Top hledané
Výsledky (0)
České luxusní "farmářky" od mladého úspěšného podnikatele jsou novinkou na trhu a jejich popularita rekordně stoupá. V čem jsou Vasky tak výjimečné?

Kvalitní kožené boty české výroby - Vasky!

Ivana Růžičková
28. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kolekce pro rok 2017

Moderní koncept

Značka s názvem Vasky vznikla na popud osmnáctiletého studenta Václava Staňka, který vytvořil i trefné pojmenování. Václav Staněk se k obuvnictví dostal díky svému otci, který ve Zlíně vlastní továrnu na pracovní obuv. V této továrně zároveň po pracovní době vznikají i Vasky. Cílem mladé společnosti je vyrábět luxusní originální ručně šitou obuv z kvalitní kůže, která předčí očekávání svých nositelů.

Do města i do terénu

Hlavní devízou je především pohodlí a bezpečí. Unikátní způsob výroby zajišťuje dostatečný prostor pro nohy a měkká vystýlka zabezpečí tlumené nárazy. Podešev zároveň zajistí izolaci od chladu, vaše nohy budou tudíž po celou dobu v teple. Luxusní boty jsou vhodné nejen do města, ale i do přírody a drsného terénu.

Precizní práce

Vasky jsou vyrobené z přírodní kůže nejvyšší kvality a každý pár dostává spoustu času a pozornosti od svého výrobce. Vasky jsou totiž ručně šité a každý pár bot vzniká přibližně šest až osm hodin, než je kompletně hotový a může se vydat na cestu ke svému novému majiteli. Boty jsou k dostání ve třech luxusních typech a několika barevných variacích pro muže i ženy.

Luxusní bydlení u řeky 112m
Luxusní bydlení u řeky 112m, Praha 8

Vasky na míru

Již nyní si můžete boty poskládat dle vlastních představ a objednat si unikátní pár přímo pro vaše potřeby. Nejprve si vyberete model a velikost, poté typ kožíšku či zateplení, případně zateplenou stélku a jako naprosto luxusní personifikovanou vychytávku si na boty můžete nechat vyrazit své vlastní iniciály.

Poskládejte si své unikátní Vasky již dnes a zaručeně budete vlastnit originální a nepřehlédnutelný pár bot.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Vasky
Vasky trade s.r.o. Kancelář č. 103/6 Vavrečkova 5262
+420 737 051 310