Top hledané
Výsledky (0)
Vše, co kupujeme pro děti, musí být bezpečné. Ale ne všechno s touto kvalitou je lákavé pro oko. Tato luxusní česká značka představuje tým designérů, kteří dokážou spojit obě dvě položky dohromady. A výsledek? Vaše dítě bude držet v rukou mistrovský kousek ke hraní.

Hračky KUTULU aneb luxusní design pro děti

Mgr. Jana Höger
04. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hračky Kutulu

Společným znakem všech hraček této značky je prvotřídní zpracování. Vysoká kvalita materiálu. Přesné geometrické tvary sladěné k jedinečném a originálním celku – dětské hračce. Jsou to hračky s příběhem, barevné tak akorát. Okouzlí svou neokázalostí, příjemným tónováním.

Je libo koně, kachnu či kuřátko?

To není nabídka v luxusní restauraci, nenechte se zmást. je to jen lehký výčet toho, co firma KUTULU vyrábí. Ta si bere za cíl snoubit tradici, řemeslo, ale i novátorství a prvotřídní design. Vyrábí hračky s láskou a příběhem.

Příběh luxusních hraček…

Poslechněte si jeden o koníkovi se vznešeným jménem NOXUS. Ten se narodil v České republice. Jeho tělíčko je z bukového dřeva a tím pádem vydrží dlouhé hodiny jízdy, odvážně se vydá do každé bitvy. Má černou barvu a díky kolečkům jezdí s větrem o závod. Ale není lehké ho osedlat. Nejraději si hraje s kamarády, labutí BULA, ptáčátkem TULU.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Mytologie v hračkářském průmyslu

Tak to tu ještě nebylo, aby se tvůrci snažili těm nejmenším přiblížit dobu antiky - dobu krásné a jasné estetiky. Firma přišla na trh s novátorským projektem hraček s touto tematikou. Nabízí své postavičky řeckých hrdinů, Pegase, jednorožců nebo Trojského koně.

Myšlenka spojit hru s poučením, se zábavou a dobrodružstvím napodobuje Komenského učení, že dítě si osvojuje pravdy života nejlépe tím, že si je prožije a osahá. Že se dotknou jeho emocí, otisknou do jeho nitra. Tyto hračky tomu nejlépe napomáhají. HECTOR s ACHILLEM putují spolu s CHEIRÓNEM (bájný kentaur) krajinou, aby bojovali proti SPARŤANOVI.

Nové luxusní příběhy tak vznikají díky fantazii a dětské představivosti.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Kutulu
Schnirchova 2 Praha 7 - Holešovice 170 00
+420 728 119 206