Top hledané
Výsledky (0)
Leonardo DiCaprio je zase single. Nebo ne?

Klub pětadvacítek. Leonardo DiCaprio je čerstvě single, mluví se ale o novém objevu. Kdo je mladá kráska po jeho boku?

Barbora Večeřová
04. září 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Leoonardo DiCaprio se nedávno rozešel s přítelkyní, nyní už má po boku jinou krásku

Tenhle hollywoodský starý mládenec je zase single. Se svou poslední přítelkyní Camile Morrone tvořil pár čtyři roky, krátce po oslavě jejích narozenin se ale definitivně rozešli. A důvod? Možná vás to překvapí, ale mluví se o tom, že to byl právě věk. Pokud byste si tedy, dámy, na tohohle charismatického fešáka dělaly zálusk, má to jeden háček. Nesmí vám být nad dvacet pět. Své o tom ví krásky z celého světa, se kterými tvořil pár. 

Gisele Bundchen

Supermodelka Gisele Bundchen si s hercem začala v roce 1999, když jí bylo 18 let a jemu 24. Rozešli se po pěti letech, Gisele v rozhovorech uvedla, že důvodem byl Leonardův životní styl. Ona jako modelka chtěla žít zdravě, zatímco Leo si chtěl pořád užívat na party. 

Otevřít v galerii (9)
Gisele s Leonardem
Gisele s Leonardem Zdroj: Profimedia
Prodej luxusního domu, Praha - západ - 414 m2
Prodej luxusního domu, Praha - západ - 414 m2, Okolí Prahy

Bar Refaeli 

Další Leoovou partnerkou byla izraelská modelka Bar Refaeli, se kterou se poprvé setkal na jedné party. Pár se spolu rozcházel a scházel po dobu pěti let, jejich vztah definitivně skončil, když bylo modelce 25. 

Otevřít v galerii (9)
Bar Refaeli
Bar Refaeli Zdroj: Profimedia

Blake Lively

Leovou partnerkou byla chvíli i herečka Blake Lively. Šlo opravdu o krátký románek, pár byl spolu dohromady pouhých pět měsíců. Oba si spolu měli dokonce zahrát v jednom z nejznámějších hercových filmů – Velkém Gatsbym. Blake byla jednou z možností pro roli Daisy, nakonec ale byla vybrána Carey Mullighan. O rok později se ale Blake s Leem znovu setkali. A kde jinde než na festivalu v Cannes, kde začal jejich románek, který ale neměl dlouhého trvání. Za rozchodem prý stály hercovy pracovní povinnosti. A možná také to, že Blake se blížila k oslavě čtvrtstoletí. 

Otevřít v galerii (9)
Blake Lively
Blake LivelyZdroj: Profimedia

Erin Heatherton 

Modelka Erin Haetherton byla v roce 2011 také hercovou múzou. Modelka Victoria’s secret, která byla objevena už v 17 letech a prošla se po molech mnoha světových módních značek zažila s Leonardem roční románek. Důvodem rozchodu bylo podle několika zdrojů pracovní vytížení. Erin bylo v době rozchodu 22 let. 

Otevřít v galerii (9)
Erin Heatherton
Erin HeathertonZdroj: Profimedia

Toni Garrn 

Leonardo má docela jednoduchý vkus, vystačí si s modelkami. Další na jeho seznamu byla i německá mladičká začínající modelka Toni Garrn, které bylo v době jejího vztahu s DiCapriem 20 let. 

Otevřít v galerii (9)
Toni Garrn
Toni Garrn Zdroj: Profimedia

Kelly Rohrbach 

Tehdy čtyřicetiletý Leonardo začal chodit s pětadvacetiletou herečkou a modelkou Kelly Rohrbach, která se proslavila rolí v Pobřežní hlídce. Vztah ale neměl dlouhého trvání, rozešli se už na konci roku. 

Otevřít v galerii (9)
Kelly Rohrbach
Kelly RohrbachZdroj: Profimedia

Nina Adgal 

Posledním jeho úletem byla také dánská modelka Nina Adgal, které bylo 24 let. Nedá se ale mluvit o vztahu, pár se rozešel po pár měsících v roce 2017. 

Otevřít v galerii (9)
Nina Adgal
Nina AdgalZdroj: Profmedia

Camila Morrone

Jedním z nejdelších oficiálních vztahů je právě vztah s Camilou. Leo s Camilou si své soukromí chránili, poprvé se o jejich románku začalo mluvit v roce 2018, když se společně vydali lyžovat. Jako oficiální pár spolu vystoupili až na předávání Oscarů o dva roky později, kde byl Leo nominován za film Tenkrát v Hollywoodu. Naposled je spolu paparazzi viděli při oslavách Dne nezávislosti, kde modelka s hercem trávili víkend na pláži v Malibu.

Otevřít v galerii (9)
Camila Morrone
Camila MorroneZdroj: Profimedia

Nový objev? 

Je jasné, že takový playboy jako Leo nezůstane dlouho sám. Tahle kráska se po jeho boku objevila minulý měsíc ve Francii. Jde o 24letou studentku obchodu, která je čerstvě po rozvodu. S hercem a jeho přáteli trávila čas v St. Tropez, spekuluje se tedy o tom, že jsou více než jen přátelé. 

Otevřít v galerii (9)
Nový objev Lea?
Nový objev Lea?Zdroj: Profimedia

Zdroje: instyle.com, people.com, vt.co

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze