Top hledané
Výsledky (0)
Dechberoucí design úžasného konceptu luxusního vozu Maserati 975 Ernesto vytvořil Maurice Maschmeyer, student designu na Art Centre College of Design.

Maserati 975 Ernesto: Svůdný ďábel z budoucnosti!

Eva Ledecká
20. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Koncept vozu získal své jméno na počest jednoho ze zakladatelů značky, který zemřel v roce 1975.

Maserati 975 Ernesto
Maserati 975 Ernesto
Maserati 975 Ernesto

Luxus mezi nebem a zemí

Tak mohou mnozí tento naprosto originální koncept futuristického hybridního vozu nazývat. Pod luxusní kapotou najdete 5 motorů, které vůz obdařily neuvěřitelnou silou. Pro ideální rozložení váhy je baterka umístěna pod sedačku řidiče.

Futuristický luxusní exteriér není navržen jen tak pro parádu. Je založen na technologii tryskové stíhačky. Impozantní je mimo jiné také jedinečný zvuk motoru díky výfukovému potrubí, které je umístěno na přední straně vozu.

Luxusní byt s terasou 100m Praha 1
Luxusní byt s terasou 100m Praha 1, Praha 1

Budoucí podoby sportovních vozů

Je možné, že pohledem na koncept Maseratti 975 Ernesto nahlížíme do budoucnosti sportovních vozů. Jak vzdálená je však tato budoucnost, není jednoduché v dnešní době odhadnout.

Génius Maurice Maschmeyer

Jedno však víme. Díky tomuto luxusnímu modelu se jméno studenta designu Maurice Maschmeyera skloňuje čím dál častěji, přestože se v žádném případě nejedná o jeho první návrh. I když se tento koncept možná nikdy nedočká své výroby, jedno je jisté. Tento rok bude na škole designu Maschmeyer absolvovat a tudíž můžeme na poli automobilového designu očekávat velké věci.

Až si model luxusního vozu pořádně prohlédnete, budete doufat stejně jako my, že tento vůz a jemu podobné se brzy stanou reálnou ozdobou silnic.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze