Módní dům Louis Vuitton v slzách. Kreativní ředitel Virgil Abloh zemřel

Většinou slyší aplaus a potlesk. Nyní se na módní dům snesly slzy. Ztratil svou múzu.
30. listopadu 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Ve věku 41 let zemřel umělecký ředitel značky Louis Vuitton a zakladatel značky Off-White Virgil Abloh. V neděli podlehl rakovině, napsal na twitterovém účtu koncern LVMH, pod který spadají luxusní značky.

Khloe Terae

Módní dům v slzách

"LVMH, Louis Vuitton a Off White s lítostí oznamují, že Virgil Abloh v neděli 28. listopadu zemřel na rakovinu, se kterou soukromě bojoval už několik let,“

stojí v twitterovém příspěvku koncernu LVMH, který vlastní Louis Vuitton a další luxusní značky. Poukázal na něj server CNN.

Virgil Abloh
Virgil Abloh • Zdroj: Profimedia

„Všichni jsme po této zdrcující zprávě v šoku,“

uvedl předseda LVMH Bernard Arnault.

„Virgil byl nejen geniální designér a vizionář, ale také člověk s krásnou duší a velkou moudrostí,“

dodal.

Re-definice módy

To přesně uměl, toho byl král. Virgil Abloh redefinoval představu moderního módního návrháře, píše The Guardian. Souběžně s designem oblečení se aktivně věnoval také designu nábytku, umění nebo elektronické hudbě.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Po tom, co se vyučil architektem, začal v roce 2012 navrhovat oblečení. Během své kariéry spolupracoval s mnoha rozličnými společnostmi, mezi nimi Nike, Ikea nebo Mercedes-Benz, a dostal tak módu do míst, kam se nikdy předtím nedostala. V roce 2013 založil svou vlastní značku Off-White. V roce 2018 byl jmenován šéfem pánského designu ve společnosti Louis Vuitton.

Byl také prvním černošským návrhářem, který u Vuittona působil, a nejviditelnějším černošským návrhářem v oblasti módy.

Od Napoleona až do Hollywoodu

Louis Vuitton (zkráceně LV) je francouzská módní oděvní značka založená v roce 1854 návrhářem téhož jména. Známá je především pro svůj monogram LV, který se objevuje téměř na všech produktech firmy, od kufrů a koženého zboží, přes boty, hodinky, šperky, doplňky a sluneční brýle, až po zápisníky.

Louis Vuitton jednoznačně patří k předním světovým obchodním domům. Značka byla založena v Rue Neuve-des-Capucines nedaleko náměstí Vendóme v Paříži a ihned po otevření se stala žádanou. A jelikož byl mladý Louis velice inovativní, brzy přišel s vlastními nápady, jak by měla vypadat ta správná zavazadla. Kdyby jen tehdy tušil, jak úspěšná jeho značka nakonec bude, možná by tomu sám nevěřil. Tehdy byly hlavní doménou právě kufry. Ty stávající však byly neforemné se zaoblenými víky a k praktičnosti měly skutečně daleko. Když v roce 1858 představila značka Vuitton nové a navíc hezké kurfy s rovným dnem, staly se přes noc doslova hitem. Byly vyrobeny z plátna Trianon, které je dělalo lehčími a vzduchotěsnějšími. Právě šedé plátno Trianon umožnilo skládat ploché kufry na sebe, což u dřívějších kufrů se zakulacenou horní stranou možné nebylo. Tento krok byl možná malý a nevýznamný pro Louise, pro lid však znamenal krok mílový. Začala se psát éra úspěchu firmy Louis Vuitton.

Louis Vuitton jako módní ikona mužů i žen
Louis Vuitton jako módní ikona mužů i žen • Zdroj: Pixabay

Celým jménem Louis Vuitton Malletier se narodil francouzskému tesaři roku 1821. Když mu roku 1835 bylo 14 let, odešel do Paříže do učení a vyučil se brašnářem. Zanedlouho poté byl pověřen Napoleonem III., aby vyráběl zavazadla pro jeho ženu – císařovnu Eugénii de Montijo.

Módní značka Louis Vuitton byla celosvětově uznávaná už v době, kdy se ve Francii vzrušeně debatovalo o nové pařížské chloubě - Eiffelově věži. Za jejím úspěchem nestálo jen to, že přicházela se stále novými a neokoukanými nápady, také se snažila převést každičké přání zákazníka do smysluplné reality. To z ní dělalo královnu ve světě módy tehdejší doby. Konkurenci tak nechávala daleko za sebou. Do svého portfolia tak řadí například speciální kufr pojmenovaný Bed-Trunk, který se dal rozložit na pohodlné lehátko s úložným prostorem. Ten značka Vuitton vyrobila cestovatelům na expedici do Konga.

Roku 1880 převzal společnost Georges Vuitton, syn Louise a ani ten za svým otcem nezůstával pozadu. Otevřel pobočku na londýnské Oxford Street a mimo jiné vytvořil první bezpečnostní zámek na klíč, napsal úspěšnou knihu o historii i současnosti cestování, vymyslel další typy a druhy zavazadel, ale především vytvořil tradiční a dodnes nesmrtelné plátno – Monogram. Ani Georgesův syn Gaston-Louis dlouho neváhal a brzy se do rodinného podniku také zapojil. A tak se toto umění předávalo z generace na generaci. Posledním známým dědicem byl Patrick Louis Vuitton, který byl úspěšně následován svým synem Benoit-Louisem Vuittonem.

Hodinky LV
Hodinky LV • Zdroj: Pixabay

Přelomový byl pak rok 1985, kdy byla na trh uvedena řada kabelek a zavazadel s názvem EPI. Převratnou novinkou bylo především barvení kůže, které se do té doby nedělalo. V roce 1987 nastala zásadní změna ve vlastnictví, když se módní značka Louis Vuitton spojila se značkou šampaňského Moet et Chandon a značkou koňaku Hennessy. To dalo vzniknout skupině LVMH, která dnes vlastní další desítky luxusních módních domů jako Dior, Fendi, Bulgari a další. V roce 2012 dosáhla rodinná firma Vuitton neuvěřitelného obratu 28 mld. dolarů. V roce 2013 se stala podle časopisu Forbes „The World’s most valuable brands“ s hodnotou 29,9 mld. dolarů.

Khloe Terae
Khloe Terae • Zdroj: Profimedia

Snad nejznámější „vuittonkou“ všech dob je ta, která nese název "Neverfull". Na trh byla uvedena v roce 2007 a okamžitě se celosvětově zařadila mezi tzv. „iconic bags“. Vyrábí se ve třech velikostech a od roku 2013 také v EPI kůži. Věděli jste, že unese až 100 kg?

Dlouhých 16 let byl až do roku 2013 kreativním ředitelem Marc Jacobs. I ten je zarmoucen smrtí Virgila:

„Čtu to s velkou lítostí. V duchu se modlím za jeho rodinu a blízké. Ať odpočíváš v pokoji a síle, drahý Virgile,“

napsal na Instagram Virgila Marc Jacobs.

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4

Hledat jehlu v kupce sena

Louis Vuitton a jeho kreativita
Louis Vuitton a jeho kreativita • Zdroj: Oficiální stránky louisvuitton

Ačkoliv se může zdát, že stačí sláva a krása k tomu, abyste byli tváří světoznámé značky, ne vždy tomu tak je. Společnost Louis Vuitton je pověstná tím, že si pečlivě vybírá celebrity, které budou její značku reprezentovat. A aby spojila příjemné s užitečným, většinou sáhne mezi ty, jež nejen dobře vypadají, ale vlastní i energii a šarm této značce vlastní. Mezi ty, jež značku Louis Vuitton reprezentovaly, tak patří slavné herečky a modelky jako třeba Jennifer Lopez, Hayden Christensen a nejčastěji Angelina Jolie, které tento módní dům ikonicky najímá pro své marketingové kampaně. Svou tradici modelek a hereček přerušili 2. srpna 2007, kdy bylo oznámeno, že se bývalý vůdce SSSR, Michail Sergejevič Gorbačov objeví v jejich kampani spolu se Steffi Graf, Andre Agassim a Catherine Deneuve. Mnoho rapperů zmínilo společnost ve svých písních, například Kanye West, Rytmus, Juicy J nebo Nicki Minaj v písni Whip It. Reklamy se objevují pravidelně v časopisech, na billboardech v kosmopolitních městech, ale známe i reklamy režírované proslulým francouzským režisérem Brunem Aveillanem. Značka LV je o detailu, který však hledá nejen ve svých produktech, ale také ve všem, co je kolem. 

Jennifer Lopez v kampani LV
Jennifer Lopez v kampani LV • Zdroj: Oficiální stránky louisvuitton

Co se vám vybaví, když se řekne......

Louis Vuitton a jeho šály
Louis Vuitton a jeho šály • Zdroj: Oficiální stránky louisvuitton

Co se vám vybaví, když se řekne "Louis Vuitton"? Téměř každému krásný jednoduchý monogram nebo šachovnice. Skutečně i ten, kdo značku nenosí, ví, jak vypadá. I proto není třeba ji dlouze představovat. Moderní svět jako by byl se vzorem dominující šachovnice doslova propojen. Módní gigant se své prestiže a velkoleposti jen tak nevzdá. A co si budeme povídat, také se mu to pěknou řádku let poměrně dobře daří. 

Oblíbené kabelky LV
Oblíbené kabelky LV • Zdroj: Pixabay

Jméno si firma Louis Vuitton vybudovala především dokonalostí své práce, jež zahrnuje kvalitní materiály a jejich precizní zpracování, nadčasový design a hlavně praktičnost. To vše lze shrnout do jednoho jediného slova, které naprosto přesně vystihne vše, co bylo doposud zmíněno. Tím slovem není nic jiného než slovo LUXUS.

Kvalita nade vše

Louis Vuitton
Louis Vuitton • Zdroj: Oficiální stránky louisvuitton

Výrobce i návrháře stojí design i výroba nejen veliké úsilí, ale jejich práce je také spojena s dlouholetou tradicí. I proto patří produkty módního domu LV mezi ty dražší. Na oplátku je ale všem stávajícím i potenciálním klientům nabízena doživotní záruka na jimi zakoupené produkty. Pokud teď zoufáte, že je to sice fajn, ale zavazadla a kabelky nejsou vaší doménou, můžete být v klidu. Srdce vám může plesat z nepřeberného množství výrobků s pověstným monogramem či kultovní šachovnicí. Peněženky, kravaty, šátky, šály, dokladovky, diáře, boty, oblečení, čepice, klobouky a dokonce i průvodce v každé zemi, což je sám o sobě úžasný nadstandard - to vše patří do portfolia LV. Jako bonus této značce vlastní si pak na každou věc z jejich dílny můžete nechat vyznačit své vlastní iniciály. 

"Za mě je kvalita skutečně důležitá. I proto, že se módou zabývám a sama vlastním malý butik, je pro mě to, co nabízím klientům, jako starat se o vlastní dítě. Lidé se k Vám vrátí, když u Vás najdou to, co hledají. Když splníte nejen jejich přání, ale také očekávání,"

řekla pro LP-Life.cz Martina Jasenská

Luxus v podání LV
Luxus v podání LV • Zdroj: Pixabay

I špatná reklama je dobrá

A jak už to bývá, v dnešní době nejrůznějších inovací dochází dost často k tomu, že to, co je drahé, hezké a oblíbené, je také náležitě napodobováno. Ani tento gigant světového kalibru se nevyhnul tomu, že je - a to dost úspěšně - padělán. Je doslova terčem všech, kteří lační po dobrém výdělku. Originál byl, je a bude ale vždy pouze jeden. Nosit "fejk" takovéto značky je jedno velké módní faux pas. 

"Znám hodně lidí, co mají fejkovou "vuittonku", ale já jsem pro originál, ten nikdy nezklame. A v podání této značky je vlastně hřích ho nemít,"

řekla pro LP-Life.cz Ivana Lachmanová

S jistotou lze říci, že vlastnit a nosit produkt LV je známka určité prestiže. Jde totiž o umělecké dílo, které je navíc vyrobeno ručně a s láskou. I proto se tato značka stala oblíbenou v šatníku světových celebrit, jako jsou Charlie Chaplin, Audrey Hepburn, Marlene Dietrich, Jerry Lewis, Sharon Stone, Harrison Ford, Elton John, David Beckham, Uma Thurman, Madonna a mnoho dalších známých, ale i neznámých lidí, kteří si zkrátka potrpí na kvalitu.

Módní domy Louis Vuitton nyní můžeme najít po celém světě. Zvláště v Asii a hlavně v Japonsku se LV těší obrovské popularitě. Japonci jsou touto značkou doslova posedlí. 

Na pravou nefalšovanou "vuittonku" se vyplatí našetřit!

"Móda je nákaza něčím novým,"

Audrey Hepburn

Zdroje: louisvuitton.com, etoile-luxuryvintage.com, biography.com, vlastní dotazování

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks