Top hledané
Výsledky (0)
Také trpíte na polámané, křehké vlasy, které působí unaveně a žádné produkty vám nepomohou vylepšit stav poničených kadeří? Vyzkoušeli jsme za vás řadu luxusních produktů od australské značky Kevin Murphy REPAIR.ME, která předčí veškerá očekávání.

KEVIN MURPHY - luxusní vlasová kosmetika z Austrálie

Ivana Růžičková
09. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Značka Kevin Murphy si zakládá na filozofii, že byste s vlasy měli zacházet se stejnou péčí jako s vaší pletí. Řada REPAIR.ME se skládá ze tří stěžejních produktů - WASH (šampon), RINSE (kondicionér) a RE.STORE (regenerační péče), které využívají výtažky ze superpotravin. Proteiny se zapouzdří uvnitř enzymu, který se tak dostane na všechna poničená místa a vlasy regeneruje do hloubky. Proteiny jsou tekuté, tudíž nezanechají zatěžklý dojem. Tyto luxusní produkty navíc neobsahují parabeny, sírany ani sulfáty a ze zničených a polámaných vlasů se tak stanou hedvábně jemné a revitalizované pevné vlasy. Smysl této řady tkví v tom, že nebudete muset vlasy přílíš přetěžovat častým mytím. Šampon a kondicionér stačí použít dvakrát týdně a regenerační péči pouze jednou.

Superpotravinová nálož!

Luxusní vlasová kosmetika od Kevina Murphyho neobsahuje žádné škodlivé složky, naopak se výrobce soustředí na co největší množství prospěšných přírodních výtažků ze superpotravin. Například papája a enzym papain nabídnou protizánětlivé vlastnosti proti stárnutí vlasů, hydrataci a podporují přirozený lesk a pružnost. Další enzymy poskytne výtažek z plodu ananasu. Stějně tak výtažek z bambusových listů zajistí lesk a poddajnost a bambucké máslo vyživí a obnoví poškozené vlasy. Aloe vera je zdrojem vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů, acai regeneruje díky vitamínům A, C, a E. V neposlední řadě přichází protein ze zeleného hrášku, bohatého na aminokyseliny pro hloubkovou regeneraci. Všechny tyto přírodní výtažky se postarají i o omamnou vůni všech přípravků, díky které se každé mytí stane příjemnou záležitostí.

Byt Praha 1 - 203m
Byt Praha 1 - 203m, Praha 1

Detox

Pokud jsou vaše vlasy opravdu často zatěžované a cítíte, že potřebujete ještě více než regeneraci a hydrataci, vřele doporučuji luxusní hloubkovou čistíci kůru v podobě šamponu MAXI.WASH, který poskytne absolutní detox Vaší kštice. Tento přípravek obsahuje esenciální oleje, díky kterým zbaví vlasy i pokožku všech nečistot a vlasovou pokožku zároveň zklidňuje a hojí. Po tomto detoxu Vaše vlasy viditelně omládnou!

Tip na konec

Generální manažerka značky Kevin Murphy pro Českou republiku a Slovensko, Lucie Babičková nám doporučila jeden z jejích nejoblíbenějších přípravků a tím je suchý šampon ve spreji FRESH.HAIR. Stačí jen protřepat a nastříkat ke kořínkům vlasů. Rázem se zbaví nepříjemného zápachu, mastnoty i všech hříchů z předešlé noci. Vlasy zůstanou zmatněné, nadýchané, jako právě umyté.

Kontakt: Kevin Murphy, Lucie Babičková, lucie@kevinmurphy, www.kevinmurphy.com.au

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze