Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce s hashtagem #CHANELByTheSea vás zve na krásnou písečnou pláž!

Kolekce Chanel SS19 představena ve stylu "Sejdeme se pláži"

Dominika Žejdl
06. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Channel SS19

Módní show luxusní značky Chanel pod vedením talentovaného designéra Karla Lagerfelda jsou vždy obrovským překvapením. Je to vůbec možné, že vždy dokáže vytasit ještě větší triumf? S kolekcí SS19 dokázal, že to možné je. Luxusní show se konala uprostřed Paříže v Grand Palais, kde byla vytvořena iluze oceánu a nádherná písečná pláž s plavčíky. Jakou zemi vám show připomínala? Řecko, Zanzibar, Kubu nebo snad Dominikánskou republiku?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Modelky se po pláží procházely za zvuku zpívajících ptáků a šplouchajících vln

Krásné ženy oblečené do kolekce SS19 módního domu Chanel se po luxusně bílé pláži procházely bez bot do rytmu šumění moře a zpívajících mořských ptáků. A to samé museli udělat i hosté, zvláště, pokud si své boty nechtěli zničit. Modelky však i tak samozřejmě boty Chanel představily a to tak, že je buď nesly ve své ruce nebo je nechaly vykukovat ze svých luxusních kabelek. 

Od plavek, po šaty, svetry až kabátky 

V kolekci SS19 se objevuje hned několik typů outfitů. Líbí se nám plavky, které jsou inspirovány osmdesátými léty a fungují v looku jako top k džínům, nebo kraťasům. Skvělé jsou i lehké šaty nebo naopak modely v kalhotovém provedení s velkými rozparky. Luxusní jsou i mladistvé modely s trendy nápisem značky, tedy CHANEL. To je trend, který nás baví! V kolekci samozřejmě nechybí ani klasický známý tvíd, který je však tentokrát víc sexy než obvykle. 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Se šperky se tady rozhodně nešetří

Každá modelka měla svůj outfit ozdoben několika šperky, které i přes jejich výraznost nepůsobily nijak přehnaně. Mohutné náhrdelníky, náušnice, pásky s nápisem Chanel dodávají modelům šmrnc a styl. Ačkoli jsou tedy modely jednoduché a minimalistické, šperky z nich vytváří extravagantní outfity pro ty nejnáročnější klienty. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Módní show Chanel SS19 mi vytřela zrak!

Ruku na srdce něco takového snad ani nemohl nikdo z nás ve svém životě vidět. Teď hlavně beru v potaz pojetí celého prostoru Grand Palais, rekvizity, SEXY PLAVČÍKA, zvuk, světla, um samotného Karla a celkový výsledek kolekce jako takové. O těch reálně se pohybujících vlnách ani nemluvě…

Moje láska na první pohled není klasický Chanel kostýmek alá Coco Chanel, nýbrž prázdninový outfit ve stylu staré dobré Francouzské riviéry. Světle modré krajkové kalhoty, červeno bílý svetřík s nápisem CHANEL a nakonec ten zcela dokonalý slaměný klobouk!!! Je to tak vyvážené a tak typicky francouzské, že mi z toho jde prostě hlava kolem. Tohle je přesně je ten outfit, který bych nosila snad pořád dokola a i přesto ho neměla dost! Už chybí jen lehátko, sluneční brýle “Chanel Butterfly” a sklenka vychlazeného Dom Pérignon Rosé.

Dále nesmím zapomenout zmínit snad úplně ten nejněžnější model ze všech. Bílý třpytivý kašmírový svetřík se dvěma květinkami, prošívaná sukně do pasu s motivy listů, mini kabelka (kopírující sukni) a opětovně slaměný klobouk coby pomyslná třešnička na dortu. Je to tak něžné, až to hraničí s panenskou krásou. U tohoto modelu se zkrátka člověk zmůže na pouhé “AAAAAAAACH”!

Absoutní TRHÁKY kolekce podle Ornelly najdete na začátku galerie pod článkem.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze