Top hledané
Výsledky (0)
V červnu se konala v České republice historicky první dostihová a společenská událost s názvem Ladies Day. Poohlédněte se s námi za zajímavu historií a současností tohoto prestižního eventu.

Stane se Ladies Day ve Velké Chuchli tradicí?

Jana Fikotová
23. června 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Ladies Day má původ v Anglii, v kolébce dostihového sportu. Při této události se klade velký důtaz na styl a módu, což na dostihy dokáže přilákat pozornost mnoha lidí. I těch, kteří se o samotné dostihy zajímají jen pramálo. 

Královské luxusní dostihy v Čechách

Dostihy, ušlechtilé koně, sázky, elegantní muži, dámy v parádních kloboucích, luxusních šatech i luxusních špercích. Společenská událost Ladies Day pochází z Anglie. Má tradici již mnoho desetiletí a je každým rokem ve Velké Británii pravidelně navštěvována i královskou rodinou. V roce 2017 poprvé dorazila z do České republiky. Budeme doufat, že se tato událost ve Velké Chuchli zabydlí a přinese nový druh společenské zábavy spojené s krásou našich žen a rychlostí koní. 

Luxusní byt Troja 172m
Luxusní byt Troja 172m, Praha 7

Dostihový elegantní outfit

Ladies Day je prestižní záležitostí, proto by si dámy i pánové, kteří ji navštíví, měli dát záležet na výberu elegantního oblečení. Od věci rozhodně není ani přiměřená výstřednost a výběr zajímavých doplňků. Nevhodné jsou džíny, sportovní boty, bunda, mikina, tričko. Až třeba příští rok vyrazíte do Velké Chuchle, nebo se pojedete podívat na tuto luxusní událost do místa, kde vznikla, nezapomeňte dodržet níže doporučený dress code pro muže a ženy.

Dress code muži - košile, plátěné letní kalhoty, uzavřená obuv

Doporučují se šle a motýlek nebo kravata, oblek, květina v klopě.

Dress code ženy - letní šaty, overal

Doporučují se pastelové barvy na šatech nejrůznějších střihů. Při chladnějším počasí volíme sako nebo svetřík. Nedílnou součástí dostihového outfitu je luxusní klobouk, který může být jak jednoduchý, tak i zdobený různými aplikacemi jako jsou například květy.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze