Top hledané
Výsledky (0)
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu o sobě opět dali vědět!

Meghan a princ Harry bourají internet nádherným novoročním přáním! To musíte vidět!

Nela Štefanová
01. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Meghan a Harry

Kdybyste byli slavní, chlubili byste se na veřejnosti svým dítětem nebo se ho spíše snažili od mediálního světa uchránit? Princ Harry a jeho manželka Meghan se rozhodli, že světu pošlou to nejkrásnější a pro ně nejvzácnější novoroční přání. Na svých sociálních sítích totiž společně s pozdravem do nového roku sdíleli fotografii svého rozkošného syna Archieho, který se narodil v květnu. Tento snímek, který neuvěřitelnou rychlostí obletěl celý svět, je součástí videokoláže, ve které královský pár sdílel své momenty z uplynulého roku. 

Zatímco u nás herečka Andrea Kerestešová strávila Silvestra v příbramské porodnici a na svět přivedla již druhého syna, za oceánem si v té době už téměř osmiměsíční Archie užíval dovolenou se svým otcem. Jeho hrdí rodiče Prince Harry a Meghan Markle poslali totiž světu prostřednictvím své sociální sítě přání do nového roku! Vévoda a vévodkyně ze Sussexu sdíleli videosestřih fotografií roku 2019 na píseň ,,Clock” od skupiny Coldplay. 

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

,,Přejeme vám šťastný nový rok a děkujeme všem za vaši podporu. Jsme moc rádi, že jsme mohli navštívit mnohé z vás po celém světě a nemůžeme se už dočkat na další setkání v nadcházejícím roce. Doufáme, že rok 2020 přinese každému z vás zdraví a štěstí," 

napsala královská rodina na své sociální sítě. 

Ve videu lze spatřit fotografie například z královského podzimního turné po Jižní Africe, jarního turné po Maroku, Meghan a Kate Middleton, které se účastní Wimbledonu, setkání prince Harryho s Edem Sheeranem či se zpěvačkou Beyonce. Fanoušky ale především nejvíce zaujala právě nová fotografie malého Archieho, která celou video koláž uzavírá. Na fotografii lze vidět, že chlapec roste jako z vody a všem jistě dělá velkou radost. Není tomu přeci tak dávno, co svět obletěly fotografie z jeho křtu. 

Před malebným průzračně modrým jezerem drží smějící se princ Harry svého malého syna, který má na sobě zimní kabát, teplé boty a rozkošnou šedou čepici s oušky. Krásnější pohled na otce se štastným dítětem se pyšné mamince Meghan snad ani naskytnout nemohl. Fotografie byla pravděpodobně pořízena během jejich rodinné dovolené v Kanadě v oblasti ostrova Vancouver Island.  Není divu že vévoda a vévodkyně ze Sussexu téměř do půl hodiny od sdílení jejich příspěvku shromáždili neuvěřitelný počet “lajků” a sklidili velký počet ohlasů.  

Snad nejvíce sledovaná rodina na světě ale nezapoměla popřát svým fanouškům také k Vánocům a tak začátkem prosince sdíleli černobílé vánoční přání, které ale vzbudilo opačné reakce. Fanoušci kráslovský pár zkritizovali a obvinili za vylepšení fotografie pomocí photoshopu. Ať už se Meghan snažila "digitálně" přikrášlit či nikoliv, po novoročním přání a fotografii by jí mělo být snad vše odpuštěno. Souhlasíte?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze