Top hledané
Výsledky (0)
Čtvrtníček v nemocnici, Bílá a Stašová vir ustály líp

České celebrity si předávají koronavirus! Bílá už je zdravá, jiní stále bojují

Karolína Lišková
27. září 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Lucie Bílá se Simonou Stašovou.

To, že za peníze a slávu si zdraví nekoupíš, platí nyní dvojnásob. Koronavirus totiž kosí úplně všechny, kdo mu přijdou do cesty. Mnoho českých VIP slavných osobností covid-19 už prožily nebo s ním momentálně bojují. Někteří by si ani nevšimli, že jsou nemocní, ale například Petr Čtvrtníček musel kvůli svému stavu do pražského Motola.

Jindy vtipný šestapadesátiletý herec byl kvůli zhoršení stavu dokonce připojen na dýchací přístroj. Jeho stav se ale prý po chvíli stabilizoval a byl převezen na normální pokoj.

Otevřít v galerii (5)
Petr Čtvrtníček
Petr ČtvrtníčekZdroj: profimedia.cz
Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Zagorová ve špitále, manžel doma

Zpěvačka Hana Zagorová musela být také hospitalizovaná v nemocnici, průběh nemoci jí zkomplikovalo onemocnění krve, se kterým se už léta léčí. 

„Je to strašná mrcha, tenhle virus. Už je to docela fajn, ale nebylo to tak úplně příjemný, mám-li říct pravdu. Opravdu to dá člověku, té jeho fyzické schránce, hodně zabrat,“

řekla v pořadu Showtime čtyřiasedmdesátiletá Zagorová, jejíž manžel, zpěvák Štefan Margita, byl také nakažený, ale léčil se doma a je šťastný, že je už doma i jeho paní.

Otevřít v galerii (5)
Manželé Štefan Margita a Hana Zagorová
Manželé Štefan Margita a Hana ZagorováZdroj: facebook.com/hanazagorova

„Celý byteček se myslím nadechnul, protože bylo tady hodně smutno bez ní. Rovnou jsme vyvářeli, dělali si dobré jídlo, protože jsme oba u této nemoci zhubli, takže to bylo krásný,“

nechal se slyšet.

Stašová byla mimo provoz

Herečka Simona Stašová na covid-19 také nevzpomíná v nejlepším. Byť její stav nebyl natolik vážný, aby musela do nemocnice. Stašová se veřejně svěřila, že ji virus úplně vyřadil z provozu. Byla tak nesmírně unavená, že spala i šestnáct hodin denně. Po devíti dnech začala doma trošku fungovat. Její maminka Jiřina Bohdalová se jí snažila být oporou.

„Vždycky navařila a kastrůlky mi nechávala za dveřmi,“

říká s láskou Stašová, která po vyléčení z koronaviru navštívila slavnostní otevření nového divadla Lucie Bílé, kde si umělkyně vyprávěly o průběhu svých karantén.

Otevřít v galerii (5)
Herečka Simona Stašová
Herečka Simona StašováZdroj: facebook.com/simonastasova

Bílá označila vir za blbou chřipku

Zpěvačka Lucie Bílá označila koronavirus za blbou chřipku, která se dá přežít. Prý o něm vůbec nevěděla, ale karanténu samozřejmě dodržela. Nicméně hned po ní otevírala bez roušky své vlastní divadlo v Karlově ulici, čímž trošku naštvala své fanoušky, protože okamžitě spěchala mezi lidi. 

Otevřít v galerii (5)
Lucie Bílá
Lucie BíláZdroj: facebook.com/luciebila

Anife nic necítí

Anife Ismet Hassan Vyskočilová přiznala, že je také pozitivní. Ztratila jen čich a chuť. Jinak ji nic netrápilo a to očekávala, že její průběh nemoci by mohl být horší, protože má jiné zdravotní obtíže. Kvůli všem možný lékům, které za celý život pojídala má totiž zničená játra.

Otevřít v galerii (5)
Obličej Anife doma v karanténě
Obličej Anife doma v karanténěZdroj: facebook.com/anifeismethassanvyskocil

V redakci držíme nejen všem „obyčejným“ občanům, ale i těm slavným pevné zdraví.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze