opravdu širokou škálu úprav. Jsou jimi nesčetněkrát zmiňované silikony. V posledních letech se stalo velmi populárním k zvětšování prsou použít přímo tuk z pacientova vlastního těla.

Lékař provádějící plastickou operaci.
Lékař provádějící plastickou operaci. • Zdroj: Olga Guryanova / Unsplash

Tuto skutečnost exkluzivně pro LP-life potvrdil i MUDr. Tomáš Doležal:

„Největší zájem je dlouhodobě o prsa – zvětšení, zmenšení a jejich modelace. Každé pracoviště i doktor to zajisté může vidět subjektivně jinak, ale obecně lze říci, že u nás jsou to rozhodně úpravy prsou.“

Mimo jiné jsme se ho také zeptali, zda pandemie Covidu nějak významně zasáhla do jeho práce.

„Během Covidu jsme provoz rozhodně nepřerušili. Od doby začátku pandemie spíše pacientů přibylo. Proč? Paradoxně home office a podobné věci některým pacientům pomohly se rozhodnout a nemuseli tolik řešit rekonvalescenci. Byli doma tak jako tak.“

Na otázku ohledně nejpopulárnějších zákroků odpovídala také ředitelka jedné pražské estetické kliniky Jana Cíchová:

"V současné době, a to jak z hlediska plastické chirurgie, tak z hlediska estetické, nebo laserové dermatologie, je velký zájem o úpravy v oblasti obličeje. Významnou roli v tom hraje zcela určitě home office a povinné zakrývání nosu a úst, čímž se doba rekonvalescence po těchto zákrocích snáší o poznání lépe."

Muž držící v rukou prsní implantát.
Muž držící v rukou prsní implantát. • Zdroj: Unsplash / Philippe Spitalier

I paní doktorky jsme se zeptali, jak chod jejich kliniky ovlivnila pandemie.

"Covidová doba na jednu stranu přeje těmto estetickým úpravám z hlediska času, který může klient věnovat na návštěvy kliniky, a značné časové flexibility, na stranu druhou poměrně dost klientů ruší své návštěvy na poslední chvíli z důvodů karantény nebo Covid pozitivity. Velké ztráty počítáme z řad zahraničních klientů."

Liposukci ženy milují! 

Nesmíme zapomenout tolik oblíbenou liposukci. Pacienti a pacientky si nechávají odsávat kdeco. Tuk z boků, stehen, hýždí. Výhodou liposukce je, že metody odsávání tuku jsou již natolik neinvazivní, že pacienti jsou po velmi krátké době propuštěni domů. Samozřejmě musí stále dodržovat klidovější režim, ale jsou schopni poměrně brzy naskočit zpět do běžného života.

Lékař při plastické operaci prsou.
Lékař při plastické operaci prsou. • Zdroj: Unsplash / Philippe Spitalier

Že tohle všechno znáte? Slyšeli jste ale někdy například o tom, že existuje zákrok, který vám vykouzlí nové dolíčky pří úsměvu? Nebo tolik, především v Japonsku, oblíbená chirurgická úprava čar v dlani? Japonci totiž věří, že tímto zásahem mohou změnit svůj osud.

Raději operace než dovolená

Pacienti mířící do ordinací plastických chirurgů už dávno nejsou jen známé celebrity, modelky a bohatí businessmani. Čím dál častěji chtějí se svými těly něco dělat i běžní lidé z různých sociálních vrstev. Raději si odepřou letní dovolenou, aby mohli například na dlouho plánovanou operaci víček.

Ceny zákroků se velmi liší podle zařízení – tedy kliniky, kterou si pro svoji proměnu vyberete. Existují samozřejmě také zákroky, které plně hradí zdravotní pojišťovny. Za zmínku stojí například odstranění přebytečné kůže po velkém úbytku na váze, zmenšení prsou indikované lékařem nebo rekonstrukce prsou po prodělání rakoviny.

Žena při aplikaci výplní rtů.
Žena při aplikaci výplní rtů. • Zdroj: Unsplash / Sam Moqadam

Ale například již několikrát zmiňovaná víčka si můžete pořídit již okolo 12 000 korun. Odsátí tuku z břicha už vás vyjde na zhruba 20 000 korun. A věděli jste, že za zmenšení poprsí zaplatíte přibližně 50 000 korun?

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m, Praha 1

Plastiky ve světě a u nás

Plastiky lze laicky rozdělit na několik nejdůležitějších kategorií. Jsou jimi:

Zvětšení prsou: Zvětšení prsou, zvednutí prsou, zmenšení prsou

Formování obličeje: plastika nosu, brady nebo tváří

Omlazení obličeje: lifting obličeje, lifting očních víček, lifting krku, lifting obočí

Tvarování těla: Ošetření břicha, liposukce, ošetření gynekomastie

Omlazení pleti: Laser, botox, výplňové ošetření

Tabulka plastických operací světových celebrit
Tabulka plastických operací světových celebrit • Zdroj: LP-Life / zdroj: sieberplasticsurgery

Je obecně známo, že popularita jednotlivých zákroků se liší podle regionů. Například MUDr. Martin Skála z jedné estetické kliniky pro LP-Life řekl:

V Latinské Americe jsou stále velkým hitem implantáty do hýždí, ale Evropa je konzervativnější, takže tam po těchto výkonech zase taková poptávka není.“

Doktor Skála také potvrzuje, že klienty ordinací plastické chirurgie nejsou pouze Češi:

„Naši klientelu tvoří Češi i lidé ze zahraničí, například z Anglie, Německa, Švýcarska a podobně. Naši lékaři jsou dobří, ale roli hraje jistě i cena, protože pro zahraniční klienty, zejména ze západních zemí, jsme stále levnější. Samozřejmě zahraniční klienti si k tomu musejí připočíst ještě náklady na cestování a ubytování, což u tuzemských klientů odpadá, ale i tak se jim to pořád vyplatí."

odpovídá na otázku, co je k nám láká.

Pokud bychom měli mluvit v číslech, prvenství, podle výroční zprávy ISAPS z roku 2019, co se týče počtu plastických zákroků, drží USA – přes 4 360 000 zákroků. Následuje Brazílie – více než 2 267 000. Dále pak Mexiko, Německo a také Indie.

A o jaké zákroky byl ve světě největší zájem? Na prvním místě se dlouhodobě drží zvětšení prsou. To podstoupilo za rok 2019 1.795.551 lidí. V těsném závěsu je pak liposukce – 1.704.786 lidí. Třetím nejčastějším zákrokem pak byly operace očních víček, abdominoplastika a plastika nosu.

A kdyby někoho zajímalo ještě trochu statistiky. Na celém světě bylo v roce 2019 provedeno více než 11 milionů chirurgických úprav a přes 13,5 milionu těch neinvazivních.

Daisy Lee.
Daisy Lee. • Zdroj: Leakedof

Co když se to nepovede? Cizí neštěstí táhne

Základním pravidlem je, že než vyrazíte na konzultaci do ordinace k plastickému chirurgovi, dohledáte si recenze a nejlépe fotodokumentaci spokojených pacientů. Ověříte si tak, že dané zařízení je opravdu kvalitní. Někdy ale ani tohle nestačí a vy, místo spokojeni s výsledkem a šťastni z nového těla, skončíte s bolestmi a nepovedenou plastikou.

Třeba jako Natalya z LA. Ta si vysnila operaci a vytvarování lýtek již jako mladá dívka a dostala ji darem v 18 letech od své matky. První zákrok dopadl v pořádku. Druhý už ne.

„Měla jsem velké bolesti. Říkala jsem o tom svému lékaři, ale vždycky jsem si pouze vyslechla, že musím být trpělivá a nechat nohy pořádně zahojit. Bolest ale neustoupila, implantát se začal hýbat.“

Ona, stejně jako stovky dalších se rozhodla vystoupit v americké reality show BOTCHED (ve volném překladu Zpackaná plastika). V pořadu, vysílaném na kanálu E! Od roku 2014 zde doktoři Terry Dubrow a Paul Nassif pomáhají lidem, kteří podstoupili ve světě širokou škálu různých zákroků, které se nepovedly, a nabízejí jim pomoc a nápravu.

Z bělošky černoškou snadno a rychle

Ve stejném pořadu mohli diváci vidět také Martinu Big. Tato 33letá Němka se rozhodla, že je nespokojená nejen se svým tělem, ale též se svojí barvou kůže. Kromě jiného Martina v průběhu let dosáhla operacemi velikosti prsou 30S. Nejskandálnější proměna ale souvisí s jejím prohlášením:

„Nejen že se jako Afričanka cítím, ale jako Afričanka i vypadám.“

Martina Big.
Martina Big. • Zdroj: Michaelbig, Creative Commons, CC BY-SA 4.0, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/legalcode.cs

Ona i její manžel si nechávají aplikovat injekce se syntetickým hormonem Melanotanem. To má za následek, že jim oběma zhnědla kůže o několik odstínů. Martina si teď dokonce nechává říkat Malaika Kubwa (ve svahilštině velký anděl). 

Poněkud zvláštní proměnu podstoupil Bryan Ray z USA. Ten utratil již přes 80,000 dolarů za minimálně 90 plastických úprav. A to z jednoho jediného důvodu. Jeho snem je se co nejvíce podobat svému největšímu idolu, někdejší popové princezně Britney Spears. V portfoliu jeho operací můžete najít třeba výplň rtů, botox, úpravu nosu, transplantaci tuku do jeho tváří, laserové odstranění ochlupení, zcela nový chrup a mnoho dalšího. Co ho k tomu vedlo?

„Byla to prostě největší hvězda na světě a já jsem k ní strašně tíhnul.

Posledním, neméně zajímavým člověkem, velmi „poznamenaným“ plastikami, je Jessica (dříve Rodrigo) Alves. Tato žena se narodila v Brazílii na konci července 1983 jako muž. Nejprve, před svou mediální slávou, pracovala jako letuška. Zprvu, ještě jako muž, toužila Jessica vypadat, vzhledem k její vášni k panenkám, jako panenka Ken. Postupem času svoji touhu přehodnotila, ale svůj vzhled začala směřovat k ženské verzi – tedy Barbie. V roce 2020 začala vystupovat jako transgender. Do té doby stihla ještě jako muž desítky kosmetických úprav a plastických operací:

"Nechal jsem si implantovat vlasy, zvednout obočí, zvednout oči, zašpičatit uši, předělat tváře, vytvarovat čelist. Dvakrát jsem si nechal voperovat lícní implantáty, po stranách jsem si nechal vyříznout rty, abych měl větší a širší úsměv."

Jessica Alves s lékařem Dr. Kamolem Pansritumem, M.D.
Jessica Alves s lékařem Dr. Kamolem Pansritumem, M.D. • Zdroj: CATERS NEWS / Profimedia

Alves utratil kromě jiného například 22 000 liber za falešný „six pack“ nebo 5 000 liber za transplantaci vlasů. Plastické zákroky, jež mu měly zvednout sebevědomí jako muži, podstupoval již od roku 2004. Přeměna na ženu, jež započala v roce 2019, ho stála dalších 100,000 liber. Za co je Jessica utratila? Například za odstranění onoho „sixpacku“, zmenšení ohryzku, prodloužení vlasů, oční lifting, facelift, laserové odstranění ochlupení a mnoho dalšího. Jessica řekla:

"Musím se zotavit a přibrat na váze, protože potřebují odstranit více tuku a vložit ho do mých boků. Budu mít implantáty v zadku a další plastiku nosu, stejně jako další prodlužování vlasů, aby mé vlasy byly světlejší a delší, jako má Barbie.“

Český rybníček

I mezi českými celebritami najdeme mnoho takových, kteří bez vytáček plastiky přiznávají, a pak takové, kteří je zarytě popírají. Taková Dolly Buster, nejslavnější česká herečka z filmů pro dospělé. Plastiku a zvětšení prsou by asi popřít nemohla, ale plastiku obličeje dosud tvrdošíjně popírá. Tušili jste ale, že v roce 2009 si nechala část svých silikonů vyndat?

Dolly Buster.
Dolly Buster. • Zdroj: Profimedia

Oproti tomu další hvězda porno branže vystupující pod jménem Daisy Lee se ke všem svým plastikám hrdě hlásí. Ze všech můžeme jmenovat třeba zvýraznění lícních kostí a dolní čelisti, prodloužení a vystužení brady, lifting a zvětšení rtů. Samozřejmě nová prsa a nový nos, kterým veškeré úpravy začala. A v neposlední řadě zcela nový chrup, jenž si dovezla z turecké kliniky.

Monika Absolonová.
Monika Absolonová. • Zdroj: Jindřich Starý / CNC / Profimedia

Monika Absolonová se nevyhnula komplikacím potom, co si nechala upravit svůj nos. Pracovalo na něm několik českých lékařů a nakonec dokonce i americký plastický chirurg.

A pak tu máme „královnu plastik“, slovenskou „insta queen“ a bývalou playmate Zuzanu Plačkovou. Ta nemá problém svoje plastiky přiznat. Minulý rok tak svoji "insta-rodinu" překvapila novým vzhledem, který si přivezla od proslulého ukrajinského plastického chirurga Maxima Ivanchuka. Též se nezdráhala přiznat, že za tuto poslední úpravu zaplatila 33 tisíc euro (tedy přes 870 tisíc korun).

Závěrem...

Jak je vidět, přestože se většinou ti, kdo plastiky podstupují, chtějí zkrášlit, realita se někdy vymkne z rukou. Je potřeba znát hranice a vědět, kde už začíná extravagance. Ne všichni muži preferují umělá ňadra, pěticentimetrové řasy, obří vypouklé zadky. Někdy je dobré si uvědomit, že to, co se zdá krásné nám, nemusí být považováno za obecnou krásu. Proto i zde jednoznačně platí, že všeho s mírou.

Zdroje: Mezinárodní společnost pro estetickou plastickou chirurgii (ISAPS), Cosmopolitan, web Thesun, web Insider, web cosmeticsurgerysolicitors, web dailymail, web csfd, Blesk, web Verywellhealth, Florence, iDnes, Mediest

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Britney Spears.
Zuzana Plačková.
Dolly Buster a její míče.
View photo gallery

O autorovi

Jsem Bára a nejvíc na světě miluju život, svého syna, dobrou společnost a v neposlední řadě dobré jídlo. Ráda poznávám nové lidi i nové příležitosti. Po letech se ráda vracím k tomu, co mě bavilo vždy. Psaní. A abych nezapomněla. Nikomu to neříkejte, ale zbožňuju drby ze světa slavných.
Barbora Ubochi - 32 let
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks