Top hledané
Výsledky (0)
Existuje od roku 1953 a i přes to, že se z malého podniku vyvinula v prestižní firmu vlastnící v Německu 3 závody, je společnost Keuco stále rodinným podnikem.

Koupelny Keuco: nálepka Made in Germany netřeba!

Eva Ledecká
18. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Koupelny Keuco

Vlastníte-li rodinný podnik s tradicí, budete vám hodně záležet na tom, aby byly vaše produkty či služby vnímány pozitivně. O to také šlo firmě Keuco, když byla v polovině minulého století založena v Německu. Snem bylo nabízet koupelnové doplňky v té nejvyšší kvalitě, a to se také povedlo!

Koupelny bez jediné chybičky!

Přes 60 let zásobuje společnost Keuco svět svými luxusními doplňky do koupelen – míst, kde začínáme a končíme naše všední dny. Moderní designy a do detailu promyšlené a vyšperkované koupelnové vybavení, společně s vysokou funkčností ani nepotřebují viditelnou nálepku „Made in Germany“. Neboť německá preciznost z koupelen Keuco doslova čiší!

Estetické designy s nápadem

Keuco spolupracuje s mnohými uznávanými designéry, kteří se podílejí na finálním zpracování a za své návrhy bývají mnohdy vyznamenaní cenami za design. I samotné produkty společnosti často získávají ocenění. Velkého uznání si zasloužil například koncept No Barrier Bathroom (bezbariérová koupelna), který zahrnuje řadu estetických a funkčních řešení pro soukromé i veřejné prostory.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Značka se často drží hesla, že méně je více a nabízí estetické a elegantní koupelny. Technicky inovativní produkty v tom nejvyšším standardu kvality s orientací na čistý design. Luxusní koupelnové produkty Keuco nabízí Elite Bath v Praze.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elite Bath
River Diamond Rohanské nábřeží 657/7, Praha Česká republika
+420 222 300 700