Top hledané
Výsledky (0)
Muzikál přímo z Broadwaye, mongoloidní moderní umění, jedinečný hlas držitele Grammy i luxusní divadelní zábava! To jsou naše tipy na březnovou kulturu v Metropoli.

Kultura v Praze: naše tipy na březen

Eva Ledecká
01. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

West Side Story v broadwayské produkci Praze!

Světově proslulý muzikál ve své originální podobě v broadwayské produkci bude k vidění v Kongresovém centru v Praze v období od 23. do 26. března. Jedná se o velmi očekávané vystoupení, které oslavuje 100. výročí jeho tří tvůrců. Luxusní podívaná je zaručená!

Mongoloidní pop art v Dvorak Sec Contemporary

Za moderním uměním se můžete vypravit do galerie Dvorak Sec Contemporary, kde vystavuje jeden z nejvýznamnějších současných slovenských výtvarníků, Viktor Frešo. Jeho výstava představuje sérii „mongoloidních hlav“ v různých formách. Máte-li rádi humor, nadsázku, originalitu a kreativitu, nenechte si tuto pozoruhodnou výstavu, která trvá jen do 7. března, ujít!

Jason Mraz přivítá jaro ve Foru Karlín

Pozitivní melodie a sympatický hlas budou znít 20. března prostorem Fora Karlín, kam přijede své pěvecké umění předvést dvojnásobný držitel ceny Grammy, Jason Mraz. Přivítejte jaro pohodovou luxusní hudbou!

Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 103m
Luxusní byt k pronájmu Praha 2 - 103m, Praha 2

Zábava v Divadle Na Fidlovačce: Magor

Chcete-li se od srdce zasmát, zajděte do divadla Na Fidlovačce, kde vám humor na luxusním podnose nabídne hra Magor, jejímž autorem je Larry Shue. Jeden z představitelů Magora v Aldwych Theatre v Londýně byl i slavný Rowan Atkinson alias Mr. Bean. V Divadle Na Fidlovačce ho hraje Jakub Slach. Lukáš Rous zazáří jako Willum a mezi další herce, kteří se zaslouží o vaši luxusní zábavu, patří například Aneta Krejčíková, Zdeněk Maryška nebo Marie Doležalová.

Stručný děj: Willum Cubbert je nadějný architekt, který slíbil jistému Rickovi, jenž ho zachránil ve Vietnamu, že se mu jednou za jeho čin velice rád odvděčí. Když se najednou Rick objeví u něj doma, je nejdříve Willum nadšený. Do té doby, než zjistí, že Rick je úplný magor...

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze