Top hledané
Výsledky (0)
Módní přehlídka v Londýně odhalila nejen sexy kolekci spodního prádla, ale také svatební šaty Sartoria.

Nejen do ložnice, ale i k oltáři! La Perla rozšířila sortiment o svatební šaty

Martina Šmalclová
11. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Nová kolekce luxusních šatů La Perla

Luxusní šaty na míru

Od té doby, co loni v srpnu nastoupila na pozici kreativní ředitelky návrhářka Alessandra Bertuzzi, se dějí v La Perla velké věci. Přední značka luxusního spodního prádla rozšířila své portfolio o svatební šaty na míru. Jak vypadají, odhalila na módní přehlídce v hotelu Lanesborough v Londýně.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Modely zdobené krystaly Swarovski

Šaty z kolekce Sartoria Bridal jsou smyslné, romantické, bohémské i dokonale něžné. Při jejich tvorbě La Perla ve velkém pracovala s krajkami a jemným vyšíváním, krystaly Swarovski nebo technikou plisování.

HOT vs. NOT

Naším favoritem jsou nádherné asymetrické šaty ve sněhově bílé, díky kterým jsme se na malý moment ocitly myšlenkami v období antického Říma. Kousek, který nás naopak vůbec neoslovil, je overal s rozšířenými nohavicemi a zakrytými rameny. Kam a při jaké příležitosti ho vynést, pro nás zůstává velkou záhadou...

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Made in Bologne

V celé kolekci najdete 18 modelů vyrobených výhradně ručně v italském ateliéru v Bologne. Precizní zpracování a rafinované detaily jsou přesně tím, na čem si značka zakládá a ani v případě svatebních šatů neočekávejte výjimku.

V sexy prádle královnou svádění

Hedvábné košilky a župany zdobené krajkami, technikou makramé a zlatým vyšíváním nemají chybu a platí zde jediné – zatraceně luxusní! Pokud tedy hledáte spodní prádlo, které je zároveň módním doplňkem, už nehledejte.

V sexy a nadčasových kouscích La Perla se stanete rozenou královnou svádění, a to je o svatební noci více než žádoucí!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Luxusní značka La Perla je ve světě především známá tím, že vytváří pro ženy velice vkusné a elegantní prádlo. Pokud jste povahou podobná postavě “Charlotte” ze seriálu “Sex ve městě”, víte přesně, co jako správná dáma musíte mít…

Pokud tedy jde o svatební prádlo z této kolekce, mojí jasnou volbou se stává hedvábná košilka v dekoltu vkusně zdobená zlatými ornamenty připomínající květiny. Zkrátka klasika korunovaná sexy střihem obepínající křivky nositelky. Značka: rychlé svlékání a pohodlné spaní!

Naopak nejnudnější kousekem se pro mě stávají šaty na jedno rameno. Vypadá to, jako kdyby někdo smotal upocená prostěradla vedle rozpálené sauny. To jako vážně?! Za mě velké NE.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze