Top hledané
Výsledky (0)
Kordula Stropnická nebo Emma Smetana? Kdo byl hvězdou loňského filmového festivalu v Karlových Varech?

KVIFF loni přinesl mnoho tragických outfitů. Pojďme si připomenout v čem celebrity vyrazily

Barbora Štöklová
15. června 2023
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Radka Třeštíková a Emma Smetana

Karlovy Vary, místo, kde se módní svět střetává s filmovou kulturou. Ačkoliv mnoho celebrit předvedlo výjimečné a vkusné outfity, některé dámy vyvolaly ostrou diskuzi. Svůj komentář k róbám přidala stylistka Lenka Zelenohorská. Nejvíce podle ní zazářila Kordula Stropnická, zatímco Emma Smetana a Radka Třeštíková vytvořily dojem, že přicházejí z úplně jiného světa.

Stylistka Lenka Zelenohorská

Karlovarský filmový festival je jedním z nejvýznamnějších a nejstarších filmových festivalů v Evropě. Založen byl v roce 1946 a od té doby se stal tradičním setkáním pro filmové tvůrce, profesionály, novináře a filmové nadšence z celého světa. KVIFF se v průběhu let stal platformou pro prezentaci a ocenění vynikajících filmů, od objevování nových talentů po představení filmů renomovaných režisérů.

Ve Varech se nicméně nejedná pouze o filmovou show, ale také o módní přehlídku. Červený koberec je vždy očekávaným přehlídkovým molem. Slavné osobnosti se předvádějí ve svých nejlepších outfitech. Rok 2022 nebyl samozřejmě výjimkou. Objevily se jak povedené róby, tak i ty, které měly celebrity raději nechat doma ve skříni. Pojďme si ta módní "faux pas" připomenout. 

Lenka Zelenohorská je profesionální stylistka a zároveň majitelka luxusního butiku s italskou módou. Zeptali jsme se jí, jak by ohodnotila loňské modely na škále od 0 do 10. Koho Lenka vyzdvihla a kdo by u ní naopak neprošel?
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1, Praha 1

 

Radka Třeštíková: Hodnocení - 2, Emma Smetana: -  Hodnocení 8

Radka Třeštíková je česká spisovatelka a blogerka. Na kontě má nespočet úspěšných bestsellerů a je velmi uznávaná autorka, především mezi ženami. Tentokrát však přestřelila až příliš. Její módní kombinace si loni vysloužila mnoho negativních ohlasů. Dalším příkladem neúspěšného módního pokusu byla Emma Smetana, která zvolila příliš riskantní kombinaci barev a střihů. Její model s neobvyklou asymetrií nedával příliš smysl a působil spíše jako módní experiment. 

 

Otevřít v galerii (11)
Radka Třeštíková a Emma Smetana
Radka Třeštíková a Emma SmetanaZdroj: Profimedia
 

„Bohužel je vidět, že si outfit navrhla sama. Krásné břicho se hodí ukazovat ve fitku nebo na pláži, bohužel ne na společenském večeru. Emma má svůj svět. Ani bych to nehodnotila. Jsou společně s Jordanem mimo krabičku,”

 

komentuje Lenka módní kreaci Radky Třeštíkové a Emmy Smetany.

 

Emma Smetana: Hodnocení - 6

Ve velmi ležérním modelu se Emma také objevila na karlovarské premiéře filmu Banger.
 
 
Otevřít v galerii (11)
Emma Smetana
Emma SmetanaZdroj: Profimedia
 
„Outfit má na první pohled myšlenku. Kromě trička, které ukazuje podprsenku se značkou. Díky tomu to celé moc nefunguje a je vidět několik stylingových chyb, jako pásek, triko, brýle,”

 

dodává stylistka. 

 

Gabriella Jiráčková: Hodnocení - 0

Gabriella přezdívaná Lolo ta Bella je česká zpěvačka, herečka a modelka. Je známá svým extravagantním vzhledem, kterým ráda provokuje. 

 

Otevřít v galerii (11)
Gabriella Jiráčková
Gabriella JiráčkováZdroj: Profimedia

 

„Toto ani nemohu komentovat. Vždy bychom měli respektovat událost, na kterou jdeme,”

podotýká Lenka Zelenohorská.
 

Anna Dospivová: Hodnocení - 4

Bývalá modelka a také bývalá manželka jednoho z českých miliardářů, byla na červeném koberci nepřehlédnutelná. Vsadila na černou odvážnou róbu, která odhalovala Eliščiny křivky v plné kráse.

 
Otevřít v galerii (11)
Eliška Dospivová
Eliška DospivováZdroj: Profimedia
 

„Na Česko přepálené. I když má krásnou postavu, tak šaty odhalují víc, než je pro danou událost vhodné, ani značková kabelka a boty outfit nezachrání,”

kritizuje Lenka model Anny Dospivové.
 

Tatiana Žideková: Hodnocení - 8

Slovenská blogerka Tatiana zvolila elegantní kombinaci v jemných tónech. Působila jako princezna z pohádky.

 

Otevřít v galerii (11)
Tatiana Žideková
Tatiana ŽidekováZdroj: Profimedia

 

„Působí jako okázalá diva. Vzhledem k postavě jsou šaty vhodně zvolené. Umí je vynosit. Celkový outfit je doplněn vhodnými doplňky a makeupem,”

 
pochválila Lenka Tatianu.
 

Veronika Kašáková: Hodnocení - 3

Finalistka české Miss 2014, která je rovněž zakladatelka nadačního fondu, také vsadila na elegantní šaty, které odkrývají možná trochu více, než by měly. 

 

Otevřít v galerii (11)
Veronika Kašáková
Veronika KašákováZdroj: Profimedia

 

„Opět nahota, která musí být ovšem vkusná. Pro její jemnou esenci bych zvolila jiný styl. Šaty jsou pro jiný typ žen,"

 

komentuje Lenka.

 

Kristýna Schicková: Hodnocení - 6 (za odvahu)

Modelka, sestra slavného fotbalisty, která se nedávno stala podruhé maminkou. Na červeném koberci hrdě vystavila své těhotenství.
 
Otevřít v galerii (11)
Kristýna Schicková
Kristýna SchickováZdroj: Profimedia
 

„Je evidentní, že záměrem je šokovat. Vidíme zde hollywoodský trend odhalených těhotenských bříšek. Barva šatů nesedí k jejímu barevnému typu,”

 

poukazuje Lenka.

 

Nela Slováková: Hodnocení - 5

Brněnská hvězdička a královna luxusních dovolených a přepychového životního stylu, předvedla tylové šaty s volánky.

 

Otevřít v galerii (11)
Nela Slováková
Nela SlovákováZdroj: Profimedia

 

„Šaty na první pohled zaujmou, ale postavě nelichotí. Sluneční brýle typu „pilot“ rozhodně ne. Kabelka k těmto šatům také ne, ta by měla být menší. Za mě to vypadá na rychlou akci bez přípravy,”

míní stylistka.

 

Kristýna Leichtová: Hodnocení - 5

Česká seriálová herečka původem z Plzně. Do Karlových Varů zvolila okázalou černo-bílou róbu, doplněnou dlouhými rukavicemi.
 
Otevřít v galerii (11)
Kristýna Leichtová
Kristýna LeichtováZdroj: Profimedia
 

“Krásné ženské plné tvary zabité nevhodnými šaty. Zbytečně poutají pozornost na dekolt. Šaty by měly mít syté barvy jako červená nebo zelená. Kristýna nutně potřebuje stylistku,"

 

komentuje stylistka Lenka.

 

Veronika Žilková: Hodnocení 6 a dcera Kordula: Hodnocení 9

Herečka Veronika Žilková a její dcera byly ozdobou karlovarského festivalu. Nemůžeme přehlédnout model Korduly Stropnické, která naopak na červeném koberci v Karlových Varech zazářila v pozitivním slova smyslu. Rozhodla se pro elegantní a vkusné šaty, které vynikaly svou jednoduchostí a sofistikovaností. Dcera Veroniky Žilková potvrdila, že “less is more” a její outfit byl příkladem vkusu a elegance.

 
Otevřít v galerii (11)
Veronika Žilková s dcerou Kordulou Stropnickou
Veronika Žilková s dcerou Kordulou StropnickouZdroj: Profimedia
 

„Matka by se měla učit od dcery. Paní Žilková má krásnou postavu, ale chtělo by to zapracovat na stylingu. Stříbrný vzor ji zbytečně dělá staří. Dcera je krásná,”

chválí Lenka.
 
Otevřít v galerii (11)
Kordula Stropnická byla ikonou festivalu
Kordula Stropnická byla ikonou festivaluZdroj: Profimedia
 

57. ročník festivalu V Karlových Varech navštíví Evan McGregor 

Letošní ročník bude hostit několik zahraničních hvězd, jako je například Evan McGregor, který patří k mimořádným hereckým osobnostem současnosti. Jeho bohatá filmografie je příkladem jedinečného spojení tradic ostrovního herectví a hollywoodské produkce. V porotě také usedne americká herečka Patricia Clarks. Festival bude zahájen 30. června filmem Královnin Gambit. Jedná se o britské historické drama, v němž hlavní role vytvořili Alicia Vikander a Jude Law.

S blížícím se Karlovarským filmovým festivalem (KVIFF) 2023 se již netrpělivě těšíme na další módní událost. Doufejme, že tento ročník nás opět překvapí a nadchne módními výstřelky či elegantními kreacemi. A jaký outfit si podle vás zaslouží nálepku "nejhorší"? 

 
Zdroj: Blesk.cz, Wikipedia.cz, KVIFF.com, vlastní dotazování, autorské dílo
 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze