Top hledané
Výsledky (0)
Myslíte si, že se Pražané, co se týče koní, omezují jen na hru Sázky a dostihy a luxusní bronzové jezdecké sochy ve veřejném prostoru? Jste na omylu. Praha a blízké okolí nabízí mnoho zajímavých a velmi dobře dostupných míst pro luxusní projížďky i ustájení.

Koně v Praze: kde si zajezdit a za kolik ustájit

Eva Ledecká
07. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Koně na Staroměstském náměstí

Koně jsou nádherná zvířata, která svou mohutnou postavou budí respekt, ale zároveň si vytvářejí silný citový vztah k člověku. Ani pokud bydlíte v Praze, nemusíte se své koňské lásky vzdát.

Chcete se naučit jezdit na koni, než vyjedete na širé pláně?

V Praze máte jedinečnou možnost například na Císařském ostrově. Právě tady sídlí známá jezdecká škola. Naučí se tu jezdit začátečníci, mohou se projet i pokročilejší jezdci a děti si rozhodně užijí luxusní jízdu na ponících. Jezdecká společnost na Císařském ostrově má dlouholetou tradici a hodiny zde vedou i v anglickém jazyce. Máte strach z koní a chcete ho překonat? Přesně to můžete v podstatě kousek od centra města.

Preferujete kočár místo sedla?

Nechcete-li na koni jezdit, můžete se svést v kočáře! Objednejte si luxusní projížďku naším krásným hlavním městem. Skvělý výlet tak zajistíte sobě, ale třeba také svým přátelům, kteří mají v plánu Prahu navštívit. Nasedá se u Staroměstského orloje a jízda pokračuje krásnými ulicemi Prahy. Zajišťují stáje Plecitý.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Ustájení koní

Vlastníte luxusního oře nebo přemýšlíte o jeho koupi a bydlíte v Praze? Žádný problém!

Ustájení v Praze a přilehlém okolí seženete v částce od 3000 Kč až cca 7 000 Kč. Za cenu, kterou platíte, můžete také očekávat jisté služby, a to je krmení, pouštění koní do výběhu, kartáčování. O vaše koně bude dobře postaráno a vy je můžete kdykoliv navštívit. Známé pražské stáje najdete například ve čtvrti Bohnice, Řeporyje, Praha-Cholupice, Praha-Komořany, Praha-Pícnice, Praha-Šeberov a na jiných místech.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jezdecká společnost Císařský ostrov
Císařský ostrov čp. 1098 Praha Česká republika
+420 606 690 166