Kolik vydělávají Čaputová, Sólymos nebo Pellegrini? Podívejte se, jaké majetky přiznávají...

Bývalý premiér vlády SR Igor Matovič je podle majetkového přiznání bezdomovec.
16. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Na webu Národní rady SR byla konečně zveřejněna majetková přiznání slovenských veřejných funkcionářů za rok 2019. Stalo se tak později, než bývá zvykem. Lhůta pro odevzdání přiznání byla původně stanovena do konce dubna 2020. Důvodem měl být výrazný nárůst prověřovaných osob po změně legislativy a samozřejmě i situace kolem koronaviru. Prověrky a následné zveřejnění tak trvaly téměř rok.

Igor Matovič, Zuzana Čaputová a Veronika Remišová

„Prověření přiznání trvalo déle, neboť došlo k enormnímu nárůstu počtu veřejných funkcionářů,“

ozřejmil situaci šéf parlamentního výboru pro neslučitelnost funkcí Boris Susko.

Od 1. ledna 2020 se rozšířil rozsah veřejných funkcionářů podléhajících této povinnosti zhruba čtyřnásobně, z asi 580 na více než 2000. Několik funkcionářů podle Suska ani nevědělo, že tuto povinnost má. Výbor musel všechna podaná přiznání zkontrolovat a vyžádat si informace, pokud v nich byly nepřesnosti.

Na webu Národní rady SR jsou proto zatím zveřejněna jen majetková přiznání za rok 2019 a roky předchozí. Z členů tehdejšího kabinetu Petra Pellegriniho vydělal za rok 2019 nejvíce samotný premiér Pellegrini. Přiznal částku 1 775 956,22 Kč. Ministři na tom také nebyli špatně…

V Čechách je proces jiný

Majetky českých politiků zůstávají na rozdíl od jejich slovenských protějšků skryty. Jejich přiznání zveřejní Ministerstvo spravedlnosti pouze na základě žádosti, o níž rozhodne ve lhůtě 15 dnů ode dne obdržení žádosti, popřípadě od jejího doplnění a upřesnění. Lhůtu je možné ze závažných důvodů jednou prodloužit až o deset dní

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138, Praha 3

László Sólymos (1 615 957,82 Kč)

László Sólymos
László Sólymos • Zdroj: Jozef Jakubčo / SME / Profimedia

Z ministrů přiznal nejvíce exministr životního prostředí László Sólymos. Vydělal 1 615 957,82 Kč. V rámci společného jmění manželů přiznal byt v bratislavském Starém Městě, zahradu a pozemek v Rusovcích, dům nebo byt v chorvatském letovisku Sukošan, dále také úspory v bance, hotovost a hypoteční úvěr. Přiznal také obchodní podíl ve společnosti, úvěr, jakož i značkové hodinky.

Miroslav Lajčák (1 602 403,49 Kč)

Miroslav Lajčák
Miroslav Lajčák • Zdroj: Profimedia

Třetí nejvyšší příjem z okruhu členů vlády vykázal exministr zahraničí Miroslav Lajčák,  to ve výši 1 602 403,49 Kč . Lajčák přiznal například vlastnictví bytu a podíl na společných částech domu a pozemku v Tatranské Lomnici, podíl na vlastnictví rodinného domu v Jarabine, dále osobní auto ve společném jmění manželů a úvěr.

Richard Raši (1 586 377,63 Kč)

Richard Raši
Richard Raši • Zdroj: Jozef Jakubčo / SME / Profimedia

Čtvrtý nejvyšší příjem ve výši 1 586 377,63 Kč uvedl tehdejší místopředseda vlády SR pro investice a informatizaci Richard Raši.

Ten přiznal vlastnictví několika nemovitostí v Košicích, mezi nimi byt, garáž, rodinný dům a zahradu, stejně jako  finanční úspory, vlastnictví cenných papírů a půjčku.

Ladislav Kamenický (1 301 502,43 Kč)

Nejméně ze členů vlády vydělal v roce 2019 tehdejší ministr financí Ladislav Kamenický, a to „pouhých“ 1 301 502,43 Kč. V přiznání uvedl, že vlastní rodinný dům v bratislavské čtvrti Ružinov a pozemek v Devíně. Rovněž se může pochlubit uměleckými díly, a přiznal i zařízení domácnosti a hypoteční úvěr, peněžní prostředky a podíl v obchodní společnosti.

Nejvíce vydělala paní prezidentka

Z vrcholných ústavních činitelů vydělala v roce 2019 nejvíce prezidentka Slovenské republiky Zuzana Čaputová, trochu méně pak expremiér Peter Pellegrini, následovaný bývalým předsedou Národní rady SR Andrejem Dankem.

Prezidentka Zuzana Čaputová (2 251 450,66 Kč)

Zuzana Čaputová
Zuzana Čaputová • Zdroj: Profimedia

I přesto, že v úřadě působila nejkratší dobu, vydělala si nejvíce. Prezidentka Zuzana Čaputová nastoupila do své funkce až v polovině roku 2019. V přiznání za rok 2019 i přesto uvedla úctyhodný příjem 2 251 450,66 Kč. Do "kolonky" jiný příjem uvedla celkovou částku 15 980,27 Kč. Přiznala i dva úvěry, vlastnictví rodinného domu, chaty a orné půdy v Pezinku. Je majitelkou automobilu a má hypoteční úvěr. V položce „přijaté dary nebo jiné výhody“ uvedla finanční dar v souvislosti s udělením Evropské ceny za politickou kulturu.

Peter Pellegrini (1 775 956,22 Kč)

Peter Pellegrini
Peter Pellegrini • Zdroj: Profimedia

Jak jsme už zmínili, bývalý premiér vydělal z výkonu veřejné funkce 1 775 956,22 Kč a jiné příjmy neuvedl. Přiznal, že vlastní byt v Bratislavě a v Banské Bystrici, rekreační chatu v obci Králiky a pozemek v Lukavici. Uvedl také úspory a hypoteční úvěr.

Andrej Danko (1 127 221,25 Kč)

Andrej Danko
Andrej Danko • Zdroj: Marko Erd / SME / Profimedia

Tehdejší šéf parlamentu Andrej Danko vydělal za rok 2019 nejméně z výše uvedených, konkrétně 1 127 221,25 Kč. Jiné příjmy neuvedl. Přiznal movitý a nemovitý majetek: Vlastní například rozestavěný dům v bratislavské čtvrti Dúbravka, zahrady nebo vinice. Jako svůj movitý majetek uvedl šperky, hodinky, umělecká díla, zařízení domácnosti a motorový člun. Přiznal také hotovost a podíl v obchodní společnosti. V položce „existence závazku“ uvedl převzetí dluhu, půjčku a stavební spoření. Zmínil i užívání bytu v katastrálním území Nivy, který ale nevlastní.

Eduard Heger (1 011 632,16 Kč)

Eduard Heger
Eduard Heger • Zdroj: TO GO WITH AFP STORY BY LASZLO JUHASZ / Profimedia

Současný slovenský premiér Eduard Heger si za rok 2019 vydělal částku 1 011 632,16 Kč. Vlastní byt v bratislavské čtvrti Dúbravka, ornou půdu v ​​Jablonci nebo obchodní podíly ve společnostech s ručením omezeným. Přiznal také hypoteční úvěr a užívání auta ve vlastnictví jiné osoby.

Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Byt na prodej na Praze 7 - 124m, Praha 7

Boris Kollár (1 000 575,36 Kč)

Nynější šéf Národní rady SR přiznal majetek v hodnotě 1 000 575,36 Kč. V majetkovém přiznání uvedl vlastnictví několika nemovitostí, mezi něž patří byt, rodinný dům se zahradou a podíl na pozemku ve Starém Mestě, dům s pozemkem v Dunajské Stredě, ale i nemovitosti v zahraničí, konkrétně dům v Thajsku, chata v rakouském Bergu a stavba v Dubaji. Mezi movitým majetkem uvedl vybavení domů, bytu a chaty, umělecká díla sběratelské hodnoty nebo sbírku hodinek a šperků. Přiznal i peníze a vklady v bankách, pohledávky, ochranné známky, cenné papíry, akcie, několik podílů v s.r.o. a autorská práva. V položce „existence závazku“ vypsal úvěry, půjčky, závazky, finanční ručení a záruky.

Kollár uvedl, že vedle veřejných funkcí zastával i funkci předsedy hnutí Sme rodina, z čehož mu podle přiznání plynuly požitky v podobě osobního auta a mobilu.

Milan Krajniak (981 115,39 Kč)

Milan Krajniak nedávno odešel z postu ministra práce. Jeho příjem z veřejné funkce činil 981 115,39 Kč. Přiznal byt v bratislavském Starém Mestě, ornou půdu v Eliášovcích, mezi movitým majetkem uvedl umělecké předměty sběratelské hodnoty a vybavení bytů. Přiznal také auto. V položce „vlastnictví majetkového práva nebo jiné majetkové hodnoty“ uvedl autorská práva, peníze, vklady v bankách, investiční zlato a obchodní podíly.

Veronika Remišová (978 227,62 Kč)

Vicepremiérka Veronika Remišová vydělala 978 227,62 Kč. Jiný příjem uvedla v částce 220 844,25 Kč.

Přiznala vlastnictví bytů v bratislavském Starém Mestě a Devínské Nové Vsi, chatu v Pribylině, byt v Belgickém Etterbeeku a auto. Uvedla i peníze na účtech, akcie společností obchodovaných na burze cenných papírů, podíl v s. r. o. a hypotéku.

Igor Matovič (948 751,49 Kč)

Vicepremiér Igor Matovič a současný ministr financí SR neuvedl v majetkovém přiznání kromě částky 948 751,49 Kč za výkon veřejné funkce žádný majetek.

Matovič tak mimo jiné uvedl, že není vlastníkem žádné nemovité věci a ani neužívá žádnou nemovitost, která by patřila jiné právnické nebo fyzické osobě a která by převyšovala zákonem stanovenou hodnotu.

„Z přiznání to vypadá, jakoby byl Igor Marovič člověkem bez majetku, který nikde nebydlí. To ale neposkytuje reálný obraz o majetkové situaci jeho osoby a rodiny,“

uvedla Zuzana Petková z nadace Zastavme korupci.

Ministr se svou rodinou bydlí v domě, který pravděpodobně patří jeho manželce. Podle zákona by měl jeho užívání přiznat v případě, pokud hodnota věci (v tomto případě nájmu) přesahuje 472 144,40 Kč ročně, tedy 39 354,01 Kč měsíčně. Protikorupční nadace vyzvala výbor pro neslučitelnost funkcí NR SR, aby ověřil, zda Marovič tuto hranici nepřekročil a tudíž zda je jeho majetkové přiznání úplné a pravdivé. Stejně by měl přezkoumat, zda je tomu tak i v případě movitých věcí.

Igor Matovič přepsal veškerý majetek i rodinnou firmu na manželku. Rozsudkem Okresního soudu v Trnavě, který nabyl právní moci 31.8.2006, bylo zrušeno jejich společné jmění manželů. To je jedním ze způsobů, jak se mohou politici veřejné kontrole vyhnout, neboť majetek manželky a nezletilých dětí se sice přiznává, ale nezveřejňuje.

„Igor Matovič není jediný veřejný funkcionář, z jehož majetkového přiznání se v podstatě nic nedozvíme. Můžeme jej však považovat za exemplární příklad, protože je ministrem financí vlády, která deklarovala transparentnost ve veřejných financích a v politice,“

dodala Zuzana Petková.

Platy slovenských politiků stoupají

Zatímco do roku 2018 se platy slovenských poslanců nezvyšovaly, od roku 2019 stoupají. Poslanci si tak průměrně vydělají přibližně 145 000 Kč měsíčně. Nejvyšší příjem má prezidentka Zuzana Čaputová, která se stala nejvíce vydělávající hlavou státu v historii země. Přísluší jí měsíční plat v částce přibližně 375 000 Kč, což je o více než 130 000 Kč za měsíc více, než kolik vydělával její předchůdce Andrej Kiska.

Tak co říkáte? Někomu se platy ústavních činitelů jeví jako neadekvátně vysoké, jiní tvrdí, že si je za svou práci zaslouží. Ať tak či tak, bídu s nouzí určitě netřou a na výši příjmu si asi nikdo z nich také příliš stěžovat nemůže.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks