Top hledané
Výsledky (0)
Milán ovládla magická temnota, jež v sobě ukryla nejnovější kolekci Fendi Menswear SS 2019.

Fendi SS 2019: V duchu dualismu a luxusních světelných instalací

Martina Šmalclová
28. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Fendi SS 2019

Ve znamení Jin a Jang

SS 2019, jako by se snažila najít rovnováhu mezi minimalismem a excentričností. Představujeme vám luxusní kolekci s podtitulem Dualismus jako znak DNA Fendi, v níž prim hraje dvojité logo značky FF a ikonické černohnědé pruhy vzoru Pequin.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Od černé k bílé, aneb tak trochu jiný směr…

Módní show započala v okamžiku, kdy prostory ovládla temnota, kterou postupem času rozzářily špičkové světelné instalace. Zpoza rudého oblouku začali na molo vystupovat modelové v luxusní černé. "Z temnoty do světla", mohl by znít scénář. Po sérii výraznějších barev, mezi kterými nechyběla ani sytě červená, lososová, bordó, zelená nebo žlutá značka představila modely zemitých odstínů, přičemž show zakončila modely ve sněhové bílé.

Pro mistra instalací nemusela značka Fendi chodit daleko

O špičkové světelné instalace se postaral italský umělec Nico Vascellari, přítel Delfiny Delettrez, návrhářky luxusních šperků a dcery Silvie Venturini Fendi. Ten na přehlídkové molo umístil nápisy Fendi a Amor, jež zrcadlily Fiend a Roma. Plochu dále ozdobil tematickými ilustracemi v podobě démona, svíček nebo ruky.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Vsaďte na osvědčené kombinace a najděte balanc

Během sezóny SS 2019 to vyhrajete, vsadíte-li na kombinaci minimalismu s výstřednosti. Obléct můžete například jednodušší vršek či spodek a doplnit jej druhým kouskem výraznějších barev a vzorů tak, jako to udělala značka Fendi.

Ledvinka: Doplněk, který musíte mít!

V otázce doplňků máte volné pole působnosti. Vynést můžete objemnou praktickou tašku, do níž dáte první i poslední, stylový batoh nebo luxusní ledvinku. Ta by totiž měla být must have kouskem také pánského šatníku.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Pánská kolekce Fendi SS 2019, aneb z temnoty do bílé temnoty.

Ano, skoro všichni víme, že si můžeme v podstatě gratulovat k tomu, že se i na Milánském Fashion Weeku objevují kolekce, které jsou v běžném životě nositelné. Ale pak je otázkou, zda vůbec chceme vídat muže v modelech, ve kterých nám mohou připomínat vlakové dispečery…

Model, který mě snad jako jediný moc nerozčiluje, je ten zcela černý oblek s černou košilí (ta s tím béžovým límečkem) a obří koženou taškou. Sice v tom budou pánové vypadat jako ten gangster z filmu Charlieho Andílci (2000), kterého si zahrál Sam Rockwell v legendárních červených slunečních brýlích, ale co, taky to má své kouzlo!

A největší zlo z celé přehlídky? Rozhodně všechny ty modely, kde se objevily šortky. Nejvíce mě odpuzovaly ty odporně hnědé v kombinaci s bundičkou posetou červenými kostkami: prostě úchylný děs. Vím, že u nás v republice je největší fanynkou značky Fendi Monika Babišová. Nicméně ta představa vidět Andreje v něčem takovém... No naštěstí díky pracovním povinnostem tohle šílenství nehrozí… Ufff...

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze