Top hledané
Výsledky (0)
Nahlédněte s námi do opulentního sídla boxerského šampiona

Král ringu Floyd Mayweather si pořídil palác, utratil za něj 395 milionů korun

Kateřina Ostrejšová
16. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Floyd Mayweather

Sídlo, připomínající spíše palác, v miamském Palm Islandu už má svého majitele. Jako král se zřejmě chce cítit boxerská superstar Floyd Mayweather, který za takový pocit rozhodně nešetří. Za nemovitost utratil celkem 18 milionů dolarů, tedy zhruba 395 milionů korun. Zřejmě potřebuje nové útočiště na odpočinek, už za dva týdny se totiž v ringu utká legenda MMA Tyron Woodley s hvězdou internetu Jakem Paulem. A právě Woodleyho na očekávaný zápas Floyd připravuje.  

Floyd Mayweather

Nejlepší boxer všech dob v roli trenéra  

Současným trendem na poli bojových umění jsou tzv. “money fighty”, v překladu zápasy pro peníze. Jedním z nich bude i boxerský duel Jaka Paula proti Tyronu Woodleymu. Na jedné straně čtyřiadvacetiletý populární tvůrce videí, příležitostný rapper a také boxer. A právě v poslední kolonce si říká o stále větší pozornost. Dosud má Paul na svém kontě 3 vítězné zápasy, porazil Esona Giba, Natea Robinsona a Bena Askrena.  

Otevřít v galerii (6)
Jake Paul (nalevo) a Tyron Woodley
Jake Paul (nalevo) a Tyron WoodleyZdroj: Profimedia

Na druhé straně ho ovšem čeká devětatřicetiletý Tyron Woodley, bývalý MMA zápasník, který svoji podařenou kariéru zakončil čtyřmi porážkami v řadě, po nichž následoval vyhazov. Před odchodem do sportovního důchodu by tak rád vylepšil své bankovní konto.  

V nadcházejícím zápase bude mít výškovou převahu Paul, což je výrazná výhoda. Woodley ale přípravu rozhodně nepodcenil, pomáhá mu totiž nejlepší boxer všech dob – Floyd Mayweather. Právě neporazitelný boxer se v drtivé většině svých zápasů musel vypořádat s výškovým handicapem, a je tím pádem dost pravděpodobné, že společně s Woodleym najdou recept na mladého zápasníka.  

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Floyd se náležitě odměnil  

Mayweather tráví hodně času přípravou Woodleyho, během toho se ale nezapomíná odměnit, a to opravdu náležitě! Nově si totiž pořídil hnízdečko v Miami. Dům o rozloze více než 1000 metrů čtverečních má devět ložnic a deset koupelen. To vše ve třech podlažích.  

Otevřít v galerii (6)
Palác Floyda Mayweathera
Palác Floyda MayweatheraZdroj: Profimedia

Obrovská střešní terasa 

Velkým klenotem celého domu je prostorná střešní terasa, která má sama o sobě 464 metrů čtverečních. To je zhruba 25 našich normálních bytů, ano. Najdeme tu palmy, venkovní chill zónu, bar, lehátka na opalování, prostě takové běžné venkovní vybavení.  

Jeden styl, přírodní odstíny  

Otevřít v galerii (6)
Hlavní ložnice
Hlavní ložnice Zdroj: Profimedia

Dům je sladěný do jednoho stylu, a to do dřeva a přírodních, světlých odstínů. Hlavní ložnice s velkou čalouněnou postelí má svůj vlastní balkon, odkud je nádherný výhled na záliv Biscayne Bay. Francouzská okna vytvářejí z interiéru přímo světelnou prosvětlenou oázu.  

Ve sprše by se dal udělat večírek  

Otevřít v galerii (6)
Koupelna s obrovskou sprchou
Koupelna s obrovskou sprchouZdroj: Profimedia

A věřte, že ano! Dvojitá sprcha za prosklenými dveřmi je opravdu hodně prostorná. Stejně tak vana v prostoru přímo naproti, obložená dřevěnými deskami. Dámy, pokud byste měly někdy málo prostoru a světla na líčení, zkuste zazvonit u Floyda, před takovým zrcadlem to půjde samo.  

V jednoduchosti je krása  

Otevřít v galerii (6)
Kuchyně v bílé barvě
Kuchyně v bílé barvě Zdroj: Profimedia

Když se podíváme na exteriér, určitě bychom čekali “větší odvaz” co se týče kuchyně. Klasické bílé dřevo, mramorová deska, ostrůvek. V jednoduchosti je přeci jenom krása, interiér působí čistě a příjemně. A podle velikosti lednice, tedy obou lednic, zřejmě o jídlo nouze nebude.  

Dům slaví teprve 10 let  

Otevřít v galerii (6)
Sezení na půl uvnitř a na půl venku
Sezení na půl uvnitř a na půl venkuZdroj: Profimedia

Dům nechali postavit v roce 2011 bývalý generální ředitel Morgan Stanley Candido Viyella a jeho manželka Anabella. Pozemek o rozloze 0,32 akru má mimo jiné soukromý bazén, vířivku a parkování pro 10 aut.  

Čtyřiačtyřicetiletý boxer se přestěhoval pouze o pár kilometrů, nedávno prodal svůj dům na Miami Beach.  

Tak jo, a teď vážně, chtěl by někdo z vás vůbec takové sídlo? Podle mě tam nemůžete najít vůbec nic a vůbec nikoho. Na večírek se ovšem moc rádi připojíme.  

Zdroje: NY Post, MMA Mag 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze