Top hledané
Výsledky (0)
Rekonstrukce sídla, které jen při koupi vyšlo bezmála na dvě miliardy, je hotová. Kim Kardashian vsadila na světlé barvy a středomořský styl.

Kim Kardashian dokončila rekonstrukci svého luxusního sídla. Má soukromou pláž a sousedí s DiCapriem

Denisa Zajíčková
17. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Kim Kardashian je jednou z nejpopulárnějších žen na světě

Miliardářka Kim Kardashian dokončila rozsáhlou rekonstrukci svého sídla v hodnotě 70 milionů dolarů, které se nachází ve čtvrti těch nejbohatších. Mezi její sousedy patří například oscarový herec Leonardo DiCaprio nebo modelky Cindy Crawford. Jak vylepšila sídlo, které koupila před rokem?

V domě převládají světlé barvy
Prioritou je soukromí
Součástí domu je také výhled na Tichý oceán

Zakladatelka značky SKIMS si potrpí na luxusní produkty, a k tomu pochopitelně patří také nemovitosti. Při nedávné rekonstrukci rozlehlého domu svou pozornost zaměřila především na venkovní prostor. Světlou venkovní dlažbu vyměnila za hladký beton, který prostoru dodal eleganci, nechybí ani luxusní nábytek v bílé barvě. Ten poskytne Kim, její rodině i přátelům dostatek prostoru k relaxaci. Z pohodlného křesla je také úžasný výhled na Tichý oceán. Úpravy se dočkal i venkovní bazén, ke kterému Kim pořídila luxusní nábytek, aby se stal doslova oázou odpočinku.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Pozemek býval ještě větší

Dům leží v nejžádanější čtvrti Encinal Bluffs, která je rájem pro všechny, kteří chtějí být uchráněni zvědavých očí zvenku. Leží na vršku zelení porostlých skalisek a má bohatou historii. Postaven byl už v roce 1944, v 90. letech ale prošel rozsáhlou proměnou. Tu poslední v roce 2016 iniciovala Cindy Crawford s manželem, obchodníkem Randem Gerberem. Posledním majitelem měl být americký investor Adam Weiss, poté si nemovitost koupila Kim Kardashian. Kupní cena byla loni na podzim v přepočtu 1,73 miliardy dolarů.

Crawford také rozdělila původně 2,4 hektarovou parcelu. Menší část (něco málo přes hektar) si s manželem ponechali, tu větší část v roce 2018 prodali. Kardashian tak dnes mohla mít k dispozici daleko větší prostor.

Otevřít v galerii (1)
Bazén má dostatek místa k relaxaci
Bazén má dostatek místa k relaxaciZdroj: Profimedia

Důraz na luxusní exteriéry

I tak má interiér nemovitosti 697 m2. Vyměněna byla také okna v domě, která zůstala ve středomořském stylu ve všech čtyřech ložnicích. Dům má šest koupelen a toalet, do kterých po celý den proudí světlo. Ostatně, světlý interiér je charakteristický pro celou nemovitost.

Kardashian má v domě přístup také k tenisovým kurtům, do lázní nebo přilehlých altánků, které přímo vybízí k odpočinku. Nechybí ani soukromá pláž, posilovna, rozlehlé parkoviště či luxusní garáže pro několik automobilů.

Co skrývá Encinal Bluffs?

Encinal Bluffs je název pro pobřežní oblast nacházející se v okolí města Malibu v Kalifornii, USA. Tato lokalita je známá svou nádhernou přírodou, malebnými plážemi a luxusními nemovitostmi. Nachází se na pobřeží Tichého oceánu a nabízí nádherné výhledy.

Tato oblast je populární mezi bohatými podnikateli i celebritami, kteří zde hledají klidné a soukromé místo na odpočinek. Luxusní nemovitosti v Encinal Bluffs jsou známé svými impozantními architektonickými designy, soukromými plážemi i krásnými zahradami.

Přestože se jedná o exkluzivní a prestižní lokalitu, oblast Encinal Bluffs si zachovala soukromí i přírodní scenérie. Je to místo, kde si majitelé nemovitostí mohou vychutnávat krásu kalifornského pobřeží bez nežádoucí pozornosti. Jde o jednu z nejluxusnějších a nejatraktivnějších oblastí v Malibu a na celém pobřeží Kalifornie.

Kim Kardashian je mediální fenomén

Americká celebrita Kim Kardashian je televizní hvězdou, modelkou, podnikatelkou, a také mediálním fenoménem. Narodila se 21. října 1980 v Los Angeles. Kim získala slávu a pozornost médií díky svému účinkování v reality show s názvem "Keeping Up with the Kardashians", která sleduje život její rodiny, včetně matky Kris Jenner, sester Khloé, Kourtney a Kendall, a bratra Roba.

Otcem Kim je Robert Kardashian, americký právník a podnikatel. Je známý především díky své účasti jako právní zástupce během mediálně známého trestního procesu O. J. Simpsona, který se stal jedním z nejvýznamnějších trestních procesů v historii Spojených států. Zemřel v roce 2003.

Milované křivky

Kromě reality show se Kim stala známou i díky svému vzhledu a osobnímu stylem, což jí přineslo velkou popularitu. Kim se také stala modelkou a podnikatelkou. Vytvořila vlastní značku oblečení a kosmetiky, což jí přineslo obrovské bohatství.

Kim Kardashian byla také jednou z prvních celebrit, která využila sílu sociálních médií, zejména Instagramu, k budování svého osobního brandu. Stala se ikonou módy a krásy a má miliony fanoušků po celém světě. Kromě svého úspěchu v oblasti podnikání a mediálního světa se Kim Kardashian také věnuje filantropii a aktivismu. Angažuje se v charitativních a sociálních projektech a aktivně bojuje za různá sociální a politická témata. Dnes je Kim Kardashian jednou z nejvlivnějších osobností v moderním mediálním světě. 

Zdroj: people.com, dailymail.co.uk, the-sun.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: