Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce, která „sešila“ několik kousků dohromady, dala vzniku originální módě..

Módní styl knížete z Walesu v kolekci SS 2018 od Antonia Berardi

Dominika Žejdl
14. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
SS 2018 od Antonia Berardi

Kreativní génius vzal minulost do svých rukou

Návrhář Antonio Berardi se v této sezóně vrací zpět ke svým kořenům a v kolekci SS 2018 se inspiroval u svých úžasných rodičů. Navázal a pokračoval tak v jejich díle. Rodiče emigrovali ze Sicílie do Londýna a chtěli vypadat co nejlépe, proto předělávali oblečení, které měli a jejich vynalézavé způsoby je dostali až na nejlepší světové Fashion weeky.

„Byly neuvěřitelně chudí, spoléhali na příbuzné v Americe, kteří jim posílali krabice s použitým oblečením."

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Oblečení začali přešívat, aby bylo módní a stylové

Můžeme si vzpomenout na jejich metodu u outfitů knížete z Walesu, který oblékal zajímavě střiženou módu a která byla jedinečná a neokoukaná. V tomto ručně zpracovaném stylu Berardi vytvořil i luxusní večerní šaty v červenobílé barvě ozdobené luxusní krajkou. Líbí se nám však asymetrie u každého z kousků, které díky tomu vypadají zcela originálně.

Sofistikovaná móda, která je pro každou elegantní ženu

Luxusní kolekce SS 2018 od úžasného návrháře je pro každou ženu, která miluje originalitu a eleganci. Barevné a sofistikovaně střižené oblečení, jako jsou šaty, sukně, kabátky a další módní kousky, jsou tak zajímavé, že je všechny budete chtít mít. Ať už se jedná o luxusní společenské šaty, které jsou rafinované a neuvěřitelně sexy, nebo modely vhodné do kanceláře či na důležitou schůzku.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Klasické barvy, ale i výrazná červená, která je trendy

Většina žen miluje jednoduché barvy, které jsou základem šatníku. Patří sem černá a bílá a přesně na to nezapomněl ani Antonio, který většinu svých kousků vytvořil v těchto tónech. Nevynechal však naštěstí ani neodolatelnou a sexy červenou, která je na jaře a v létě tohoto roku prostě nutností a neměla by vám v šatní skříni chybět. Líbí se nám i kombinace několika jemných přírodních odstínů, které působí decentně a luxusně. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekce pro dámy, které chtějí působit nežádoucím dojmem

Antonio Berardi asi podle všeho slíbil všem svým fanouškům, že vytvoří kolekci, která podtrhne krásu všech kancelářských krys světa. Absolutně mi nejde na mysl, jak Antonio přišel na to, že šedo-hnědé kostýmky s obřími vestami budou někomu slušet...

Chcete být neviditelná a působit nežádoucím dojmem? Tak to jste na té správné adrese! Já jsem se dokonce optala svého muže na jeho zcela nezaujatý mužský názor. Řekl toto: “Tak v tomhle bych si nevšiml ani Julii Roberts za mlada…”. Ano milé dámy, v těchto slovech je přesně vystižena krutá pravda.

Ale abych nebyla jen za nekompromisního kata, v kolekci je jeden model, který bych vynesla na světlo boží. Jsou to ty černé rockem políbené šaty se skoro průhlednou sukní a krajkovým výstřihem. Na after party kapely Metallica nebo Standy Hložka ideál.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze