Top hledané
Výsledky (0)
Při pohledu na nádherné křišťálové kolekce značky Moser se nám vybavují slova jako noblesa, jedinečnost, půvab a luxus. Vánoce s Moserem přesně takové budou!

Křišťál Moser na stole i na stromečku? Luxusní kreativní tah!

Eva Ledecká
13. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Limited edition, Moser

Již na přelomu 19. a 20. století začala značka vyrábět dnes již ikonické sety s názvy Paula, Splendid, Maharani a Lady Hamilton. Letos byly doplněny o limitovanou edici vánočních ozdob, jejichž autorem je světoznámý výtvarník a sklář Petr Larva, nový umělecký ředitel značky Moser. A poradil si s nimi opravdu kreativně!

„Je to zase ten nám dobře známý klasický kalíšek, jen se dá zavěsit.“

Takto popsal Petr Larva exkluzivní sérii vánočních ozdob, které na první pohled vypadají jako zvonky, ale jedná se o ikonické skleničky. „Všechny kalichy zmíněných setů jsou zdobné, proto stačilo otočit jejich směr a namísto přísné nožky vetknout hravou skleněnou smyčku, která je pokaždé malinko jiná. Za úkol má odkazovat k ruce mistra skláře, která oproti přísnosti proporcí a dekoru je hravá,“ vysvětluje Petr Larva.

Kde vzaly luxusní kolekce svá vznešená jména?

Výše zmíněné ikonické sety vynikají svým dokonalým zpracováním, jsou tvořeny z foukaného skla, jsou ručně broušené nebo ryté a pyšní se luxusním pozlacením. Přestože je jejich původní design starý přes 100 let, stále jsou neskutečně přitažlivé.

Dát výrobku krásně znějící jméno, aby se sám stal výjimečným, možná někde funguje. U značky Moser mají však názvy setů své důvody. Například kolekce Maharani byla vyrobená roku 1895 speciálně pro manželku maháradži z Tavancore a kolekce Lady Hamilton z roku 1934 byla pro změnu vyrobená pro královskou rodinu. V dnešní době mohou tyto překrásné křišťálové sety vytvářet luxusní atmosféru u vás doma nebo u milovaných osob, kterým Moser nadělíte pod vánoční stromeček.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Darujte český luxus k Vánocům!

Koupí vánočního setu z těchto populárních kolekcí, které se skládají z karafy a čtyř kusu sklenic, můžete získat různé dárky, například právě zmiňovanou exkluzivní křišťálovou vánoční ozdobu z limitované edice. Přímo v prodejně můžete využít také služby rytců a výrobky pro své milované nechat personalizovat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Moser
Kpt. Jaroše 46/19, 360 06 Karlovy Vary Česká republika
+420 353 416 242