Top hledané
Výsledky (0)
Jaké filmy se chystají v roce 2019 do našich kin?

Komiks, Tarantino nebo animák. 5 nejočekávanějších filmů 2019

Jana Fikotová
03. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Once Upon a Time In Hollywood

Nejočekávanějších filmů letošního roku je hodně. Jsou mezi nimi disneyovky, hollywoodské série Avengers a Hvězdné války či novinka režiséra Quentina Tarantina. My jsme pro vás vypíchli 5 top snímků.

Avengers: Endgame

Zakončení éry se nezadržitelně blíží a následky činů hlavního padoucha Thanose (Josh Brolin) z posledního dílu Infinity War, kdy Avengers byli poraženi, si nese celý svět. V příběhu Endgame se musí všechno zvrátit zpět. Na filmovém plátně by se měli opět objevit hrdinové jako Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Black Widow (Scarlett Johansson), Hulk (Mark Ruffalo) či Kapitán Amerika, jehož představitel Chris Evans již před Infinity War potvrdil, že se do této role vrátí naposledy. Podle režisérského dua bratří Russoových bude mít film délku tří hodin. Premiéra je stanovena na 25. dubna.

Once Upon a Time In Hollywood

Quentin Tarantino se po čtyřech letech vrací s novým filmem. Pří výběru hlavních hrdinů se ve svém devátém filmu rozhodně nežinýroval a oslovil prvotřídní hvězdy, jako jsou Brad Pitt a Leonardo DiCaprio. Filmař, který je zárukou kvality, dokáže skvěle bavit široké okruhy diváků. Tentokrát zvolil příběh, který se bude odehrávat koncem šedesátých let v Los Angeles. Zamíchá v něm fiktivní charaktery na pozadí skutečných událostí a reálných postav. Píše se rok 1969, kdy řádil gang nechvalně proslulého vraha Charlese Mansona. Jednou z obětí této sekty se stala i manželka režiséra Romana Polanského, slavná herečka Sharon Tate (Margot Robbie). Této tragédie chce využít televizní herec za zenitem Rick Dalton a jeho přítel kaskadér Cliff Booth, aby se dostali znovu na výsluní. Ve filmu by se měli objevit i Michael Madsen, Tim Roth, Kurt Russell či Damien Lewis a Mike Moh. Bohužel krátce před natáčením zemřel Burt Reynolds, kterého nakonec nahradil Bruce Dem. Snímek vstoupí oficiálně do kin 8. srpna.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Toy Story 4: Příběh hraček

Studio Pixar, které díky tomuto animovanému filmu v roce 1995 poprvé v Hollywoodu prorazilo, přináší na filmová plátna již čtvrtý díl Toy Story. Opět uvidíme všechny staré známé: Woodyho, kovbojku Jessie, Buzze Rakeťáka, pana a paní Brambůrkovi a další.  Těšit se můžeme však i na nováčky. Jmenují se Forky, Ducky a Bunny. Poslední dva jmenovaní hrdinové jsou plyšové ceny z dětského karnevalu - Bunny je nebojácný tyrkysovo-zelený králík a jeho nejlepším kamarádem je žluté káčátko Ducky, které neustále poletuje kolem, mává křídly a hláškuje směrem ke kamarádovi. Děj filmu se má točit kolem Woodyho dávné lásky k pastýřce Bo-Peep, kterou se vydává hledat. Snímek režíruje Josh Cooley, který stál za kraťasem Toy Story: Strašidelný příběh hraček. Premiéra je stanovena na 8. srpna.

Ledové království 2

Nejvýdělečnější animovaný snímek všech dob, který v roce 2013 vydělal celosvětově téměř 1,3 miliardy dolarů. Studiu Disney ještě díky merchandisingu si přišel na několikanásobek dolarů více. Celá značka se stala světovým fenoménem. Proto není divu, že hitem příštích Vánoc bude návrat sněhuláka Olafa a dvou princezen, Anny a Elsy. Film se může pochlubit i dvěma Oscary za původní píseň a nejlepší animák. O ději se zatím prakticky nic neví, ale tvůrci naznačili, že se dostaneme daleko za království Arendelle a hlouběji prozkoumáme severskou mytologii. Režisérských postů se opět ujmou Chris Buck a Jennifer Lee. Zda dokáže druhý díl vydělat ještě více, to se zjistí v prvním týdnu od 21. listopadu, kdy by měl film vstoupit do kin.

Star Wars: Epizoda IX

Novou trilogii zakončí režisér J. J. Abrams, který ji před třemi lety nastartoval. Detaily ohledně příběhu se přísně tají. Devátá epizoda dosud nemá ani oficiální název. Jasné je zatím to, že sága rodu Skywalkerů rozhodně skončí, a tak by se měly i náležitě uzavřít osudy všech hrdinů, proto by mělo dojít k rozhodující bitvě mezi Prvním řádem a Rezistencí. Premiéra je zatím naplánovaná na 19. prosinec.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Falcon
Václavské náměstí 832/19 110 00 Praha Česká republika