Top hledané
Výsledky (0)
Láska hýbe světem nejen na Valentýna.

Které známé páry spolu dnes slaví prvního Valentýna?

Valentina Lebová
14. února 2022
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut

Láska nebeská. Dvě obyčejná slova, která však tak moc znamenají. A někdy se nevyplácí lásku hledat, protože ta prává si nás přece najde sama. Jaké celebrity ji potkaly v roce 2021 a jak moc ovlivnila jejich život? 

Kim Kardashian & Pete Davidson

Otevřít v galerii (6)
Kim Kardashian & Pete Davidson
Kim Kardashian & Pete DavidsonZdroj: Profimedia

To, že se Kim a Kanye rozešli, je zkrátka hotová věc. I když Kim poměrně dlouho truchlila, nakonec si uvědomila, že pro jedno kvítí slunce opravdu nesvítí, a že i ona musí jít dál. V okamžiku, kdy tak udělala, jako by všem svobodným mužům ukázala červený hadr na býka a netrvalo dlouho a Kim začala znovu randit. Jejím novým přítelem se v roce 2020 stal Pete Davidson. Ano, přesně ten Pete, který má na svém "vztahovém" kontě krásky jako Arianu Grande, Phoebe Dynevor, Kate Beckinsale či Kaiu Gerber. Začalo to nenápadně, několika rande v ulicích Los Angeles, až se Kim rozhodla ukázat světu, že po jejím boku stojí nový muž, když se rozhodla sdílet jejich společnou fotku na svém Instagramu. Takže oficiálně to bude jejich první Valentýn.

Prodej pozemku se studií na výstavbu
Prodej pozemku se studií na výstavbu, Praha 4

Kourtney Kardashian and Travis Barker

Pozadu však nezůstala ani Kimina sestra Kourtney. Zvěsti, že randí s bubeníkem kapely Blink 182, se objevily už v roce 2019. Tehdy se však tento "vztah" moc vážně netvářil a oficiálním se stal až počátkem roku 2021. A nastala smršť, kterou málokdo stíhal. Spousty společných fotek, akcí, návštěv restuarací i nejlepších večírků až po samotnou žádost Travise o Kourtneyinu ruku. 

JLo & Ben Affleck

Otevřít v galerii (6)
JLo & Ben Affleck
JLo & Ben AffleckZdroj: Profimedia

Říká se, že stará láska nerezaví a v případě zpěvačky JLo a herce Bena Afflecka tomu tak skutečně je. I proto se pro tento staronový pár ještě více hodí spojení jejich jmen, Bennifer. Ačkoliv původně zpěvačka plánovala velkolepou svatbu se svým snoubencem Alexem Rodriguezem, náhle z ní sešlo a za nedlouho poté již byla viděna v objetí se svým staronovým přítelem Benem Affleckem. Pár je od té doby opět lovnou zvěří všech paparazzi. Nutno podotknout, že obě hrdličky vypadají více než harmonicky a moc jim to spolu sluší. Takže vidíte, že někdy je možné vstoupit dvakrát do stejné řeky.

"Páry, které se rozešly a po nějaké době daly opět dohromady, mají i nemají šanci spolu vydržet. Vždy je to jedna ku jedné, ano i ne. Dost často se ale stává, že si jeden z partnerů po rozchodu uvědomí, že ztratil někoho, kdo ho a koho opravdu miloval a s kým mu bylo dobře a zatouží se vrátit. Sice se říká: "dvakrát to stejné řeky nevstoupíš," ale ne vždy tomu tak je. Vracíte se k někomu, koho už nemusíte poznávat a je pro vás jednodušší se ve vztahu zabydlet,"

řekla pro LP-Life.cz Mgr. Lenka Onuferová

Megan Fox & Machine Gun Kelly

Otevřít v galerii (6)
Megan Fox & Machine Gun Kelly
Megan Fox & Machine Gun KellyZdroj: Profimedia

Tak trochu jako z jiné planety pak působí pár herečky Megan Fox a hudebníka Machine Guna Kellyho, kteří se potkali sice již v roce 2020, ovšem až v červenci roku 2021 dali světu najevo, že je mezi nimi něco víc, než pouhé přátelství. Od té doby nevynechali jedinou příležitost ukázat se na červeném koberci a ve světle reflektorů a pokud byste čekali jen krásné večerní róby a držení se za ruce, pak vás vyvedeme z omylu. Megan a její partner mají rádi temperament a divokost jim doslova koluje v krvi, a tak se nebojí světu ukázat, že "jazyk" lásky není třeba schovávat ani v případě, když na vás hledí celý svět. Vlastně proč ne, vždyť láska má být svobodná a dýchat. 

Zendaya & Tom Holland 

Otevřít v galerii (6)
Zendaya & Tom Holland
Zendaya & Tom Holland Zdroj: Profimedia

Tento pár je tak trochu velkou neznámou a celý svět se ptá, zda spolu chodili či nechodili a jak to tedy Spiderman s krásnou černovláskou měl? Sice se zdálo, že jsou pro sebe Zendaya a Tom Holland doslova stvoření, byli dokonce několikrát viděni na veřejnosti, kde se nejenže k sobě měli a byli jako dvě hrdličky, ale oficiálně svůj vztah nikdy nepotvrdili. Ironií osudu pak je, že všichni herečtí představitelé, kteří ztvárnili filmové duo Petera Parkera a Mary Jane spolu prožili románek nakonec také v reálném světe. Možná hráli až moc procítěně, že se jim nakonec láska z filmového plátna promítla i do jejich vlastních osudů. Láska totiž neumí předstírat a neřeší, zda kamera právě "běží" nebo je vypnutá. 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Adele & Rich Paul

Otevřít v galerii (6)
Adele
Adele Zdroj: Profimedia

Nové album, nový přítel a nový život... To je Adele 2.0, se kterou jste se mohli setkat právě v roce 2021. A že toho tato zpěvačka stihla skutečně hodně, ví celý svět. Adele totiž ten loňský rok vzala doslova a do písmene opravdu z gruntu. Ve speciálu CBS “Adele One Night Only” se svěřila Oprah, jak pro ni byla doba několika uplynulých měsíců náročná. Musela se totiž vypořádat s rozpadem svého manželství a následným rozvodem. Jak se ale říká, všechno zlé je pro něco dobré, a tak se i u Adele vše k lepšímu obrátilo. Rok 2021 byl pro zpěvačku skutečně rokem velkých změn a taky lásky, když v jednu nestřeženou chvíli začala randit se sportovním agentem Richem Paulem. A soudě dle toho, jak celá rozkvetla, zkrásněla i zhubla, vyplatilo se jí si na tuhle životní etapu počkat. Všechno má přece svůj čas. 

Valentýn slavných po česku

Láska se však nevyhnula ani českým celebritám. V roce 2021 se konečně zamilovala krásná Dara Rolins, která svůj vztah s fotbalistou Pavlem Nedvědem skoro půl roku tajila. Ovšem při přípravách kolekce Vermi a s ní spojenými cestami do Itálie narazila na někoho, koho jistě už dobře znala. A přišla láska. 

Dalším hvězdným párem je i herečka Sara Sandeva a Jakub Prachař, kteří se seznámili během natáčení seriálu Dvojka na zabití, kde mezi nimi přeskočila pověstná jiskra. Jejich vztah vyšel najevo v srpnu loňského roku. Své soukromí si pečlivě střeží, ale svou lásku už dál netají. Ono to ani příliš nejde, když se každému z nich při vyslovení jména toho druhého doslova rozsvítí oči. 

A první Valentýn to dneska je i pro Kláru a Michala, jediný pár ze Svatby na první pohled, který to ještě nevzdal. Jak to se svátkem zamilovaných mají, se podívejte na našem videu, exkluzivně pro LP-Life.cz.

Otevřít v galerii (6)
Sara Sandeva, Jakub Prachař
Sara Sandeva, Jakub PrachařZdroj: Profimedia

Ačkoliv se svátek sv. Valentýna v Česku neslaví tak jako třeba v Americe, lásce, jak se zdá, je to zcela jedno. 

"Svátek sv. Valentýna u nás sice není tak oblíbený jako v západních zemích, ale to na lásce jako takové nic nemění. A když se dva milují, je přece jedno, jaký den či měsíc v roce právě je. Důvodem k neslavení je však většinou fakt, že Češi si rádi své vlastní svátky střeží a ty převzaté jim přijdou jako zásah do jejich vlastní kultury. Navíc vše americké bývá často až příliš sladké, růžové a přeplácané, a to ne každý chce a má rád. Češi se také brání jakémusi diktátu, slavit "tady a teď" jen proto, že se to tak slaví i jinde,"

řekla pro LP-Life.cz Mgr. Irena Dohnálková.

Láska znamená dávat si schůzku se štěstím v paláci náhody, a protože se říká, že náhody nejsou, asi to je vždy tak, jak být má. 

Zdroje: glamour.com, cosmopolitan.com, lifeandstylemag.com, usmagazine.com, vlastní dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze